Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Je tu kakšna prava domina?

Je tu kakšna prava domina?

Nasplošno med ženskami težko najdeš kakšno res pravo. Je tu kakšna mogoče, javi se če si 🙂
[img]https://i.ytimg.com/vi/25yzRVL_FyI/0.jpg[/img]

Kakšni razvajeni spački od moških so v zadnjem cajtu okoli nas, povprečna ženska mora biti domina.

Jaz sem verjetno približek domine…moža imam zaklenjenega v kletki za penis, medtem ko se dobivam z svojim bullom…..ko pa pridem domov, pa me mora negovati in čistiti….

nova
Uredništvo priporoča

Pravilna uporaba besedne zveze: “približek domine”.

Razmerje HotWife – Cuckold sicer je lahko del dominantnega razmerja, toda, da si dejansko Domina, je potrebno obvladovati še marsikatero drugo tehniko, vlogo.
Običajno je Domina profesionalka (v času informacijskih socialnih omrežij tudi “amaterka”), ki svoj subjekt matra in muči na čimbolj prefinjene in tehnične načine možne. Praviloma ne seksa s svojimi podaniki (razen, če se ji tako zahoče – ker v čem je poanta biti Domina, hkrati pa ne smeš seksat?).
Domina je tako lahko čisto monogamna ženska, samo v svojem službenem času se igra z moško psiho in telesom.

Domine imajo ponavadi spisek stvari, ki jih ponujajo.. ali obratno stvari, ki jih ne bodo počele. Najpogostejši NE je za kastracijo.
Tam zunaj so dejansko tipi, ki si želijo, da jih ženska dobesedno kastrira (kot, da ne bi bile dovolj že vse te slovenke – kontrol-freak, ki to počno figurativno).. OK ideja o tem še morda razumeš, a oni bi čisto zares radi, da se jim odreže jajca.
Jeba.

Razmerje suženj in domina se lahko tudi obrne.. kar se je zgodilo Švicarski domini, ki jo je suženj tožil. Tožil jo je, ker mu je ukazala, da naj vstane – pri čemer je bil z jajci vklenjen na tla. Tip je vstal in si odtrgal jajca..
Zna biti, da je bil američanc – to so tisti, ki jim na vzvratnem vgledalu piše, da ne gledajo dejanske realnosti in da so objekti lahko videti manjši/bolj oddaljeni kot so v resnici.

Poanta vsake Domine je, da izdaja konfliktne ukaze, ukaze, ki jih suženj ne more izpolniti – logične zanke pravzaprav, da je potem “lahko kazen” in ponižanje.. ker je slednje tisto bistveno, kar se povezuje s seksualnim užitkom.
Glede na krščansko dogmo je vsak seks pravzaprav takšen: prežet s krivdo in ponižanjem.

Zato je od prevladujoče kulture, religije tudi odvisno kakšna dominacija je najbolj zaželjena. Angleži so najbolj obsedeni s šeškanjem.. kar bi znalo biti povezano z njihovo tradicijo internatov ter šolske discipline, kjer se je to “zastonj” izvajalo v preteklosti. Za ta namen imajo potem cel sortiment pripomočkov.. tisoč in en biš.. šibe, palice (cane), loparje, kuhovnice.. ni da ni.
Nemce bolj vleče v uniformiranost in jim je bližje guma in latex.. ujetost, tesno ujetost v nekaj črnega.. Malce nostalgije za seksi SS uniformami verjetno.
Japonci so najbolj zadovoljni, če lahko svojo objekt lepo počasi – zenovsko (ne, Despasito!) vežejo.. Shibari.. so pa tudi stvari in krutosti, kjer nič več ne razumeš.. pa čeprav je samo Manga.

Z globalizacijo so se te lokalne preference po svetu malce pomešale in se razvile v različne tehnike ter simbolike.

Sodeč po intervjuju zelo resnega sužnja v Mladini (pred leti), v Sloveniji pravih Domin ni. So sicer ene, ki si tako pravijo, samo potem nimajo ne opreme, ne lokacije, ne potrebnega znanja ter najpomembnejše: domišljije.

