Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Hudo potreben fuka in srečanje z debeluhovo ženo – 4. del

Hudo potreben fuka in srečanje z debeluhovo ženo – 4. del

Hudo potreben fuka in srečanje z debeluhovo ženo – 4. del

Že mesec dni prihajam k Elzi … tako dva do trikrat tedensko… pozno popoldne. »Pomagam« ji v pisarni po debeluhovi velikodušni odobritvi. Vse skupaj je postala že čisto nora, obscena in divja…. rutina.
Vstopim v njeno mini pisarnico, pobrkljam nekaj po računalniku in čakam na njo. Pride in vedno začneva z divjim otipavanjem. Dušim jo z jezikom, potisnjenim vse do grla, gnetem ji njeni veličastni joški. Divje…do bolečine. Obrne se, sežem od zadaj v mednožje in podivjano drgnem tam, kjer ima pod obilno rito zagotovo vso poplavljeno pizdo. Potem spet se s svojo trdo skalo zaletavam v rito in ona mi vrača udarce. Vse nižje je sklonjena, vse težje prenašava večtdensko rajcanje. Debeluh pa je tu nekje v bajti in vozi formulo na PCju, zadovoljno brunda, ko prehiteva in zmaguje dirke….
Mislim, da sva od tega zgodovinsko dolgega rajcanja brez potešitve že oba popolnoma nerazsodna. Ne vidim več drugih žensk, ampak samo njeno debelo rito in zaripel obraz. Njene plave oči, s katerimi zavija, kot da umira od same fukaželjnosti in naslade. Še o debeluhu ne razmišljam preveč takrat. Ampak sleči in napičiti si je pa ne upam tam doli v tisti kletni luknji.
Obseden sem z njo. Se celo zaljubljam???? Ja, na nek čuden način pa res. Zaradi vsega testosterona, zaradi vse nepotešenosti. Tudi ona je vsa zmedena. Edine, z realnim svetom povezane besede so, ko reče, da se zaradi otrok, staršev itd. itd. ne bi mogla ločiti. In ker me te besede vendarle zbodejo….tole ni več samo in samo fukaželjnost.
Vedno znova šepetaje ponavlja: »kaj mi to delaš, Rok? Le kaj mi to delaš? Do kolen sem vsa mokra….želim si te«. Bemti, tudi jaz bi te rad že končno nasadil! Ampak kdaj in kje?! Nočeš iz te preklete luknje kam ven. Ker debeluhar ob tvoji odsotnosti vedno gleda na uro in te zaslišuje za vsako minuto…..
Nekega večera ob slovesu pa se vendarle zgodi nekaj obetajočega.
»Imaš jutri dopoldne kaj časa? On gre z lovsko druščino v Avstrijo na izlet. Cel dan ga ne bo. Lahko bi se dobila za kakšno urico. Kje drugje….«. Jaaaa, končno, vendarle….ga bom končno, po vseh mesecih, vendarle pomočil???? Kam lahko greva? Mrzlično razmišljam….kam? Medno? Preblizu… Pa ne sme biti daleč, ker pravi, da ni izključeno, da bi kdo po bajsijevem naročilu »malo popazil na njo«. Grosuplje? Zmenjeno! Od 11h? Prav! Počakaj me v avtu. Vse dogovorjeno. Še en divji zalizani poljub, še eno boleče gnetenje jošk, še eno drajsanje po mednožju. Nežno me poboža po tiču. Odmaknem se. Kaj hočeš, da mi pride kar zdaj in tukaj? Že ob misli na jutri sem čisto na koncu. In izginem v noč.
Vsaj pol ure prekmalu se že vozim proti Grosuplju. Že sama misel na prihajajoče mi ga dviga, v tiču čutim mravljince, spodaj v trebuhu me ščegeta. Prav na hitro malo sramežljivo opravim v recepciji in pogledujem po oplu. Tudi njej se je mudilo priti, pomaham ji in pokažem, v kateri smeri je najina soba. Odklenem in vstopim ter počakam, da vstopi še ona. Kot v transu zaklenem in se zakadim v njo.
