Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Resnica

Resnica

Velikokrat rečejo ženske, da hočejo partnerja z večjim penisom, vendar so to večinoma fantazije, saj vam lahko povem iz svojih izkušenj, da temu ni tako.
Ko me vidijo se jih večina ustraši in noče imeti seksa z menoj, ker se jim zdi enostavno prevelik pri 21cm.

Tako, da se vsi moški in fantje ne rabite kaj dosti sekirati, ker je bolje biti manjši kot prevelik in tudi ženske pogosto ne vedo, kaj hočejo.

…sej ne morem verjet…21 cm,pa da je prevelik?…hahaha

Pa sej to večinoma tipi pišejo, pa tu pa tam kakšna ženska, ki ima cajt in se zajebava na netu. Sekira se edino tist, ki ni imel razmerja z normalno žensko, ker ženske so toliko skulirane, da ne bo kar iz prve rekla, da ima tip premajhnega s katerim ima razmerje, ker je sex pri njih v neposredni povezevi s čustvi. Pol, pa,.. čes cajt, ko se ji utrga, ker tip postane zoprn, pol pa zna to povedat, preden reče adijo, hehe.

nova
Uredništvo priporoča

Ahhh dej lepo te prosim ne blodi in ne pisi neumnosti po forumih.
Sam imam tudi dolgega 21-22 cm pa se nikoli mi ni nobena rekla, da imam predolgega ali da zaradi tega nebi seksala z menoj. Obdelal sem zekar nekaj deklet, od srednjesolk do MILFic, pa z nobeno ni bilo tezav. Edina tezava ki zenskam predstavlja zavoro je analni sex z bolj obdarjenim tipom…. ob veliki meri zaupanja pa tudi ze zavore padejo in marsikatera se cudi ko ji povem, da ima vseh 22 cm v sebi ….

TO NE DRŽI!

Ženske NIKOLI ne vejo, kaj hočejo 😉

New Report

Close