Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Sex na prostem

Sex na prostem

En teden bomo meli dopust na primorskem kje cva z drago sexati zvecer v naravi ala izprsite se z lokacijami….hvala

Ful svetovljanstvo, seksualni ekshibicionizem, pa to..

Pri Belem križu nad Izolo bi šlo, pa pri svetilniku mogoče.

Drugače pa kar na glavno tržnico ob 6. zjutraj bo najboljše, največ gledalcev..

… ne znate brat al kaj? Mladi mož je napisal zvečer. Ob šestih zjutraj ni zvečer.


Da bi ti bolj koristile ùčne ure materinega jezika!

Mesecev zaliv, kadarkoli.

Fiesa zalivček, romantične luči daljnega Trsta, bližnjega Kopra in Izole.
Malo nakladanja o zvezdah in noč bo popolna.


Alo ce bi bil brez domislije bi jo doma v postli brusil ….

Malo poenostavi. Nabrišita se doma, posnemita in objavita na youtubu, faceboku, MON, . . .
S tem si rešiš en kup problemov. Od časa, do denarja. Pa še videlo bo več ljudi, kot pa tisti trije italjani.

______________________


Alo ce bi bil brez domislije bi jo doma v postli brusil ….
[/quote]

Še zmer trdim, da si brez domišlija. Ti povem zaka: Zato, ker je vstran metati najčistejšo materializirano življenjsko energijo zaradi užitkov, čista norost. Kajti zgodovina je lepo zapisala: “kdor nima, se mu bo vzelo še tisto kar misli da ima. Kdor pa ima, se mu dalo še desetero!” Taki nikoli ne boste doumeli razlike med seksom in ljubljenjem.


Alo ce bi bil brez domislije bi jo doma v postli brusil ….
[/quote]

Še zmer trdim, da si brez domišlija. Ti povem zaka: Zato, ker je vstran metati najčistejšo materializirano življenjsko energijo zaradi užitkov, čista norost. Kajti zgodovina je lepo zapisala: “kdor nima, se mu bo vzelo še tisto kar misli da ima. Kdor pa ima, se mu dalo še desetero!” Taki nikoli ne boste doumeli razlike med seksom in ljubljenjem.
[/quote]

Dj ne bluzi jst tocno vem kaj hocem in kaj sem uprasal…ti pa neves kako bi se pametoval si zacel pa nekaj bluzit od zgodovine dj si odgovoril na vprasanje in tvoje mnenje me zal ne interesira tako da vidim da si nebom mogu pomagat z tvojim pametnim odgovorom najbrs sem res brez idej ti dam prov sm da bos zadovoljeb l.p.

U, eno celo tropičje si zmogel, pa okrajšavo za “lep pozdrav”

Hehe … citira biblijo, bere sex v mestu …

New Report

Close