Nežno zašepeta: »Se slečeva?«. Ja seveda. Mikica, kavbojke, gate… skoraj v trenutku leži vse razmetano po tleh. V tiču zaboli, ko vlečem gate s sebe… tako podivjano velikega in željnega so lahko krotile le s silo. Stoji tako strumno pokonci, da sem še sam presenečen. Zdaj ve, da ga ne čaka moja roka. Ovoha, da ga čisto tu blizu čaka luknja, poplavljena pizda, ki si ga želi vase in končno posesati iz njega vso nakopičeno pohoto. Ona leže na hrbet, zamiži, noge pa kar na široko narazen. Pripravljena na najhujše. Prvič jo vidim golo. Hudo je poraščena tam doli, da pičke skoraj ni videti. Taka prvinska, živalska, narejena samo za fuk in razplod.
Ležem ob njo na bok. Roko položim na njen gozdnati hribček in se zagledam v njene kozmične joške, ki se osvobojene modrca razlijejo naokrog, tako mehke….tako….narejene za hranjene mladičev in za igro potrebnih jebačev. Tako leže njen trebuh izpade manjši… tako privlačen.
»Pridi gor!« reče šepetaje in me rahlo potegne nase. Imaš prav. Midva danes ne rabiva prav nobene predigre. Danes rabiva samo fuk , za katerega se rajcava že cele tedne. Samo goli, prvinski, podivjani fuk. Prime me za mojo skalo, kar malo grobo mi ga potisne tja pod ščegetavček.
Tu sem prestopil magično mejo. Kot da sem prenehal biti človek – od tu dalje sem samo še žival, neznansko potrebna zver. Z vso silo zapodim tiča v njeno pizdo. Z enim samim sunkom, brez milosti in popolnoma do konca. Potiho zaječi. Ne, ni jo zabolela pička zaradi nenadnega divjega vboda klina – bila je vsa poplavljena in podivjani tič je gladko padel vanjo. Dvignem malo rit, da izvleče roko, s katero mi ga je naravnala k vhodu pred jamo naslade. Totalno se mi odpelje, ne vidim ničesar več okrog sebe, ni mi mar več za njo. Zdaj hočem samo do popolne naslade. Ponovno se kot bik zaletim med njena mastna stegna. Z enim samim sunkom jo kar celo prestavim in z glavo zadane v kovinsko ograjo postelje. Z obema rokama tam nad glavo se oklene ograje. Ni mi mar. Butam v njo z vso močjo…zdaj hočem do konca in to čimprej. Prasica, briga me zate, sovražim te…. cele tedne si me rajcala in potem pustila, da osramočen in nepotešen hodim po svetu. Cele mesece ga že šparam zate in zdaj boš videla hudiča. Pofukal te bom za več mesecev skupaj in na misel ti ne bo prišlo, da bi še kdaj v življenju nastavila komu dugemu!
Tako podivjan jo porivam sem in tja po postelji. Ona pa samo miži in komaj slišno stoka. Šine mi misel, da bi spet lahko »kaj prišlo vmes« in ostanem brez potešitve… kot tolikokrat doslej. O ti hudič, čimprej hočem priti do konca. Čimprej!!! Oprem se na obe roki in na prste nog. Tako ga lahko porinem še globlje v njo in podivjano nabijam naprej. Čimprej hočem do konca! OOOO, Marija, prihaja tisti kljuvajoč božanski občutek…ko se zdi, da tič kar poskakuje. Aaaaah zastokam in še enkrat butnem vanjo…. Tič pa bruha iz sebe nakopičeno seme ….ne odmaknem se, ampak stokajoč uživam, ko jo polni s spermo in mi prinaša olajšanje.
