Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Na morju postanem potrebna in divja

Na morju postanem potrebna in divja

Smo na hrvaškem morju in povem vam, da bi najraje pustila moža in otroke tu na plaži in se šla “fookat” z kakšnim mladim na drugo stran zaliva. Še kakšna takšna tu?

A drugače pa ne?

Povej lokacijo, da te odrešim tvojih muk.

nova
Uredništvo priporoča

Vas je veliko tako puhlih, še zdaleč nisi edina, večina pa ostane na suhem, Mladi namreč nimajo nobenega razloga, da bi se zaganjali za staro iztrošeno uvelo babo.

To so pa mokre sanje hehehe. K se boš zbudila pa ga le zagrabi :-))) A doma te pa nč ne grabi?

Ne štima ti v glavi nekaj, ko si napisala z mlajšim, to pomeni, da nisi prizemljena. Ni, dvoma, da ti ne bi to ratalo, če bi imela toliko jajčnikov in možu to povedala in šla na drugo stran tega zaliva ter z nastavljanjem in kokotiranjem privlačila na s sebe mladeniče, se spomnim, ko sem bil dva dn isam na morju, pa ena italjanka kakšnih deset let starejša od mene takoj brisačo poleg moje dala, nastavlajla se očitno, men pa nč jasno, kaj hoče ta razštelana ženska od mene, saj je bila za moje pojme čist mimo, čeprav, zdej, kse spomnim, niti ni bila tako slaba ampak takrat, za moje pojme preslaba, hehe, ampak…… malo se poskušaj vživet, v pogled teh mladeničov na tvoje telo, ker bi pa ti seveda gledala 10 do 20 let mlajše tipote,……kot pravim, dobila bi, ne bi pa dobila tistega, katerga si bi zacahnala, dost felerjev je v real življenju na kateree sanjači kot si ti, dostkrat pozabijo. Mam kolega, ki mu ta, s katero se druži, dostkrat reče, pogelj(žensko) jo kakšna je v smislu, da je ona boljša od nje, ….. kolega pe men reče, … sebe pa ne pogleda kakašna je, hehe…

cist odvisno od posameznika jaz osebno ko sem star 18 se dam rajsi dol z kaksno milfico tudi do 45 let kot pa z katero sovrstnico
lp.

caw kako si miska??
kej se javi;-)
[email protected]

New Report

Close