Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu dva kurca v pički in fukata hkrati-ali je to straight?

dva kurca v pički in fukata hkrati-ali je to straight?

Zanima me, če npr v trojčku (2 moška in 1 ženska) oba dva moška HKRATI (istočasno) fukata žensko v pičko ali se to smatra za straight seks ali je to že bi-seks ali celo “malo” gay, ker se pač dva kurca dotikata drug drugega…..

Itak vsi vemo kaj je gay, pa bi seks,…itd ampak tole se mi zdi pa takšna “siva cona” da res ne vem kako pa se reče točno tej določeni situaciji?

Pazite, ne govorimo o klasičnem sendviču (en v pičko drugi v rito) ampak dejansko dva kurca v pički in porivata…..

Kje najdeš tako veliko lukno za dva ku..ca. Bi pa reku da se to lahko prej zgodi zgolj po pomoti. Ali imaš tako izkušnjo in se sprašuješ o svoji usmeritvi?

Bi reku da je to straight. Saj oba moška natepavata žensko ne drug drugega.

Itak da ga imata dva lahko hkrati noter v pički.
Ona in on ga imata hkrati v pički.

nova
Uredništvo priporoča


Če je definicija moške homosekusalnosti to, da se sablji dotikata.. dotakneta. Potem je ful enih pedrov na avtobusu v prometni konici. Da o športnikhi ne izgubljamo besed.

Kje je kaj.. ne šteje. Gre zgolj za to: Kateri spol te privlači?

V omenjeni kombinaciji še vedno privlači ženska.. in ker je očitno takšna mačka, da privlači dva tipa, da se nehata sekirati za to, ali se bosta ali ne bosta sablji prekrižali.. je torej vse še vedno OK.
Nobeden od tipov ne bo šel zvečer od zadaj natepavat moške pred bančnim avtomatom.

De omnibus disputandum..

To je že bi pa ne skrivite se za trojčki. Dva si ga drgneta v isti luknji, se prav si ga drgneta. Je bolj na ozko pa vsi trije uživajo. Eni so čisti hetero, pol jih je malo morje bi, z različnimi željami od neki “na izi” do neki vmes pa do konca. In potem so še gej, ki pa samo z istim spolom.
Zakaj bi dva str8 deca sploh hotla it z eno babo? Ja zato k ju to rajca, da sta dva. Če bi bla tko str8 pol je možen tut trojček tip pa 2 bejbe, kjer pa sta bejbe bi.
Tko da nehite se skrivat. Kao hetero zraven pa bi si ga še s kom drgnu al pa vsaj gledu.

Ce mene vprasas ni to nobena gej scena.. vsaj js tega nism tko dozivela

Ja to je gay.

Čisto streight … nobenih prikritih bi občutkov

Hmmm

Kot prvo se dajmo vprašat kako je prišlo do take situacije!?
Verjetno, da nekomu spustiš v svoj “krog” ti mora biti tudi malo všeč. Vsaj malo te mora rajcati misel na to da se boš dotikal drugega moškega. V vsakem moškem je nekaj gey-a, al kako že pravijo. In to ni nič narobe.
V kolikor je ženska tvoja partnerka si dober da spustiš drugega moškega v “posteljo”. Kaj pa če ima boljšega “kurca” kot ti? In se žena zapali zanj? V kolikor si se ti pridružil paru si lahko ponosen da sta te spustila not. Moraš bit dobr jebač. Če pa sta se s frendom odpravla na “prijatljico noči” potem pa ti je tudi ta frend vsaj malo všeč in te privlači.

Skratka jaz bi rekel vse normalo, edino pazi s kom in kako ter ne pozabi na zaščito

New Report

Close