Ko tako stokam, Elza vendarle odpre oči. Zadovoljno se smehlja. Podari mi poljub, nežno objame moji ritnici in jih stisne k sebi. Ne želi, da ga izvlečem. Objame me okrog vratu in stisne k sebi. Obležim tako cel na njej, z vso težo. »Bodi tako čisto blizu, pri meni, ….ves moj!« šepeta. Ostanem tako v njej in čisto tiho sva. Moj klin je zlahka še v njej. Še vedno je precej razburjen… še vedno dobro čutim stene njene pizde. Začutim, kako zelo rahlo napenja luknjičine mišice in mi ga lepo draži. Stisne ga malo… in spusti. In spet stisne in….Tam doli, še vedno v njej. Čutim, da mali popizdeva… zaščemi me v kurcu…zaščemi v trebuhu. ŠE hočem. Počasi, zelo počasi se spet začnem dvigat in spuščat. Malo neumno se zahihita in začne čisto rahlo vrteti svojo rito v krogu. O, bemti… in sva kmalu spet v divjem nabijanju. Nenadoma me prime in prevali podse. Močno presenečen odprem oči in vidim njen obraz nad sabo. Gleda me s svojimi velikimi modrimi očmi in šepne: »Božansko si me…. Zdaj bom pa jaz tebe!«. Kaj takega še nisem slišal iz njenih ust, ampak rade volje se ji prepustim. In začne počasi vrteti svojo obilno rito v krogih. Počasi, zelo počasi….pa vse hitreje. Zdaj se jaz držim z obema rokama za kovinsko ograjo in ji pustim, da divja po meni. Ko je že vsa zadihana in zaripla, pa kar glasno zavpije: »Zagrabi mi rit in greva do konca!«. Ni nama mar, če je kdo tole slišal. Midva sva v svojem svetu in ko skupaj stopava v nebesa, si glasno dava duška.
Zadovoljno obmiruje v mojem tesnem objemu. Počasi seže po tiču in ga nežno boža……
Iznenada kot strela udari, da ima obveznosti in mora oditi. Malo sem razočaran. Še bi bil z njo, se objemal in crkljal. Ne morem je prepričati, zato ji žalostno pravim: »Greva se skupaj stuširat.«. Skupaj odideva pod tuš. Voda teče po naju. Vzamem milo in začnem militi njen hrbet. Stoji čisto mirno in sprejema, da miljenje počasi postaja masaža. Moj mali pa se tu in tam čisto slučajno dotakne njene obilne rite. Nato nadaljujem z miljenjem njenih materinskih jošk. Kar tako od zadaj, v tesni kabini. Nadaljujem čedalje niže preko trebuha in hitro prispem do mesta naslad. Čutim, da se tudi ona spet prebuja. Pa zašepeta: »Tudi jaz bi tebe namilila«. Noge pomaknem narazen – kolikor se le da v ozki kabini. Ona pa se z rokami zapodi kar v osrčje problema. Silno nežno boža moda, čisto tako slučajno se pomudi tam okrog ritne odprtine. Stisnem rit in jo prepodim od tam. Nato se loti največjega umazanca, nežno ga namili. Ampak tale moja Elza …. Kaj le je pričakovala? Mali se začne v sunkih postavljati pokonci… Pojdi, greva samo malo nazaj v posteljo. Primem jo za roko in odpeljem v sobo. Kar tako….vso mokro….poležem na posteljo. Ležem nanjo, ga vtaknem v spet voljno pizdo in začnem porivati … noter in ven, noter in…. Zaradi prejšnjih potešitev se mi zdaj ne mudi. Zdaj sem miren. Svoje sem dobil….zdaj si ga pa ti kurbica vzemi, kolikor hočeš. In kolikorkrat hočeš. Zlahka kontroliram malega. Ubogal bom tudi, če boš zahtevala, naj te porivam dva dni skupaj….. ne verjamem, da si se kdaj tako obilno in kvalitetno s kom pokavsala!!!??? In imela si gromozansko srečo! Srečala si me, ko …. Ko sem v glavi, tiču, v riti hranil cele mesece nagona, grdih misli, gonje, fukaželjnosti in gorja nepotešenosti. Mogoče si me res malo zlorabila….ampak …. Hvala ti, ker si se me takrat vzela. Saj sem ti obljubil, da ti bom celo življenje hvaležen za to. Se spomniš….takrat, ko sem si ga prvič z mislijo nate v službi metal na roke?
Nikoli je nisem vprašal, kolikokrat ji je tisti dan prišlo……

