Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ko prvič zagledate penis pri novem

Ko prvič zagledate penis pri novem

Lahko dame poveste, kako se počutite, ko pri novmu fantu prvič zagledate njegov penis? Zanima me kaj si mislite? Če ste neprijetno presenečenje glede velikosti, kaj si mislite?

Takoj ga začnem primerjat z prejšnim, ki sem ga imela. Ali je večji ali manjši.

Jp

nova
Uredništvo priporoča

Nikoli ne bi primerjala, res nikoli. Spoštovanje do vsakega. Ali te vzburi ali ne to, to je vprašanje

nikoli ga ne pogledam fejst očitno..ponavadi je to že v postelji, malo temno, ali pa na kavču in ga že v hlačah premerim z rokami, da ni potem pevelik šok..ker je res verjetno bedno, da ga pogledaš, pa si presenečena, pozitivno ali negativno, fant pa te gleda v obraz in vidi , opazuje reakcijo.

Mene je vedno strah ko sem prvič z žensko, če bi ji bil premajhen. Ah, kaj bi dal, da bi imel konjskega!

Brezveze zaradi tega, vsak je dober.

P i č k a m gre itak sam za dnar. Briga njih koliko je dolg!!!

Dokler boš tako gledal boš take srečeval.

Jaz sem si vedno želel vsaj takega, kot ga ima osel. No saj če malo bolje pomislim …

Me je bilo kar malo strah.
Sem se bala, da bo konjski ali oslovski.
En je bil res tak, pa sem zbežala. Tuuu big.
Kaj bosta fanta delala s takim? A to mislita da se čičoline(ali kaj je že bila) naokoli sprehajajo?

Jaz gledam na estetiko. Do sedaj se nisem videla lepega penisa.

Res ne? Misleč v stoječem stanju?

Večinoma so v stoječem še manj misleči, kot v visečem. No, vsaj moj je tak…

Večinoma so v stoječem še manj misleči, kot v visečem. No, vsaj moj je tak…
[/quote]

Hehe.. saj bo razumela vprašanje :).

Jaz sem si vedno želel vsaj takega, kot ga ima osel. No saj če malo bolje pomislim …
[/quote]

ampak osel ga da vedno samo pol not … veš, zakaj?

ker je osel 🙂

Jaz mam konjskega in vedno sem očaran, ko nova baba naredi takšno presenečeno faco, ko ji ga pomolim pod nos!

A si mogoče iz Lipice?

Penisev se ne sme gledat.


Itak, dokler ne boš vidla mojga lahko sm sanjaš o estetiki. Nepozabni so vzkliki žensk ob pogledu na moj ponos…. v ritmu tega komada…

https://www.youtube.com/watch?v=KgYd6wJ5J6g

Se spomnim moje prijateljice – do ušes zatrapana v enega tipa, končno pride do akcije pa privleče ven ogromno batino. Pa reče prijateljica joj ne, sori! Je mislila, da jo bo na pol preklal! Tako, da, moški, prevelik je resna ovira!

Jaz sem pa mislil, da ljubezen premaga vse ovire …

Še nobena se ni branila…

Pa si preden ga vtikate v usta ali vagino penis dobro ogledate, da vidite če ni kaj garjast ali kaj podobnega?

Hja, pri mojem mi je , ko sem ga videla, postalo kar malo nerodno:):):)……ali je res lahko tako veeeelik???…..Super, jasno!
Sem pa takoj nehala z dobrim fantom, bogat zdravnik, ko se je slekel…..ojej, ubogi, ko mu je stal, je bil kot šibica, navadna. Malo debelejši, a nič daljši. Sva kar nehal naslednjič, je bilo od mene bolj fair, saj bi itak s časom nastal veeeeelik problem.

New Report

Close