Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ni hotela seksat, ker mam premala jajca!

Ni hotela seksat, ker mam premala jajca!

Povsem sem šokiran…obetal sem si cel vikend akcije, pa je prišlo do šoka…bila sva pri njej, pa že ko sva bila še oblečena, me je nekaj sumljivo tipala po mednožju…ni me prijemala za tiča, kot sem pač vajen, ampak je nekaj mutila okoli, pa prijemala pa mrmrala…ok, temu nisem posvečal posebne pozornosti, ker so samske ženske nad 30 več ali manj čudakinje, no pa se le spraviva k stvari, hlače dam dol, stal mi je že (naj poudarim, da imam kar velikega, trd je ko granit) in potem mi z roko prime jajca, pa mal stisne pa nekaj kot da jih je stehtala…pa zgroženo reče…zakaj imaš tako mejhna jajca?! Pa jaz sam gledam wtf???? mislim ok, res niso neki velika, mogoče toliko kot slive, ampak delajo pa očitno normalno, če imam granitnega tiča ane…pa ji rečem, zakaj je pa to važno, očitno dela vse, kot mora…

no, ta koza je prbila, če sem slučajno v sorodu z Grey Wormom, ker jajc očitno nimam pa da ne misli ona z mano seksat? Pa sem ji reku, da če bi bil z njim v sorodu, pol bi me naskakovale lepe črnke, ne pa obupana 40 letna celulitičarka z izrazito pronacijo stopal…(no tole nima veze ampak glih tolk imajo njeni zvenjeni gležnji veze s seksom k velikost mojih jajc)…pol je pa itak rekla, da je ona zame Cersei in da bo naša brezjajčna pa breztična vojska proti njej izgubila, pa sem si dal gor hlače pa rekel: shame, shame!!! pa šel

Zakaj ste ženske tako nore???????

oo ker šok kera zgodba res.Še mene je vrglo na rit,ko sem tole prebrala grozno res na kaj vse nekateri ljudje gledajo. Vidim tudi sama na kaj vse gledajo moški.Že npr.da imaš očala nekatere blazno moti to in sem bila tudi sama že večkrat šokirana oh ja. Očitno ji nisi bil niti malo privlačen,da je to rekla grozno res od nje. In tudi sama ni neki oh in sploh kot praviš in ima se pa za ne vem kaj ah ja. Na kaj vse eni gledajo in jim je najbolj bistvenega pomena. Brezveze res.

Ženske hočejo, da jih pri pasjem položaju, tvoja jajca tepejo po rimpeljčku, ko pa jo potiskaš v misionarcu hočejo pa, da jih tvoja jajca tepejo po ritni luknji, oziroma po anusu.
Torej, prave fükačice od tvojih malih borovničk, ne bi imele nič.
Se pravi, tvoja jajca morajo opletat in babo med fükom lepo trepljat po anusu ali po ščegetaču.
Tako gre to.

nova
Uredništvo priporoča

Obrni se stran od take, pa magar je lepotička. Blesava, namesto da je zadovoljna s takim kot si ti ali s tem kar imaš. Taki so zaželjeni.
Glavo gor!

Hahaha, prvic slisim. 😀

Sicer pa, saj si si ze sam odgovoril. Starejse kot so, dlje kot so samske, bolj so blesave. Magari z doktoratom.

Saj si jih lahko povečaš. Terapija bi trajala sicer par mesecev, ampak, baba bo potem padla dol.
Torej, na špagco naveži eno opeko in z zanko okoli jajčk. Če boš vztajen, sicer te bo verjetno spočetka malo oviralo pri trekingu, boš čez dva – tri mesece pravi bk.

______________________

Realen odgovor.

Rešitev obstaja;
Slečeš hlače in potem v vsako roko vzameš en cegu. Svoja jajca lepo namestiš med oba cegla in s cegli udariš skupaj.
jajca ti bodo lepo zatekla, tako, da bodo dovolj velika.
Lahko pa zadevo rešiš tudi tako, da se z golo ritjo vsedeš na čebelji panj ali na osje gnezdo.
Boš imel jajca kot buče. Ni vrag da tvoja bejba ne bi bila zadovoljna pol.



TOČNO, PRAV IMAŠ!

Bolj da nisi s tako seksal, edin s kondomom ali pa dvema da ne bi kaj nastalo.

In v čm je fora, da žensko jajca tolčejo po riti…da te potem vse boli, vsaj mene verjetno bi? Mislim, da namen jajc ni, da jih tolčeš ob rit?

A keri prihaja na to ali kaj???

Sam res, ene da je samska pa po 30 letu in hkrati normalna – ne poznam.

Ne sekiraj se, naj gre v hlev po bika čudakinja.

Saj tip nima topovskih krogel, da bi bolelo; no, ti mas zgleda frnikole, se ni za bat, da bi bolelo. Rajca pa, ful.

A veš zakaj je tako? Ne veš a ne. Ti bom jaz povedal.
Ko taprav jebač s svojimi velikimi in debelimi jajci udari ob babjo ritno luknjo, ona takrat avtomatično oziroma refleksno stisne rit in celotno mednožje. S tem hkrati stisne tudi flunčo, tako da postane bolj tesna.
Ni Bog ustvaril jajc kar tako brezveze. Jajca morajo udarjat babo ob ritno luknjo, v pasjem položaju pa ob rimpeljc.
Tako mora bit!