Tale zgodba ima tudi svoj 5. – predvidoma zadnji del. Zanj si bo avtor moral vzeti malo več časa. Dosedanji prijemi literarne svobode za zadnji del ne bodo zadostovali. Literarna svoboda do sedaj je bila izključno namenjena skrivanju identitete udeležencev. Elzi v renici ni tako ime, tudi jaz nisem Rok in ni nujno, da sva se za finale 4. dela izbrala sobico v Grosuplju. Za nadaljevanje bo potrebno malo več domišljije…saj se strinjate, ane? Bilo bi skrajno nezaželjeno, da bi se kdo v tej zgodbi prepoznal?!

Dragi prjatelji Sexa v mestu,
Moram vas prositi za malo pomoči.
Predvsem ženski del bralstva. V prvih 4 delih zgodbe sem se popolnoma oprl na tisto, kar se je zares zgodilo….in na tisto, kar sem sam pri tem doživljal. Za zadnji del zgodbe bi pa prav rad dal kaj več tistega, kar je Elzi hodilo po glavi. Če ste prebrale dosedanje dele zgodbe….mi boste mogoče lahko pomagale…zakaj se je sploh zapletla z mano, kako je bilo njej v večtedenskem nepotešenem rajcanju in kako je ona doživela vse opisano. Ji je bilo lepo ali hudo boleče?
Samo majčkeni namig: po najinem srečanju v motelu sva se spet v nedogled rajcala, na koncu v tisti prekleti kleti divje dala dol….potem je pa konec zgodbe. Ne more se ločiti, noče me še samskega zadrževat ob sebi….noče mi uničiti življenja. Mi katera lahko pomaga spisati zgodbo do konca? Z njenega zornega kota? No, ne rečem, da moški predlogi niso zaželjeni.
Če je kakšni s podobno izkušnjo nerodno pisat tu gori, lahko piše tudi na ZS.
zajamčeno: ne bom zatežil ali pa…bog ne daj….razkril kakšne nerodne podrobnosti.
Hvala! Veselim se kakšnega dobrega namiga!

nova
Uredništvo priporoča

Drage mične dame.

Za pomoč pri nadaljevanje zgodbe prosim vse tiste dame, ki sanjarite o kakšni avanturi, flirtu in celo prešuštvu – pa veste, da se nikoli ne bo zgodilo. Vabim tudi tiste, ki niste tako zelo prepričane, da se vam to nekoč ne zgodi …..in seveda tiste, ki imate izkušnje.

Vsaj delček preostanka zgodbe bi rada povedala Elza. Ampak Rok niti danes ne ve prav dobro, zakaj se ga je takrat oklenila in se mu za zelo kratek čas popolnoma predala.
Podučite ga malo prosim, dame!
Vidim naslednje možnosti:
– Poln kufer ima moževega ljubosumja in se vsaj tako želi malo pomaščevati za vso tisto zlobo … poniževalno zasliševanju o vsaki minuti odsotnosti….. Ko se mečka z Roko: razmišlja, da je s svojim ljubim Rokom (ki je vsaj takrat »samo njen«) ali razmišlja, kako kaznuje debeluha??
– Kaj pa sex? Sicer Rok ni nič mlajši in tudi kakšen maneken ni, ampak … srednje visok, precej vitek, z vabljivo napeto rito. Močno drugačen od njenega obilnega, sopihajočega soproga. In ko se mečkata tam v kletni pisarni močno začuti njegovega trdonjo tam na trebuhu. Kakšne misli se ji podijo po glavi? Ali: kako bi rada, da tole kajlo divje porineš v mojo mokro luknjo in me ure noro nabijaš. Ali mogoče: kako bi te rada čutila zdaj v sebi in bi bil ves moj?
– Ali je zanjo Rok s svojim znanjem tako zelo pameten s svojim poznavanjem računalnika….zna tisto kar onadva z debeluhom pojma nimata? In se zagleda vanj….

Drage dame, ni treba namesto mene spisati zgodbe. Kar o sebi pišite, o svojih dejanjih in mislih…. Bomo že to položili na Elzin jezik :)
In seveda bom z vami pošteno delil slavo in honorar :)

Hmmmm, punce moje…. sestre v dejanjih…. a res nimate nič za napisar????? A na tem forumu ni res prav nobene…. ki bi si vsaj želela to???? Ne verjamem… dajte napišite kakj o svojih fantazijah…če že ne dejanjih
….. prosim!!!!

