Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Zdaj je spet moderen grmiček med nogami

Zdaj je spet moderen grmiček med nogami

Pobrite češplje imajo samo še zahojene rovtarke, moderne in napredne ženske imajo grmiček.


Tako je!!
Njami.
Samo še kürbe si brijejo pezde.

Ne, tvoja logika ne gre in ne gre: urejenost, modernost, je tudi urejenost mednožja na robove, trikotnike, črtice, kakorkoli.

Bušmanke so pa naturščnice, jodlholcarke, natur zaraščene. Nikoli moderne.

nova
Uredništvo priporoča


Tako je!!
Njami.
Samo še kürbe si brijejo pezde.
[/quote]

….in ljudje z neizdelano samopodobo vulgarno pišejo in govorijo…..

Daj ne seri!
Samo v govedoreji imajo živali obešene rinke in piercinge, pa kürbe na obritih pezdah vse zanetano in prešpikano.

Daj ne seri!
Samo v govedoreji imajo živali obešene rinke in piercinge, pa kürbe na obritih pezdah vse zanetano in prešpikano.
[/quote]

pejd si usta in prste umit.
Nismo ti mi krivi, če imaš izkrivljeno podobo in odnos do estetike, spodobnosti in bontona.

Ni mi važno, kaj je moderno, pač pa, kaj je praktično. Če glede na kocine deliš ženske na K in neK, potem imaš pa res nizek IQ.

Če ti je všeč oralno obdelovat naravno in moderno, da imaš na koncu polna usta dlak, kar izvoli.

Če ti je všeč oralno obdelovat naravno in moderno, da imaš na koncu polna usta dlak, kar izvoli.
[/quote]
Če tvoji babi dlake s pezde odpadajo, potem ima na pezdi garje.
Obrite so nagravžne

Piše grmiček, ne grmovje. Grmiček je urejen in raste samo na zgornjem delu, ne na sramnih ustnicah.

Če ti je všeč oralno obdelovat naravno in moderno, da imaš na koncu polna usta dlak, kar izvoli.
[/quote]
Če tvoji babi dlake s pezde odpadajo, potem ima na pezdi garje.
Obrite so nagravžne
[/quote]

Če misliš, da tvoji babi nobena ne izpade, je pač še nisi obdeloval.


Če tvoji babi dlake s pezde odpadajo, potem ima na pezdi garje.
Obrite so nagravžne
[/quote]

Če misliš, da tvoji babi nobena ne izpade, je pač še nisi obdeloval.
[/quote]

Hehheeh, dobro si ga začepila :). Če sploh obožuje babe :). ker tako nastrojeno piše lahko samo nekdo, ki sovraži ženske.

Zame je bil venerin grmiček vedno in.
Zato pri meni ne bo nikoli iz mode. 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Jaz sem vedno ZA dlačice. Ne za podivjan grm v vse smeri in izpod kopalk. A za pristriženo, urejeno, na griču in tudi ob ustnicah. Njam.

jaz imam rad spremembe, še najbolj me meče v odvisnosti od letnih časov.

poleti tanka črtica, pozimi pa naj bo čim bolj zaraščena, a vseeno urejena tako, da dlakice ne štrlijo izpod spodnjic.

ker moj svedrček ne kaže znakov rje me dlačice niti malo ne motijo!

Urejena frizura samo zgoraj naj bo, nekaj dlačic, pa seveda pristrižene. Ne pa celo grmovje. Letos bila res presenečena na FKK, ena mlada, najbrž med 20 in 25, cela kosmata, tudi pod pazduhami. Katastrofa. In to dolge dlake vsepovsod. Naj bo “kao” moderno, ni to več lepo.

Ni ga čez urejen grmiček!

Kaj bo letos moderno na FKK?


Če tvoji babi dlake s pezde odpadajo, potem ima na pezdi garje.
Obrite so nagravžne
[/quote]
Potem pa še nisi imel taprave obrite – ne mislim na nulo, ampak z lepo oblikovano frizurco 😉 Mojadva se ne bi strinjala s teboj. Tako mož, kot ljubimec, pa sta čisto različne generacije. Eden krepko čez 50, drugi blizu 30 ;D

New Report

Close