Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu zakaj ni nic potreben

zakaj ni nic potreben

Blizu 40 sva z leti. Skupaj 8 let. Moz nakaze za sex mogoce 1x na mesec. Ce ga jaz ne zacnem slatat in lezt v hlace se ne zgodi skoraj nic.
Vec krat ga zadovolim brez on mene in s drkanjem in prstom v anusu.
Tudi jaz bi si zelela obdelave vendar se ne spomni. Zakaj pri bogu milem? Kaksna ideja?
Pa nisem grda in debela, da ne bo kdo mislil.

Tehnologika napreduje in vse postaja bolj in bolj pametno, ljidje pa se poneumljamo.
Vrni se k osnovam in sredstvu sporazumevanja, ki je preživelo tisočletja, govoru.
Pogovor lahko reši vse. Pogovorita se s svojim možem in položita vajini mnenji na mizo, tako bosta vedela pri čem sta. Povej mu, kaj bi rada in on bo povedal tebi, vprašaj ga.
Ljidje smo različni in tudi naše potrebe se razlikujejo, morda misli, da ni takšne želje v tebi, te sodi po sebi, težko je reči, zato le pogovor in še enkrat pogovor.
Pa vprašaj ga, če se samozadovoljuje, to zmanjša željo po seksu.

Sem sicer imela malo težav z razumevanjem napisanega, ampak vseeno.
Zakaj pa bi se tip matral s seksom in zadovoljevanjem tebe, če mu itak porineš prst v rit in mu ga zdrkaš? (tvoje besede pač)

nova
Uredništvo priporoča

Se vidi, da z naraščanjem temperatur, rastejo tudi provokacije.

Malo več intelegince bo potrebno avtor. Ženska se ne bi nikoli tako izražala:)

draga ženskarabiš trd kurac ,nagajiv jeziček soretne prstke pa diskretnega resnega moškega za akcijo ? javi se mi ,sem na voljo kadarkoli in kamorkoli pridem. vsako željo ti izpolnim. [email protected]

New Report

Close