In če jajca orenk udarjajo ob rit, je to všeč samo mazohistu, nimam nobene želje, da bi me jajca bolela…razn če imajo te vaše ženske zamaščene riti, da ublaži…

Tebe rajca, ko te po riti udarjajo tipova jajca? Kakšne čudne ženske imamo…

Fak, da nisi bila tisto ti? In sedaj, ker imam ‘frnikole’, najboljš da sploh ne seksam al kk?


Itak!!!!
Babja rit MOOOORA bit debela. Kaj si pa mislu? Babja rit se mora zibat in trest.
Saj nisi pes, da boš kosti obiral.


Tako je. Pri nas rečemo/jo, jajce morajo biti na drugem cugu in po drgi, tretji numerci se jajce same potegnejo navzgor in se cugi sproti krajšašajo.
In ta baba ima izkušnje in to ve, da jo s kratkimi cugi ne folgal zadovoljiti in mu takoj da pass port, da izgine iz njenega obličja


Itak!!!!
Babja rit MOOOORA bit debela. Kaj si pa mislu? Babja rit se mora zibat in trest.
Saj nisi pes, da boš kosti obiral.
[/quote]

Tako je. Samo debela rit je stabilna.

Očitno nimaš kaj veliko spolnih izkušenj.

Najprej me je zmotilo kako si takoj začel poniževati žensko:
– so samske ženske nad 30 več ali manj čudakinje
– ta koza
– obupana 40 letna celulitičarka z izrazito pronacijo stopal

Iz svoje hibe si takoj preusmeril pozornost nanjo. Narava te je takega naredila in kaj veliko proti temu ne moreš. Da pa udariš po neki skupini žensk in jih kar generalno obtožiš, pa dejansko pokažeš, da nisi nek oh in ah tip.

Se strinjam, da je bil njen komentar neprimeren. Tako situacijo lahko hitro zaključimo na lepši in bolj na nivoju način.

Ženske, ki imamo rade spolnost, čutimo. In celo naše telo je erogena cona. Tudi gležnji in stopala:)
Seveda v pravih rokah:)

Če sta se s to žensko dobila izključno za namen se..sa, potem ne bodi užaljen, če te je zavrnila zaradi njej neustreznega orodja. Ženska je imela svoja pričakovanja, ki jih ti nisi dosegel. Ve kaj si želi in na kakšen način, izkušena dovolj, da ve kako to doseže in z nepravim orodjem tega ne more oz se tega ne gre. Zakaj bi izgubljala čas in energijo in bila nepotešena?

In če misliš, da je stoječ ku… edino kar rabiš, potem se boš moral še izobraževati.

Tebe rajca, ko te po riti udarjajo tipova jajca? Kakšne čudne ženske imamo…

Fak, da nisi bila tisto ti? In sedaj, ker imam ‘frnikole’, najboljš da sploh ne seksam al kk?
[/quote]
Da se ne bos razpocil od hudega. Preberi komentar zgoraj, je marsikaj jasno. Kot da zenska nima pravice seksat s tipom, ki ji je vsec? Si potem takoj nasel njen celulit in mene zmerjal s cudno …. Veliko srece z iskanjem necudnih, mladi popolnez.

Očitno so viseča jajca kot pri starcih očitno po novem tudi nujno potrebna????

To, da ste samske ženske nad 30 več ali manj orenk udarjene, je dejstvo, ki se vedno znova potrjuje.

Koza nedvomno je, saj me je primerjala z likom iz Igre prestolov, ki nima jajc (jaz jih imam in so čisto normalne velikosti, bi dejal) in tiča (tega imam in to konkretnega)

To, da je stara 40 nekje, ima celulit in pronacijo, so dejstva. Nepomembna za seks kot velikost mod ali očitno pač ne?

Nepotešena bo pa očitno še dolgo ostala…kar se moje spolnosti tiče, bi dejal, da imam vsaj povprečne izkušnje, če ne več, pa nikoli nisem naletel na kakšno, ki bi jo motila velikost jajc, res pa sem naletel na eno, ki je enkrat dejala, da ne mara velikih, ker so ji nagnusna pa se začne davit, če jih ima v goflji…

Tebe rajca, ko te po riti udarjajo tipova jajca? Kakšne čudne ženske imamo…

Fak, da nisi bila tisto ti? In sedaj, ker imam ‘frnikole’, najboljš da sploh ne seksam al kk?
[/quote]
Da se ne bos razpocil od hudega. Preberi komentar zgoraj, je marsikaj jasno. Kot da zenska nima pravice seksat s tipom, ki ji je vsec? Si potem takoj nasel njen celulit in mene zmerjal s cudno …. Veliko srece z iskanjem necudnih, mladi popolnez.
[/quote]

Verjetno si samska, če pa ne, pa siliš tipa, da si razbija jajca ob tvoji riti, verjetno mu jih potem 25 letna ljubica hladi z jezičkom… :p

Sem ženska in kaj takega nebi naredila nikoli v življenju. Če bi me motila oz bila pomembna velikost jajc, bi to že predhodno povedala, niti najmanj pa nebi naredila tako kot ona, tik pred aktom. Sem prav zgrožena, da obstajajo takšne ženske. Pa kje najdete takšne ženske?!

Sem ženska in kaj takega nebi naredila nikoli v življenju. Če bi me motila oz bila pomembna velikost jajc, bi to že predhodno povedala, niti najmanj pa nebi naredila tako kot ona, tik pred aktom. Sem prav zgrožena, da obstajajo takšne ženske. Pa kje najdete takšne ženske?!
[/quote]

Vesel sem, da je še kakšna normalna…ne vem pa, zakaj se je ta tema znašla v rubriki ‘Seks v mestu’, saj se je vse skupaj dogajalo v vasi na Gorenjskem

New Report

Close