Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu En me je tukaj gor spluval!

En me je tukaj gor spluval!

Samo napisala sem, da imam rada da naju z ljubimcem moj mož med akcijo gleda, pa že sem bila kurba. Sploh mi ni jasno zakaj.

In na roke metaši, stari dripsi so tukaj gor. Ti si pa full moderna.

Jaz bi te tudi gledal. In da bi naju nekdo gledal.

nova
Uredništvo priporoča

Ne sekiraj se, pusti jih če živijo v 18 stoletju. Tudi jaz to prakticiram, samo da moj možek lahko samo gleda, ima pa se prepoved zraven zadovoljevati.Tako da, kar pogumno

Če te je spljuval samo en, potem se sploh ne sekiraj, pričakovala bi da jih je bilo več. 🙂 Malo heca.
Tukaj je ogromno ljudi, ki sprejemajo samo tradicionalne spolne prakse. No ja lahko bi tudi debatirali kaj je za koga tradicionalno… Tako da pozabi, ti veš da v tem uživaš in tudi tvoj mož, tako da kar pravi okolica naj te ne gane. Je pa tako da ljudje nikoli ne bomo zadovoljni. Primer malo izven teme ampak bistvo pove: soseda se nikoli ne pogovarja z okolico, vsi pravijo kako je čudna, ko se le ta začne, pa nekateri pravijo da se prilizuje…Razumeš, nikoli ljudem ne bomo vsi všeč, in ne bodo se vsi strinjali z nami. Res pa je da nekateri ravno ne izbirajo besed pri svojem mnenju…

Je tako, če ni več nič, ne v glavi, ne kje drugje, kar očitno ni, potem pač padeš na raven slabšo od živali in to je res napredek današnjega časa. Veš kaka naprednost in kake pozitivne pridobitve so to, če te mož gleda kako se porivaš z drugim, kar bi bilo normalno celo v živalskem svetu da je le med vama s partnerjem, pa vse do porivanja v rit in še mnogo tega dosti bolj nagnusnega. 🙂

Je tako, če ni več nič, ne v glavi, ne kje drugje, kar očitno ni, potem pač padeš na raven slabšo od živali in to je res napredek današnjega časa. Veš kaka naprednost in kake pozitivne pridobitve so to, če te mož gleda kako se porivaš z drugim, kar bi bilo normalno celo v živalskem svetu da je le med vama s partnerjem, pa vse do porivanja v rit in še mnogo tega dosti bolj nagnusnega. 🙂
[/quote]
Dokler je med osebami vse na prostovoljni ravni, naj vsak dela kar mu paše. 🙂 Bolje potešen zakon kot zakompleksan.

Zato smo fer ljudje ki smo normalni SAMSKI. In ja, na BRUHANJE mi gre ko vas berem, ker opažam, da so res vsi psihopati izven bolnišnic.

Ti raje beri kakšne knjige za otroke, nas pa pusti na mer. Nekateri pač znamo uživat.

Ti raje beri kakšne knjige za otroke, nas pa pusti na mer. Nekateri pač znamo uživat.
[/quote]Saj vas pusti primiru, vas nič ne ovira, da ne bi bili nagravžni. 🙂 Lahko pa pove, ker je to pač resnica in s spolnostjo pač nima več nič skupnega, le še z bolnim sprevrženim umom, ker spolnost je lepa in zdrava, to pa nikakor ni.:-)

Ti raje beri kakšne knjige za otroke, nas pa pusti na mer. Nekateri pač znamo uživat.
[/quote]Saj vas pusti primiru, vas nič ne ovira, da ne bi bili nagravžni. 🙂 Lahko pa pove, ker je to pač resnica in s spolnostjo pač nima več nič skupnega, le še z bolnim sprevrženim umom, ker spolnost je lepa in zdrava, to pa nikakor ni.:-)
[/quote]
Mogoče pa tebe povabim v troje.

Izgleda, da smo taki res samski, ker tudi jaz iščem punco za resno zvezo in ni nobeni do tega, da bi se v to podala, vse hočejo še uživati in žurati, kakšne fantazije imajo ne vem in niti nočem vedeti, sam sem pa ‘tradicionalen’, če temu tako pravite, pa čeprav pripadam generaciji 90-ih.

A vseeno te nekaj “srbi” in bereš. 😉

A vseeno te nekaj “srbi” in bereš. 😉
[/quote]
Kje je pa tebe zaščemelo, običajan suša “vrle” ločenke ali kaj več? Menda karkoli bi bilo, bi bolo dobro, samo da je. 🙂

A vseeno te nekaj “srbi” in bereš. 😉
[/quote]
Kje je pa tebe zaščemelo, običajan suša “vrle” ločenke ali kaj več? Menda karkoli bi bilo, bi bolo dobro, samo da je. 🙂
[/quote]

Suša je bila prej, v zakonu (v vseh pogledih).. 😉

In njemu gre na BRUHANJE, ko bere tole temo, zato sem ga vprašala, zakaj potem bere?
Razen, če rad bruha, mogoče? 🙂

A vseeno te nekaj “srbi” in bereš. 😉
[/quote]

Vedno “srbi”…. Vprašanje je le kaj s tem narediš… ravnaš v skladu s svojimi vrednotami ali kontra njim?

A vseeno te nekaj “srbi” in bereš. 😉
[/quote]

Vedno “srbi”…. Vprašanje je le kaj s tem narediš… ravnaš v skladu s svojimi vrednotami ali kontra njim?
[/quote]

Eni pa bruhajo… 🙂

Izgleda, da smo taki res samski, ker tudi jaz iščem punco za resno zvezo in ni nobeni do tega, da bi se v to podala, vse hočejo še uživati in žurati, kakšne fantazije imajo ne vem in niti nočem vedeti, sam sem pa ‘tradicionalen’, če temu tako pravite, pa čeprav pripadam generaciji 90-ih.
[/quote]

In kaj je tebi tradicionalno? Brez orale, anale, misionarc dvakrat na dva tedna.

Res je od vsakega individualno, kakšne so njegove spolne prakse, tudi midva z bivšo ženo sva si privoščila trojčka, super je, niti ni to bilo vzrok za ločitev, uživali smo v savni, pa pri naju, ko so bili otroci v šoli, kdor tega ne sprejema, je čisto njegova stvar, sam sem trenutno v iskanju nove prijateljice, in to take, ki bo znala razumeti te zadeve, predvsem si želim tako, ki si v trojčku bolj želi ženske, saj mi je to bolj všeč, a na žalost se marsikatera ne upa izraziti svojih želja, ker se boji takih DOBRIH ljudi, ki sicer bi fukali, potem pa še javno jebali, ženske, ki se ljubijo med sabo, so nekaj najlepšega, a tudi bolj grdo obravnavane v javnosti, kot denimo pedri, katerih je čedalje več…meni pa so všeč dame, take ki se znajo dol dat, ki so v postelji brez zadržkov in znajo užitke sprejemati, pa tudi dajati, brez ljubosumja

Avtor montgomery in zakaj je žena po trojčku zdaj bivša, če ste se imeli tako lepo? Lahko malo razložiš, kje je bil kamen spotike ki je vodo do ločitve?

New Report

Close