Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Strap on, jaz njega

Strap on, jaz njega

Z mozem sva skupaj 20let in imava normalne spolne odnose. Ze od nekdaj ima zeljo za analnim seksom in zadnjic ko je ponovno omenil zeljo po tem sem mu v sali rekla, da bom naprej jaz njega v ritko, da bo videl kako je in ce mu bo vsec lahko on mene. Na moje zacudenje je bil takoj za. Ker me je zanimalo ali misli resno sem peljala zgodbo naprej. Na koncu pogovora sem bil zmedena kot se nikoli. Ima zeljo da ga poseskam v ritko s strap-onom.

Priznal mi je, da je bral forume in da veliko parov to prakticira.

Deklate prosim za vase mnenje o tem in ali res to veliko parov prakticira.

No, vsak ve lahko samo zase.
Midva sva enkrat poskusila, ampak z navadnim dildotom, jaz bi želela tudi s strap-onom, samo partnerju potem to ni več dišalo. Je imel raje samo s prstom, recimo kazalec do polovice.

Je pa poseben občutek, ko se ti partner naguzi in prodreš v njegovo ritko … Drugače so taka pogojevanja otročja, upam, da to veš. Glede anale, če ti paše, ko te recimo draži s prstom in jezikom, bi počasi verjetno šlo tudi s penisom. Če ima mož seveda občutek in ne bi navalil ko mutav na telefon.

Pozdravljeni,

mene tudi zanima nakup strap ona.

S partnerjem sva nekoliko zašla v vode bdsm in izmenjujeva vloge. Enkrat sem jaz subica drugič domina. Zaenkrat nama tako ustreza. No, kadar sem v vlogi domine bi želela na njem uporabit strap on, ker mu zelo ustreza kadar dobi kaj v ritko 🙂 zaenkrat sem uporabljala samo prste in nek analni čep, ki mi ga je pred leti kupil.

Pregledala sem ogromno ponudbe, ampak je tega res veliko. Na koncu sem ugotovila da bi bil morda najboljša varianta za začetek komplet kjer se da zamenjat dildo in jih pride več zraven. A ima kdo izkušnje s takim strap-onom? To je precej bolj ugodno kot da kupim fiksnega, potem pa ne bo ustrezal. Ker v tej fazi še ne veva kaj bo bolj ustrezalo.

Ogledano imam tole Vaš link

Nekje sem videla potem tudi, da lahko moški uporablja strapon in me potem hkrati kar z dvema obdela. A to je že katera poskusila? 🙂 do sedaj mi je vedno dal samo analni čep notr med seksom.

Hvala!

Lp Anita

nova
Uredništvo priporoča

Se bom pretvarjal, da tema ni provokacija.. v obče dobro. Ker roko na srce, ob vseh prosto dostopnih podatkih sodobnega informacijskega sveta, je nekoliko čudno, da ljudje o teh stvareh (ŠE VEDNO) sprašujejo.. in to po dveh desetletjih skupnosti?!?

Naj najprej zapišem tisti pra-stari “biblični” izrek: “Če bi bog želel, da se moškega ne f** v rit, potem mu ne bi namestil prostate na mesto, ki je dostopno prav preko te zadnjične odprtine.”

Analnih tem je na tem forumu sicer toliko, da se drek iz njih dela.. dobesedno in predvsem po nazadnjaški vsebini nabijajočih višjih trolov slovenceljskega konzilija (beri: če te fuka duhovnik je v redu, drugače pa greh).

O straponih sem že: Kateri strapon kupiti?

Še malo anatomije: za ejakulacijo, kot orgazem sam je zaslužna prostata.. ki je seveda s prstom dostopna preko zadnjične odprtine:
[img]http://www.chronicprostatitis.com/cppscms/wp-content/uploads/prostate-massage.png[/img]
Zato ne čudi, da lahko moški na ta način doživijo orgazem. Za to ne potrebuješ licenco geya ali biseksualca, dovolj je, da imaš normalno delujočo prostato.
Ki pa ni namenjena, da se po njej tolče s kladivom, temveč se jo draži z občutkom.. tudi po ženskem klitorisu ne skačejo zajci, mar ne?

De omnibus disputandum..

Aja, pa strapon nima nobene povezave z BDSMjem.. lahko je njegov sestavni del.. apak to je lahko tudi kavna žločka ali kuhovnica..

De omnibus disputandum..

