Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ali res nekatere ženske prav nikoli nikoli ne masturbirate

Ali res nekatere ženske prav nikoli nikoli ne masturbirate

Sama skor ne verjamem da nekatere to nikoli ne počnete. Povejte po resnici?

več jih sploh ne seksa, kot masturbira ☺

Ne ampak res, sicer ne več toliko masturbiram kot najstnica ampak vseeno kdaj pa kdaj je ta želja tako močna da preprosto ne moreš da ne bi. Jaz mislim da tiste ki tega ne počnejo ni vse v redu z njimi.

nova
Uredništvo priporoča

Jaz najmanj 3x na teden, prav tako najmanj 3x na teden seksam. Stara pa 34

To se tudi sama kdaj vprašam, ali je res. Jaz si sploh ne predstavljam življenja, da se ne bi. Pa imam fanta, ki me redno in dobro zadovolji, sex z njim je fantastičen. Pa vseeno masturbiram. Včasih 1x na teden, včasih 1x na mesec. Ko me fejst prime in ga ni doma, so pač igračke na vrsti.

P.s. tudi moje kolegice trdijo, da se ne.

Se nisem, ker ob tem nisem ničesar občutila, je bilo brez veze.
Potem sem pa spoznala enega norca (v seksu), ni da ni, pa se mi je odprlo tudi pri masturbiranju. Ne vem, prav več kot sem seksala, večja je bila tudi potreba po samozadovoljevanju.

Jaz se rajcam sama najmanj 1-2x na tedn in to je vedno pa naj imam fanta ali ne. 1-2x na teden imam čas samo zase.

Moj prijateljček na baterije je že precej bogi in razmišljam o nakupu novega 🙂
Imam dedca, imam dovolj seksa, ampak orgazem, ki si ga sama pridelam, je pa zakon 🙂

Aja, imam pa 45 let.

Tu pa tam si jo ,ker paše. To pravi tudi moja boljša polovica.

Dvakrat dnevno, ce sem sama. Tudi pri seksu, ker mojega to ful narajca.

js mam reden seks. ampak se pa se vsak dan 2x to pocnem

Ja jaz tudi, občasno. 50+.
Pred precej leti je bila ena super spletna stran, tuja, v angleščini, mislim da je bil roza logotip, lepo narejena, tehnike ženske masturbacije pa take stvari. Se trudim priklicat v spomin že nekaj časa, pa nikakor ne gre.
Mogoče katera ve?

Na enem portalu enkrat klepetal z eno pa mi je rekla da ko se sama ima najmočnejši orgazem. Da se prav boji kdaj ko ji tko močno pride in je vse vse poplavljeno da jo bo kap

Trudim se prakticirat celibat, ker to ohranja mladost, seksam redko, masturbiram ne.

Joj, ste pa res same packe tukaj….


pa roke se nam bodo posušile … pa Majda bo itak v nezavest padla 🙂

od vsega hudega si jo moram drajsat

Veliko več žensk masturbira kot moških in tudi bolj pogosto to počno. To je sicer že logično, če gledamo anatomijo, ker moškega dobesedno ubija, če to počne prepogosto (samo poglejte si, kaj vse je v semenski tekočini), ker izgublja vitamine in minerale, ki so nujno potrebni za delovanje organizma.
Ženske tega ne izgubljajo in posledično lahko masturbirajo neomejeno količino časa.

Tam gor se ženske rajcajo pred kamerco po več ur in jim pride tudi po 15x, prav živalsko jim prihaja.


Samo te so profi. Od tega živijo.


Samo te so profi. Od tega živijo.
[/quote]

To je še mal na stran zaslužka. Lej mi si ga drkamo in ene rajcajo zaston po šihtu, ti pa za plačilo. Tak je to.


Samo te so profi. Od tega živijo.
[/quote]

To je še mal na stran zaslužka. Lej mi si ga drkamo in ene rajcajo zaston po šihtu, ti pa za plačilo. Tak je to.
[/quote]

te camgirls dejansko živijo od tega da se rajcajo pred kamero

https://chaturbate.com/sex4you7711/

Seksam ne, m pa redno. In pravi orgazem doživim samo sama s sabo.

Če nisi še prave (ga) srečala. Problem je ko folk ne zna pravih tehnik k se mu ne da učit, ženske jih bol obvladajo k to dle pocno, moškim se pa ne da učit. Tist k si pogleda to in nauci je pa car. Ocitn ti se pravih nis mela, ti zelim da bi kasnga dobila, da ti bo spremenu mislenje. 🙂

Mi ni potrebno, ker se cenim. Če želim ali se mi rola ob O, potem, samo pomislim in se začne, brez dražljajev .Efekt je extra intenziven. Večkrat se mi rola, ampak, disciplina prinaša večje lepote.
Čisto slučajno odkrila to.
Prednost dajem spoln.odnosom, rednim, pred tem!

New Report

Close