Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Najbolj seksi scena, ki ste jo slučajno videli

Najbolj seksi scena, ki ste jo slučajno videli

Kateri je bil najbolj seksi prizor, ki si ga slučajno ugledal-a? Skozi sosedovo okno, v parkiranem avtomobilu, v naravi …

Jaz žal še nisem imel veliko sreče. Zadnjič sem na avtocestnem počivališču uzrl žensko okoli 40-ih let, v čisto kratkem krilcu, da se je videla čipka samostoječih nogavic kožne barve na njenih seksi, malo močnejših, a lepo oblikovanih nogah. Zgoraj je imela kratko bluzico. Izza volana se je presedla na zadnji sedež avta, enako je storil moški, ki je sedel na sovozniškem sedežu. Kaj se je zgodilo naprej, nimam pojma, sem moral dalje 🙂

Naju je pa s prijateljico, ko me je ta oralno zadovoljevala na zadnjem sedežu avta v garažni hiši, zalotilo dekle, ki je sedalo v sosednji avto. Je stala vsaj kakšnih pet sekund in gledala skozi zatemljeno steklo, kako se glava vzdiguje in spušča, na posled pa sedla v svoj avto. Na drugi strani je bila starejša ženska, morda mama, ki ni ničesar videla.

Uf, tega je bilo kar precej 🙂

Cimer v drugi sobi zaradi internetnega kabla ni nikoli imel popolnoma zaprtih vrat. En večer si je na obisk pripeljal mlado punco. Počasi in tiho sem se priplazil do vrat. Najprej jo je doolgo lizal, škoda da je bila pod odejo in se ni nič videlo. Potem sta se spravla v misjonarca: ona je tiho stokala, ga zraven usmejala, da ji je najbolj sedlo, malo dirty talka… Hitro jima je prišlo 🙂

Diskoteka ob morju, z dobrim razgledom na staro mesto. Manjši osamljen travnik v bližini sem si izbral za opravljanje male potrebe, nakar vidim nekaj zanimivega. Ona je bila zgoraj na tipu, čisto slečena od pasu navzdol. Vsakič, ko se je pooočasi nasadila, je glasno zastokala. Splazil sem se na varno razdaljo in malo opazoval. Pijan od alkohola in adrenalina sem se jima čez čas od zadaj čisto približal in me še vedno nista opazila. Imela je res top ritko, srce mi je na polno razbijalo. Za konec sem jo na hitro malo pošlatal in pognetel, potem pa zbežal 🙂

Manjši park, pozno zvečer. Tečem mimo ene klopce, na kateri mi je bilo nekaj “sumljivo” 🙂 Tiho sem se priplazil nazaj in opazoval skrit za drevo. Ona je bla zgoraj in je na polno mešala. Ker je bila bolj majhna, tip pa velik in močan, jo je čez čas tudi dvignil in ga malo nabijal še stoje. Ko ji je prišlo, je šla dol z njega, se postavla na klopco na kolena, mu ponudila ritko in rekla: “boš še ti zdaj?” Hitro se je tudi on izpraznil in odkolesarila sta naprej 🙂

Slučajno berem tale post,….žena pride sumljivo domov….na katerem počivališču si to opazil? V katerem avtu sta bila?

nova
Uredništvo priporoča

To bi pa bilo naključje, sumničavi … ampak naj ti bo 🙂 Kozina, lani enkrat, podnevi, avtomobila se pa ne spomnim, nekaj petvratnega nižjega spodnjega razreda.

Bom dodal še en primer, ko sem bil sam zaloten. Prav tako v avtu, s punco sva seksala ob Nemški cesti pod Savljami v Ljubljani. Bila sva na spuščenih prednjih sedežih, jaz sem napol sedel, ona me je jahala, obrnjena proti meni. Gledalec, ki se je prikradel do vetrobranskega stekla, je imel tako lep razgled na njeno rit, ki se je vzdigovala in spuščala. Ko sem ga opazil, takrat nisem niti pomislil, da bi me morda rajcalo, da imava predstavo zanj. Brcnil sem v steklo in umaknil se je.

Hvala Navihanček za dober prispevek. Še kakšen s toliko sreče?

Študentsko stanovanje, prišel rahlo pijan pozno domov, zelo lušna sostanovalka pa ravno v kopalnici. Rjavi rahlo kodrasti dolgi lasje, rjave očke, ful lep obraz..
Nisem se mogel zadržati, pošpegal malo skozi ključavnico: top joške B košarica, neobrita muca (takrat je bilo tega več), ritka zgledala slabše kot v hlačah. Vseeno sem zadovoljen odšel v svojo sobo 🙂

Jst sem najbolj sexi prizor kar doživel in to takrat, ko sem bil pred koncem, sem ga zadnji moment ven potegni in od rajca mi je tako špricalo, ko sem ga ven potegnil, da je vse šlo na njene joške in obraz, ne, da se bi približal. To mi je bil prvi sex z njo in valjda, sem mislil, da si bo robčke vzela in pobrisala spermo, ko vidim presenečenje, začela se je mazat z njo, prvo po obrazu in potem po joških, men so skor oči vn padle od presenečenja, qurac pa itak takoj pokonc, ko sme to videl in od rajca spet, začel žgat kot manjak.
Druga. scena pa,spet prvi sex z drugo žensko, ona začne fafat, gledam, ko je začel qurac počasi cel zginjat v njenih ustih in njeno davljenje, globoko grlo, ooooo fak, nism mogel zdržat od prijetenga presenečenja, ( to sem prvič doživel, o tem se sploh pogovarjala nisva in nisem vedel, da obvlada) in tud kontolirat se ne več ne, sm za lase sm jo zagrabil in komaj potegnil glavo stran ker je kar šopalo iz mene.
Sexi prizor pa vidim v ženskah, ki se znajo lepo obleč in že s svojim gibanjem pokažejo, da so greha vredne, to mi je že sam po sebi dost velik erotični naboj.

Hmmm… meni je bil najbolj seksi prizor, ko sta se dva divje nabijala v stoje.. on je njo prijel za lase, jo prislonil ob steno..ji razširil čvrste nogice in ji ga porinil do jajčk v mucko, da je nežno zaječala od užitka.. v glavi imam še vedno silhueto obeh, njenega seksi usločenega hrbta, ki se je zvijal od dotikov njegovih močnih rok in njegovega prelepega telesa… šele zdaj sem se spomnila, da sem to videla v ogledalu 🙂

Midva, sredi noči, napol v spanju…dotiki, poljubi in sledil je nori seks…naslednje jutro, ko sem se zbudila, sem mislila, da so bile res samo sanje. No, ko je komentiral še moj, sem se zavedela, da niso bile le sanje 😊

New Report

Close