Japy, Rok pravzaprav….da se mi ne drzneš še naprej sam pisati te zgodbe!!!! Vse do sedaj si pisal, kot si ti videl!
Saj ne rečem, 4. del je precej resničen… za prve 3 pa težko rečem, ker me veliko ni bilo ravno zraven. Posebej, ko si ga metal na roke, he 🙂
Ampak v teh prvih treh delih sem tudi jaz obstajala….
Za nadaljevanje pa….brez mene NE! Si razumel?
Te bom možu zatožila 🙂

O, tole pa je presenečenje! Ti na takem forumu??? In…. še tole zgodbo najdeš?
Ampak kako za vraga naj vem, da si to res ti? Da ne delaš bedaka iz mene?

Takole…. v zgodbi pišem, da sem se tiste čase vozil s katrco. Pa ni bilo čisti tako, a ne?
Kakšen avto sem vozil? In ….. se spomniš, takrat smo imeli registrsko oznako LJ-in šest številk…. po dve in dve so nekaj pomenile. Bo šlo?

Rok vozil si bolho brezn legn zicev. Tiste številke pa so pomenile rojstni dan nekoga iz moje družine. Ga sploh ne bi omenjala. Prav?
Tole ti pišem iz tiste najine male pisarne in spomini so še tu.

Odgovora sta pravilna in izgleda, da si kar prava 🙂
Daj, prijavi se in ti pišem na zasebca. In skupaj sestaviva preostanek zgodbe. Si za?

Ah ne bom se matrala s prijavo. Saj si že vse tule gor pisal. Pa dajva še naprej. Boši ti več pisal, ti to znaš boljše.
V 4.delu si lepo napisal ampak veš, men je še bolj v lepem spominu ostal tisto pozneje na tleh v tejle pisarni. Še danes me zaboli glava, ko si me tako divje porinil, da sem z glavo udarila v nogo regala ko sva tam na tleh končno spet. Ti kar napiši, kako je bilo takrat.

Hja, meni je bilo takrat tam v motelu lepše. Bilo je prvič med nama in ne pozabi….za mano je bila doooolga suša in mešalo se mi je že od potrebe! 🙂
Takrat v pisarni, ha, je bilo tudi po tednih suše. Ampak bilo je tudi zadnjič. Takrat si se odločila, da ne zmoreš več “sedeti na dveh stolih”. Od takrat dalje sva se še samo bežno videla… res pa je, da si me svoji ženski družbi hvalila in…. v prihodnjih letih nisem bil več osamljen 🙂
Ni tako daleč nazaj, ko sem v Šiški ustavil pred prehodom za pešce. Ti si prečkala cesto….gledal sem te, z mislimi sem odtaval v tiste čase…..gledal sem te tja v tvojo rito in joške….bemti…enkrat bi še prebil kakšno nežno urico s tabo….????

Oh, ne sanjaj Rok. Ostali so lepi spomini in naj tako ostane.
Si kdaj prevaral ženo?
Nisi bil samo ti takrat na suhem, tudi jaz. Ja vem, težko verjameš. Poročena pa na suhem. Ampak tisto takrat doma je bila ena takšna revščina, da sem bila zares na suhem in potrebna. Zgoraj nekje sprašuješ, kaj me je pritegnilo na tebi. Vse tisto kar si napisal. Pameten, prijazen in znal si se zeloooo dobro poljubljat. Sicer pa postaven da sem si te zlahka predstavljala na sebi. Tudi meni se je mešalo po tebi, želela sem si te V SEBI.
Rok za naju ni bilo sreče.

Od kod pa si Elza? Jaz bi pa te rad spoznal.

Od kod pa si Elza? Jaz bi pa te rad spoznal.
[/quote]

Glej, “od kod pa si”. Če si kaj prebral zgoraj vidiš, da sm Šiškarca. Pa kaj bi s tem? Po vsem napisanem se res ne bi dala spoznat v živo nekomu tretjemu.


Elza,
ne, nikoli nisem varal žene. Zakaj to sprašuješ? Se bojiš, kako bi vplivalo name, če bi midva zdaj ….še enkrat bila skupaj? Ne vem… na nek način je sploh ne bi prevaral….kaj pa vem. Priznam pa – kolikor je to že lahko neumno – da mi ne bi bilo vseeno, če bi se dobivala s kom drugim!? Tisto takrat tudi z moje strani ni bil samo seks… je moralo že biti nekaj več. Ti si takrat bolje vedela od mene. Očitno.