Poišči torej žensko z domišljijo in si s tem našel svojo Domino. Poanta takšne “domače” Domine pa je, da počne tisto, KAR JE NJEN VŠEČ.. in ne to, kar je všeč tebi.
Domina ni ženska, ki ji predaš nek svoj lasten seznam želja – scenarij in ga potem ona uresničuje. V tem primeru ni Domina. Dominanten je moški, ki dejansko iz vloge “podrejenega” dejansko vodi vse skupaj. Ženska je samo lutka, objekt za zadovoljitev njegovih potreb.. fetišističen odnos do subjekta fantazije in nikakršna dominacija. Saj je ves čas vse pod nadzorom moškega.

Prava Domina, domača.. je torej ženska z domišljijo, ki jo ne damo, da sme uporabljati – temveč je to tudi zelo zaželjeno.
In tu ne gre za to, da bi morale biti to neke ultra SM scene, temveč da se udejanja tisto, kar njej tisti trenutek paše. Pa naj bo to od božanja, negovanja njenega telesa.. ali karkoli drugega – na videz čisto vanilijastega. Ne gre za vizualno, temveč za odnos.
Najpomembnejše pa seveda je, da se obe strani zavedata, da gre za IGRO.. ne resničnost.. in jo lahko obe strani kadarkoli prekineta.. in spet začneta.

Najbolj zanimivo seveda, če sta t.i. SWITCH.. kjer pač enkrat eden prevzame vodstvo, drugič drug, tretjič ga imata oba.
Širši nabor povezanosti in užitkov je, če si lahko predan, vodeč ali sodelujoč.. namesto zgolj ene same vloge od teh treh.
Kombinacije vsega možnega pa je kot Kamasutra.. neskončna domišljija variiranja.. namesto neke toge “misijonarske” vloge Gospodarja – sužnje v 50 shades of Grey.

De omnibus disputandum..

stepni,

za tole pisanje si si na lestvici 1-10 zaslužil oceno 27!

Ti ne da nisi domina, ti si očitno s kakšnega drugega planeta.

Ker imaš moža 20x manjšega, kot si sama, saj lahko le petcentimeterskega moškega zakleneš v kletko za penis: “moža imam zaklenjenega v kletki za penis”.

Drugače pa prave domine sube (ali sužnje) zaklenejo v kletko za velike pse, ali pa v še malo večjo…
V kletko za penis jih pač ne morejo…

Pozdravljen

V Google vtipkaj “cock cage pictures”, pa boš videl kaj vse se da zakleniti….

Lp. M

Prava domina?
Za nekoga je lahko prava za nekoga pa samo približno domina.
To kar je pisalo pred leti v mladini drži. To pa je bil opis svetovnega sužnja,ki je služil svetovnim Dominam v OWK ju.
Slovenija itak zaostaja tudi na tem področju,Je pa zadnja leta kr napredovalo.
V okolici lj se lahko najame odlično opremljen bdsm studio. V Sloveniji imamo tudi mojstre ,ki izdelujejo zelo dobro bdsm opremo.V Sloveniji je tudi nekaj zelo dobrih Domin ,ki pa niso itak za vse dostopne.
Seveda dosti folka samo fantazira in potem ko prodajo so razočarani,Ker ne zgleda kot v filmu.
Boli tiste , ki gledajo je bil naslov članka.

mmojcaa 411 se je znajde in domininira svojega kot ji njej paše in tako je tudi prav.
Ni vse črno belo in vsaka barva ima nešteto odtenkov.

[img]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/b2/c2/b2/b2c2b220b73d390c7417cc72736d0290–food-for-thought-dom.jpg[/img]

De omnibus disputandum..

Meni bi bilo pa to zelo všeč – da bi mi ga zaklenila in bi jo doma čakal zavedajoč se, da jo ravnokar nekdo obdeluje. Ob njeni vrnitvi pa bi jo moral očistit stuširat in uredit in ji kot damo strečt

Domino zase iščem že precej let, a je nikakor ne najdem.

