Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Le venera izkušnje

Le venera izkušnje

Pozdravljeni,

sva v paru in zasledila sva tale salon, ki nudi erotične masaže. Sodeč po opisu zgledajo zanimivi in zanima naju, ali ima kdo kaj izkušenj? Kako je bilo? Zadovoljni? Hvala za odgovore 🙂

Lep pozdrav. Tudi mene zanima kako je kaj s tem, imam namreč namen to obiskat. Lahko kdo deli izkušnje kako je bilo, kako poteka to. Kako je kaj s higijeno? Glede na to da pride do “srečnega konca” kam se to sprostiš? Samo tako sprašujem ker upam da ne stopim na kakšno tujo spermo tam 🙂 Pa vidim da so na ponudbi tudi fetiši. Kako je kaj s tem?

Midva sva bila vendar v sosednji ulici v Fantaziji. po tuširanju greš na posteljo in maserka je začela masirati ženo po hrbtu, po ritki in občasno je segla tudi po tamali. Med msažo se je parkrat stegnili in pobožala mojega. Nato se je žena obrnila, jo je božala po joških in nato počasi šla tudi proti tamali in jo začela masirati, med masažo mi ga je žena dala v usta in tudi maserka ga je parkrat potegnila. Maserka je tudi prijela ženino roko in si jo dala na joške. Ženi je počasi začelo prihajati zato sem se ji ulegel bočno in maserka mi ga je prijela in razprla tamalo ter ga popeljala noter. Zelo hitro nama je prišlo. Cena 130 evrov.

nova
Uredništvo priporoča

Midva sva bila vendar v sosednji ulici v Fantaziji. po tuširanju greš na posteljo in maserka je začela masirati ženo po hrbtu, po ritki in občasno je segla tudi po tamali. Med msažo se je parkrat stegnili in pobožala mojega. Nato se je žena obrnila, jo je božala po joških in nato počasi šla tudi proti tamali in jo začela masirati, med masažo mi ga je žena dala v usta in tudi maserka ga je parkrat potegnila. Maserka je tudi prijela ženino roko in si jo dala na joške. Ženi je počasi začelo prihajati zato sem se ji ulegel bočno in maserka mi ga je prijela in razprla tamalo ter ga popeljala noter. Zelo hitro nama je prišlo. Cena 130 evrov.

Sem mislil da Fantazija ponuja le masažo brez dodatnih spolnih uslug.

Ja saj oni nudijo samo masažo, sexala pa sva midva z partnerko…..

To že ja, samo si napisal da ga je tudi maserka parkrat potegnila.

Ja tako je med masažo se partnerke se je tudi parkrat stegnila proti meni in mi ga pobožala…..

Čudovito, res treba na masažo do teh deklet. Lepo ker so slovenke in klepet pri erotiki je res vrhunec. Seksa ne nudijo, masaža spolovil pa je res kvalitetna, da vrhunec res pride kar na hitrco

Jaz sem bil v le veneri in sem izbral tisto masažo kjer najprej ti njo zmasiraš potem pa še ona tebe. Po svoje zanimiva izkušnja ampak ne vem če je za ponovit. Punca je bila res da slovenka, tudi zelo privlačna ampak proti koncu masaže sem imel občutek, da je čas da zaključim da tudi njen ne bo treba biti več tam.

Res da sem bil nervozen ker je bilo zame prvič in nisem kaj veliko govoril in ne vem ali jo je to kaj motilo ali sem morda celo naredil kaj neprijetnega. Še danes nimam pojma ker povedala ni nič.

Na začetku se je trudila in parkrat tudi kaj lepega komentira, ampak na koncu te pa gleda da ne veš a je vse vredu. Imela je nek tak pogled da ti želi da doživiš užitek, po drugi strani te pa želi čim dlje. Sploh ne veš a se mora siliti da se te dotika, ali si kaj narobe naredil ali je to samo tako kot je in je to njen način kako držati karkoli osebnega izven tega. Že iz tega razloga sem ugotovil da to ni zame, pa čeprav je z rokami znala nežno iti po telesu ter se tudi prisloniti ob mene. Samo če si te punca ne želi ne vem v čem je fora. Pa ajd to še razumeš in ne bi bil nujno nek deal breaker. Sem pa pričakoval da bo vsaj znala pokazati, tudi če samo zaigrati, kak nasmešek na obrazu, kak zapeljiv pogled, če je že kakšno govorjenje preveč. Ampak če še to ne zmore potem pa imaš res občutek da ji je na bad tam bit.

Zraven mi ga je pa tako na trdo po glavici masirala da sem mislil da me bo konec. Do vrhunca me je res spravila in kar močnega ampak temu praviti kvaliteta pa definitivno ne morem reči. Od profi erotične maserke sem pričakoval več. Efektivno je sigurno da te čimprej spravi do zaključka ampak zdrkati si ga znam pa sam bolje pa še 90 eur prišparam.

Po moje imaš ti težave zaradi lastnih kompleksov…sprosti se in uživaj. Ne pa da razmišljaš ves čas, kaj si kdo misli in če je bilo v redu. To imamo večinoma doma, če pa plačaš masažo, se pa res ni potrebno obremenjevati s takimi zadevami. Saj je vseeno, kaj si misli…

Saj sem poizkušal ampak preko tistega njenega pogleda enostavno nisem mogel. Če je njej na bad biti tam kako se naj sprostim? Kako za boga naj uživam v tem?

Tako kot sem napisal zgoraj, zase osebno sem ugotovil da to pač ni zame.

Ne to nima smisla. Rabiš malo čustev, kak drink, kak mail, kako druženje, potem rata 🙂

Meni je bila pri njih čudovita izkušnja, res priporočam.

mogoce kdo ve koliko je cena za masazo prostate

laže

Jaz pridem večkrat,in obe ,ki sta mi najljubši sta odlični ,receptorka A. in maserka N.

Mislim da ni res.Ker tudi sam hodim tam in sigurno ti ga ni dala v usta .

Še mogoče kakšne izkušnje?

tara zgleda na fotkah prava bomba

?

 

 

 

 

Je kdo že bil na fetiš masaži v le veneri?

Še mogoče kakšne izkušnje?

tara zgleda na fotkah prava bomba

jaz sem se dolgo časa opogumljal, da grem in končno sem se odloču !  Bil sem v Leveneri, prvič je blo TOP, vse pohvalno, ko sem bil pa drugič je bla druga maserka čeprav sem si želel isto, vendar ni šlo in je blo UUUAAAUUU  !!!! Sperma itaq gre na trebušček, ker si na hrbtu in ti jo maserka nežno obriše . Nevarno da postaneš odvisen , haha !! Vredno ponovnega obiska .!! Čistoča, prijaznost in ambient vse u nullo.

 

 

Še kakšne izkušnje?

se da dobiti kaj več kot masažo?

Ne, za kaj več greš u Aus3o

New Report

Close