Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Baba ni hotela seksati, ker je bil majhen v normalnem stanju, ko mi je pa stopu, pa bi

Baba ni hotela seksati, ker je bil majhen v normalnem stanju, ko mi je pa stopu, pa bi

Toliko o tem, da babe niste zbirčne. Ravno včeraj ta izkušnja. Ja, ko imam mehkega, je bolj majhen, ko pa zraste, je pa že dober. No, za avanturo je bila šele, ko mi je stopil. 🙂

Ah, te babe. Kdo bi jih zastopu …

Jah, zgleda da se je sprijaznila;-))

Jaz pa ne razumem, kako je bil lahko mlahav, če si bil ob ženski, ki te je privlačila?
Ker če pomislim, ja, dejansko so minila leta, da sem videla njihovega v netrdem stanju …

nova
Uredništvo priporoča

in potem si se zbudil iz sanj haha


Čigava leta so razlog, njihova, ali ….:-)))?

Jaz ne bi ne prej, ne pol. Ker ce ti ne stopi samo na misel na seks z mano, ni vredno truda!


Čigava leta so razlog, njihova, ali ….:-)))?[/quote]

Nobena. Zgolj staž in življenje v dvoje … ko počneš skupaj še veliko kaj drugega, kot le seksaš.

A da se ni hotla potrudit, da mu da zagon za dvig, klinc pa taka baba. 🙂

Ti si pa v svoji nevednosti to poimenoval “izbirčnost”.
Raje malo premisli, s kom se spečaš. Vsekakor si tako obupan, da ti je vse ok, kar je hotelo s tabo “na samo”, zdaj se pa kao pritožuješ, v resnici si hotel povedati, da je ena le podlegla…

dvomim da tako hitro iz zelo majhnega rata nekaj velikega 🙂 🙂 🙂


Pokažeš ji vrata in vritnjak. 🙂


A kaj da ne, če bi ga dober pozaugala, bi zrasel. 🙂


A kaj da ne, če bi ga dober pozaugala, bi zrasel. :-)[/quote]

Veš kaj, v vseh desetletjih se mi ni zgodilo, da bi pred mano moški, ki bi seksal z mano, stal z mlahavim … Mislim, da bi takega odslovila.


Čigava leta so razlog, njihova, ali ….:-)))?[/quote]

Nobena. Zgolj staž in življenje v dvoje … ko počneš skupaj še veliko kaj drugega, kot le seksaš.[/quote]
Hah? Leta si živela z nekom, ki ni imel nikoli mehkega?:-))


A kaj da ne, če bi ga dober pozaugala, bi zrasel. :-)[/quote]

Veš kaj, v vseh desetletjih se mi ni zgodilo, da bi pred mano moški, ki bi seksal z mano, stal z mlahavim … Mislim, da bi takega odslovila.[/quote]A to jih imaš kar serijsko ali kako?:-) Samo ti morajo bit res potrebni da se ti še to ni zgodilo. Zapletena je to avtomatika pri dedcih veš.:-)

Veš kaj, v vseh desetletjih se mi ni zgodilo, da bi pred mano moški, ki bi seksal z mano, stal z mlahavim … Mislim, da bi takega odslovila.[/quote]A to jih imaš kar serijsko ali kako?:-) Samo ti morajo bit res potrebni da se ti še to ni zgodilo. Zapletena je to avtomatika pri dedcih veš.:-)[/quote]

Kako serijsko? Imela sem recimo 7 spolnih partnerjev v svojem življenju, z zadnjim živim 8 let. In ja, noben ni pred mano stal z malhavim in si želel seksa. ravno to, kar pišeš, ni res. Moška avtomatika je skrajno nezapletena, al mu je al mu pa ni … up … down …

A to jih imaš kar serijsko ali kako?:-) Samo ti morajo bit res potrebni da se ti še to ni zgodilo. Zapletena je to avtomatika pri dedcih veš.:-)[/quote]

Kako serijsko? Imela sem recimo 7 spolnih partnerjev v svojem življenju, z zadnjim živim 8 let. In ja, noben ni pred mano stal z malhavim in si želel seksa. ravno to, kar pišeš, ni res. Moška avtomatika je skrajno nezapletena, al mu je al mu pa ni … up … down …[/quote]
Res se spoznaš, ni kaj. 🙂

A to jih imaš kar serijsko ali kako?:-) Samo ti morajo bit res potrebni da se ti še to ni zgodilo. Zapletena je to avtomatika pri dedcih veš.:-)[/quote]

Kako serijsko? Imela sem recimo 7 spolnih partnerjev v svojem življenju, z zadnjim živim 8 let. In ja, noben ni pred mano stal z malhavim in si želel seksa. ravno to, kar pišeš, ni res. Moška avtomatika je skrajno nezapletena, al mu je al mu pa ni … up … down …[/quote]
Ti si pa dala ukaz, kako bo?? 🙂
Dobro, bomo začeli s hipnotiziranjem, gor ali dol…nežen ukaz 🙂


Pisda a ni to normalno,da z mehkim noče?Z mano vsaka zahteva,da bo trd.Avtor ti si res čuden.

Meni se je zgodilo, da je ženska nameravala seksati z mano, jaz se slečem, imam mehkega. Ona gleda, jaz pa rečem: kaj se ti to pogosto dogaja?


Ja sčasoma se ženskam to dogaja zmeraj pogosteje:-))

Kako nenavadno, tu v tej temi, pa vsi moški…skup držite… 😉


A to, da naleti na impotentne moške ? 🙂

kaj tebi na vsako slečeno babo vstane, ali kaj, si tako nezbirčen?


Na vsako seveda ne. Pa saj s tistimi neprivlačnimi niti ne greš seksat.

New Report

Close