Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Srečanje s sosedo v Swinger klubu

Srečanje s sosedo v Swinger klubu

Srečala sva sosedo v swinger klubu.Sicer ni bila z možem.Nisva si nikoli nje predstavljala na takem kraju.Zdaj je skoraj nama bolj nerodno kot pa njej. Je kdo imel podobno izkušnjo ?

Sex v mestu je totalna degeneracija in plod kulturnega marksizma, katerega so zasejali evropski židje.

Nimava podobne izkušnje. Bi bilo pa to dobrodošlo, v kolikor bi nama bila soseda všeč, bi se z njo kaj dogovorila na vajinem mestu 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Sosedo ravno ne, sva pa srečala eno gospo na zelo visokem položaju. No, moja je dovolila, de sem jo spravil na nižji položaj 🙂

Midva sva tudi “ilegalca” in na srečo še nihče od naju ni srečal sosedov. Razen, če tega ne veva …

Škoda, da nimam nobene sosede da bi me obdelala. 🙁

To me spominja na čase, ko sva z drago hodile v Italijo v lezbične swinger klube. Nekoč sva popolnoma nepričakovano srečale mojo sestrično, za katero se še mi sanjalo ni, da je v naših vodah. Je pa bila zanimiva izkušnja… ;))

sanja s….. kukuruz

Ime kluba? 🙂

Jaz sem pred kratkim v swingerju v avstriji ves presenečen naletel na eno medicinko iz našega kraja v hudi akciji. Sem se kar priklopil, sploh me ni prepoznala.

New Report

Close