Jaz sem star 31, lih v dobi interneta zajadral v puberteto, bil seksualno zrel že kot otrok, internet mi je dal zavetje ki mi ga ženske niso in zato sem v življenju zbral kaksnih 5000 ‘upam da najdeš’ na netu in kakšna 3 ignoriranja v živo ko sem zbral pogum da izrazim to kar mi veliko pomeni. Ženske tu nič ne znajo, nič jim ni všeč, rihtajo se druga za drugo ne za moškega. Tud po 50 odtenkih niso začele organizirat kakšnih privat fetiš partyjev za foro, pač za svobodno pozitivno sekualnost in raziskovanje. Nič, zdaj je pa tako prepozno, saj je vse postalo preveč negativna ‘scena’ v kateri nobena oseba ne bi zelela gnit. Fora je pa le osebni stik. Neosamljenost. Povezanost . To je vsa fora. Nikomur (po mojem) ni mar za noge ali stopala. Radi bi izkusili in cutili ženskost. Ne obstaja.

Ni pravih domin v slo. Bo treba mal cez mejo pokukat…

No, seveda se najdejo prave domine, profi, pol-profi in povsem ameterske. Ni jih veliko, to drži. A še najmanj je slabih – ker jih trg izloči. Dobre pa imajo ceno, a ne nujno visoko. In tiste ki ostanejo v tem poslu, v njem pretežno kar uživajo.
Ni pa s tem malo dela: oprema, prostor, priprave, scenarij, sterilizacija in ODGOVORNOST.
Najti jih ne na različnih spletnih straneh >> ne obupat.


50 shades nagovarja DOMIŠLJIJO gospodinj. Glede na to, da Grey z jadralnim letalom zgolj pada z neba (nobenega sodčka, zavoja, še manj lupinga!), je tudi ostalo izredno dologočasno.
Gospodinje zato ne skačejo na orgije.. ker gre za domišljijo, kjer pa sodelujejo z enim dominantnim moškim, ki pa je še miljarder za povrh.
Gospodinjsko mednožje pa se bolj navlaži zaradi slednjega. Čeprav je tip dejansko beden (pilot in vse ostalo):
[img]http://cdn.thefunnybeaver.com/wp-content/uploads/2015/02/funny-50-shades-of-grey.jpg[/img]

Malce podobno, kot je pogosta ženska fantazija: posilstvo. Kar pa ne pomeni, da si ga dejansko želijo.. ravno obratno!

Plus, če gospodinja bere 50 Shades, ne bo potem ona postala Domina.. saj si v spolnosti več kot očitno želi: Da nekdo popolnoma prevzame njo in ne obratno!
Kar je pa seveda paradoks. Na dnevni ravni ženske demaskulizirajo moške (z večnimi godrnjanjem in nezadovoljstvom – dajanjem v nič), hkrati bi pa potem nad-moške v postelji.
Nekako ne gre skupaj, ker moškemu v osnovi ne zapajo – zato dajanje v nič.. posledično se mu ne morejo prepustiti (kontrol freak)… lahko pa o tem sanjarijo.
V tem je uspeh 50 odtenkov.. vsaj v domišljijo so lahko ženske, ki se prepustijo. V reali bi najraje še v klasičnih plesih vodile.. ampak ne v postelji, tam mora biti vanilija dolgočasno.

De omnibus disputandum..

POPRAVEK: ZAUPAJO (ne zapajo)

De omnibus disputandum..

Super analiza ;).

Že nekaj časa si ogledujem sedaj že bivšo punco mojega prijatelja. Pred kratkim pa sta šla narazen in si jo želim kot domino! Ima kdo kakšne napotke kako jo dobiti in jo narediti domino, da bi me zaklenila v kletko? Punca je od mene starejša 3 leta!

Sem neprofesionalna domina. Ne morem pa najti suba. Vsi so pomehkuženi, razvajeni, nič ne znajo potrpeti.

In kako poteka ta tvoja seansa?

Lina, prosim če me kontaktiraš na pm ali po mailu na [email protected]
Mogoče sem ustrezen kandidat.

Zdravo,
poskusi z mano. Piši na [email protected]
Lp

hay
ce bi zelela sissyko iz kletkico bi bil ful vesela

A kletko za penis nosis?

Gospodarica Lina,

če Ste še za Vas prosim da mi javite na [email protected]
sem 44/m/Lj, z res majhnim

New Report

Close