Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ste s svojo ženo že seksali v rit?

Ste s svojo ženo že seksali v rit?

Izključno za tiste, ki imate žene.
Se mi zdi, da svojo ženo noben ne v rit. To je samo za ljubice in tiste pred ženo.


Jaz poznam kakšna 2 centimetra proč od riti bolj zanimivo pot!

Potem bi bilo bolj pravilno vprašanje, če jo še v rit, oziroma do katerega leta ste uporabljali tako prakso. Brez zamere, samo pomagam ti.

nova
Uredništvo priporoča

Moj fant ima tudi željo po tem. Nimam pojma zakaj. A to bolj paše?

To je bolj za tiste, ki so komunalci tudi po duši.

Namesto kolonoskopije. :))

Pomoje majo vsi distanco do svoje žene. Valda s katero od prejšnjih punc so pa seksali analno. Z ženo je pa to kao politično nekorektno.

Namesto kolonoskopije. :))
[/quote]
No evo, sem vedel da ni za vsacga. Moj recimo, nima nastavka za kamerco. Sem standarden model, ne lux:-)))

Namesto kolonoskopije. :))
[/quote]
No evo, sem vedel da ni za vsacga. Moj recimo, nima nastavka za kamerco. Sem standarden model, ne lux:-)))
[/quote]

Treba ga bo posodobiti.


Jaz poznam kakšna 2 centimetra proč od riti bolj zanimivo pot!
[/quote]

kaj pa, če ta še bolj smrdi kot ona druga?


No evo, sem vedel da ni za vsacga. Moj recimo, nima nastavka za kamerco. Sem standarden model, ne lux:-)))
[/quote]

Treba ga bo posodobiti.
[/quote]

Lol, a ni lulik.a svetovna destinacija?

Ko sva bila samo se fant pa punca-zdaj ko sca mož pa žena,pa ne več.


Jaz poznam kakšna 2 centimetra proč od riti bolj zanimivo pot!
[/quote]

kaj pa, če ta še bolj smrdi kot ona druga?
[/quote]
Pojma nimam zakaj se tvoja ne umiva!?!

kaj pa, če ta še bolj smrdi kot ona druga?
[/quote]
Pojma nimam zakaj se tvoja ne umiva!?!
[/quote]

če si tisti, za katerega jaz mislim da si, ti lahko povem, da moja manj smrdi ko je umazana, kot tvoja ko je skopana…


Pojma nimam zakaj se tvoja ne umiva!?!
[/quote]

če si tisti, za katerega jaz mislim da si, ti lahko povem, da moja manj smrdi ko je umazana, kot tvoja ko je skopana…
[/quote]

spet tvoja cerkvena hinavščina :)))

Ma lej no, živemu človeku se vse lohk zgodi.
Fališ dva centimetra… pa si v riti.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

https://www.youtube.com/watch?v=zIyeNRbbKBw&list=LLhxyFXK7T6Y5oDYm1xGnmSg&index=24

Nisem in ko si pobrišem svojo rit, vem,, da je v “globino” še posrana. Ni razloga, da tudi njega ni.
Za tisto s klistiranjem pa zaradi moje pogostnosti spolnih odnosov (vsak dan vsaj 1x), pa črevesje ne bi vzdržalo. Zato je piz*da bolj uporabna.

če si tisti, za katerega jaz mislim da si, ti lahko povem, da moja manj smrdi ko je umazana, kot tvoja ko je skopana…
[/quote]

spet tvoja cerkvena hinavščina :)))
[/quote]

spet se vtikaš v stvari, ki jih ne razumeš…

žene so za oplojevanje … v rit pa je to mimosunek

Vsakič, ko seksava je vsaj en položaj tudi v auspuh:) Moja orgazmira od anale.

Žene ne, ker jo je škoda. Ljubico pa dostikrat, jo imam za ponucat.

spet tvoja cerkvena hinavščina :)))
[/quote]

spet se vtikaš v stvari, ki jih ne razumeš…
[/quote]

Vsak normalen človek razume, da si hinavec prve klase. Imaš se za brezgrešnega vernega kozla, hkrati pa blatiš in zlivaš svoj gnev do vsakega, ki ti ne odgovarja. Kaj je to drugega kot hinavščina?


Ker ti žena ne nudi dovolj, pa iščeš pri ljubici.
Ženske prakticiranje tudi bolj neobičajne oblike seksa, da moški ne bo iskal ljubice.

spet se vtikaš v stvari, ki jih ne razumeš…
[/quote]

Vsak normalen človek razume, da si hinavec prve klase. Imaš se za brezgrešnega vernega kozla, hkrati pa blatiš in zlivaš svoj gnev do vsakega, ki ti ne odgovarja. Kaj je to drugega kot hinavščina?
[/quote]

hinavci ste za mene tisti, ki bolj pogosto menjate nicke kot jaz gate…

New Report

Close