Osebno ne verjamem, da je moški občutljiv na prostati ampak bolj v tem, da je občutljiv na anusu kjer je veliko živcev. Poleg tega tudi mislim, da takemu moškemu občasno zapaše kašna podrejenost.

Stepni_volk, ne vem kaj si hotel povedati s svojo objavo, razen nekaj splošne izobrazbe.

Se ti uporaba strapona ne zdi primerna za draženje prostate? Predlagaš raje prst?

Sicer pa ja, strap on je bil mišljen kot sestavni del BDSMja, najinih igric. Verjetno bi kdo, ki je bolj ekstremen rekel celo, da to ni noben BDSM. No, nama je, ker se prej nisva nikol vezala, vklepala, šeškala in se en drugemu malo bolj podrejala.

Zdaj sva nekako po naklučju ugotovila da to obema ustreza in počasi odkrivava svoj svet. Mislim da je uporaba strap ona na mojem moškem vsekakor del BDSMja, saj gre za submission.

Če ni boljšega predloga za strap on, bom jaz svojega kar naročila.. pa bova videla kako se bo obnesel.

Me že dolgo rajca, da bi poizkusil. Anita, a priskočiš na pomoč?

Brez fuk fehtarjev pa nobena tema ni popolna a ne 🙂

Tale je super ShareVibe Strapless Strap-On by Fun Factory

->Anita_75

Kateri srapon kupiti – o tem sem že v povezavi v mojem odgovoru višje – klikni nanj.

Enačenje zgolj strapona z BDSMjem, pomeni, da morda ni čisto jasno, kaj BDSM pravzaprav je.
Očitno pa vsi plemenski biki pri razplodu, ko jim vstavijo elektrodo v anus sodelujejo pri BDSM igricah.. kmetje imajo za to drug izraz.

Bondage, Discipline, Sadizm and Masohizm.. nič od tega ni del strapona, ki je namenjen penetraciji vagine ali anusa. Strapon je tako kot dildo, vibrator zgolj pripomoček, ki pa je lahko uporabljan v čisto vanilijastih seksualnih igricah, kot tudi drugih. Strapon ne definira sam od sebe nekega “stila”.
Uporabljajo ga tako hetero, kot homosekusalni ljudje obeh spolov.
V primeru moškega gre, med drugim tudi za stimulacijo prostate, anusa, perineuma itd.

Šele prostovoljna igra, kjer eden prevzame “vodilno” in drugi “podrejeno” vlogo, naredi dejansko BDSM dogodek. Za katerega pa seveda ni potrebno niti enega rekvizita, niti šeškanja.. nasilja ali česarkoli.

Stari vic pove vse:
Reče Mazohist: “Dej me, dej me”
in mu Sadist odvrne: “Ne, ne bom.”

O BDSMju sem pa že obširno debatiral v teh temah:
Seksualno zatrianje ali raziskovanje svojih nagonov
Kako spodbuditi moškega k dominanci
Zveza brez seksa mi ustreza

Vsak objekt, vsaka igra.. je lahko obarvana tako BDSM, kot vanilija.. pač odvisno od para. Pomembno pa je, da oba pri tem uživata.. saj v seksualnosti velja pravzaprav le eno pravilo: “Prav je tisto, kar ustreza obema.” (Vsem, če jih je več)

Veliko veselja, užitkov ter predvsem igre (najpomembnejše!), vama želim.
Kot seveda tudi vsem ostalim, ki živite za spoznavanje in raziskovanje (in ne životarjenje znotraj predpisanih norm).

De omnibus disputandum..

Saj tvoja lulika bi ostala neomadeževana.


Le z dildotom in je zelo zanimivo več pa na ZS če te še kaj zanima stara pa 42-46

Lepo in super za predlog. Menjava vlog v spolnosti je super zadeva.
Poznam pare in posameznike, ki so v novih preizkušnjah doživeli lepe nepozabne trenutke.
Je katera za?

Pozdravljeni
. Moja hoče z strap on v moj rit, prosim katere so vam iskusnje ali kakšne so neželeni učinek pri uporaba strap on za anusu je možna bolezn

Ne, ne bi mogel. V akciji je vedno moj tič tako, da se mi zdi misija nemogoče, da bi preusmeril misli na svojo rit 🙂

Jaz bi tudi to probal me zanima kaki je obcutek 🙂

New Report

Close