Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kaj mi je-pomoč

Kaj mi je-pomoč

Pozdravljeni,
Prosim za vaša mnenja.

Bila sem na policiji zaradi neke zadeve. Vse lepo in prav do tu, vendar pa sem se med pogovorom z policajem narajcala/nakurila in sem še vedno, ko pomislim nanj. Sicer sem v vezi, seks je odličen, vendar pa sedaj razmišljam o tem dogodku in policistu. Čisto iskreno, želim si s.ksa z njim 😐 a je to normalno in kaj naj naredim?

povej mu da si želiš fukat z njim

Iz tvojih ust v božja ušesa 😀

Jaz bi ga kar tam, takoj, to je noro oz sem nora jaz.

Prosim tiste, ki se vam je že pripetilo kaj podobnega, kaj ste naredili. Umik ali … ne vem kako naj bi to sploh izpeljala, ne morem kar na PP in napad 😀

nova
Uredništvo priporoča

Če bi me tako nakuril…Napiši kratko sporočilo, zapakiraj in mu odnesi osebno…

Škoda, da meni tega nobena ne pove. Bi ji ustregel takoj. 🙂

Pa sej ravno to je problem, jaz bi mu povedala ampak ne moreš tam, ker res ne izgleda. In ne vem kaj naj, da ne bo čudno izpadlo.

Pa sej ravno to je problem, jaz bi mu povedala ampak ne moreš tam, ker res ne izgleda. In ne vem kaj naj, da ne bo čudno izpadlo.
[/quote]

Ti se sam na mojega nabij pa bo 🙂

Sej bi, ampak na policiji sem bila. Kako naj bi to izvedla po tvoje? Če bi bila kje zunaj, bi mu rekla točno tako kot si rekel.

No, znesi se nad fantom, nabavita kake lisice pa to …

Mene je pred časom ustavil motorist na motorju in je bilo tudi precej erotično obarvano na moji strani, nič mu nisem zamerila, bila sem čisto hepi … odnesla sem jo z opozorilom. Mogoče je to uporaben recept?

Ne, da bi mu tam na licu mesta karkoli predlagala, ne bi bilo okej, je le uradna oseba in se mora obnašat, ti pa tudi do njega.

Pa sej ravno to je problem, jaz bi mu povedala ampak ne moreš tam, ker res ne izgleda. In ne vem kaj naj, da ne bo čudno izpadlo.
[/quote]

Ti se sam na mojega nabij pa bo 🙂
[/quote]

ne gre to tko, hočem tistga k me je nakuru :)))

Midva sva kar nekaj časa sedela, zgleda da preveč dolgo, ampak to je noro, ta karizma pri nekaterih, mene je čist napalilo. Ko bi ga kar tam za mizo takoj…

Eh motorist na motorju, policist na motorju … še vedno čist očarana očitno zaradi seksi Štajerca na motorju, he he.

Midva sva kar nekaj časa sedela, zgleda da preveč dolgo, ampak to je noro, ta karizma pri nekaterih, mene je čist napalilo. Ko bi ga kar tam za mizo takoj…
[/quote]

Mah to je samo odraz tvojega zdravja 🙂

Eh motorist na motorju, policist na motorju … še vedno čist očarana očitno zaradi seksi Štajerca na motorju, he he.
[/quote]

Če bi bila samo očarana bi še blo, ampak kaj ko sem bila vsa mokra jaooo, pa se me še niti dotaknil ni…

New Report

Close