Kaj pa zdaj? Napiševa še 5. del zgodbe? Skupaj?


Elza,
ne, nikoli nisem varal žene. Zakaj to sprašuješ? Se bojiš, kako bi vplivalo name, če bi midva zdaj ….še enkrat bila skupaj? Ne vem… na nek način je sploh ne bi prevaral….kaj pa vem. Priznam pa – kolikor je to že lahko neumno – da mi ne bi bilo vseeno, če bi se dobivala s kom drugim!? Tisto takrat tudi z moje strani ni bil samo seks… je moralo že biti nekaj več. Ti si takrat bolje vedela od mene. Očitno.

Kaj pa zdaj? Napiševa še 5. del zgodbe? Skupaj?
[/quote]

Zgodb ne znam pisat. Oglasi se kdaj in ti razložim kako mi je bilo takrat. Potem pa lahko ti spišeš. Sama tega ne znam.
Za varanje sem te vprašala ker sem hotela vedeti če veš kako ti je potem. jaz sem varala in mi je bilo potem težko. nič ni pomagalo ker ni bil samo seks ampak sem te imela rada. Zelo težko mi je bilo tudi, ko sem te odgnala od sebe. Takrat sem imela dve slabi izbiri. Nadaljevati s tabo in se počutiti slabo zaradi varanja in drugo prekiniti s tabo in te izgubiti.

Hmmm… ti mene vabiš, naj se oglasim?
Si prepričana, da…. ko bom poslušal tvojo pripoved o takratnih občutkih…. kaj, če te takrat spet nekontrolirano primem za jošk? Ali se prilepim na tvoje mokre ustnice? Mi boš primazala klofuto ali… ?


Povedala bi ti kako mi je bilo takrat. Klofute veš da od mene ne boš dobil 🙂 Kot sem že zapisala tam zgoraj. Pustiva v spominih tisto, kar so lahko samo lepi spomini.


Povedala bi ti kako mi je bilo takrat. Klofute veš da od mene ne boš dobil 🙂 Kot sem že zapisala tam zgoraj. Pustiva v spominih tisto, kar so lahko samo lepi spomini.
[/quote]
Elza, ti me zdaj s tem pisanjem spravljaš v pravo zadrego. Na eni strani naj pozabim in ohranim lep spomin. In ne more se nikoli več ponoviti. Na drugi strani pa …. me vabiš na obisk in obujanje spominov. Hmmmm… si ti z leti postala malo tako “lisička”. Me malo…. no ja ….rajcaš?
Imam en prav dober predlog…

Se boš registrirala ali naj kar tule javno????? Še imaš mojo mobi številko???

Še imam tvojo številko. Kakšen je tvoj predlog?

Bi si lahko vzela dva dni frej? Seminar ali kaj podobnega? Predlagam od 1.6. popoldan (četrtek) in vračava se 3.6. popoldan. In predlagam, da se dobiva v Č….. tam sva bila nekoč, ko sva se vračala iz M.? Preveril – imajo prosto tisti apartma tam čisto na koncu vrste.
Ne vabim te na f..k vikend, ampak na veliko pogovora. Potem se pač zgodi, kar je usojeno.
Si za? Pa na mobi mi spusti en “ja”…..


Ti vseeno pričakuješ sex? Bi se pa rada dobro pogovorila s tabo, verjetn nisva nikol dorekla vsega o naju.
Mogoče ne bom mogla glih ostat do sobote ampak petka zvečer. Poslala sem sms, drugač pa ne kliči. Saj veš.
Veselim se srečanja s tabo. sam ne pričakuj preveč.


Ti vseeno pričakuješ sex? Bi se pa rada dobro pogovorila s tabo, verjetn nisva nikol dorekla vsega o naju.
Mogoče ne bom mogla glih ostat do sobote ampak petka zvečer. Poslala sem sms, drugač pa ne kliči. Saj veš.
Veselim se srečanja s tabo. sam ne pričakuj preveč.
[/quote]
Ne zahtevam seksa. Vem pa, da je verjetnost, da do njega pride. Ne obremenjuj se! Zgodilo se bo tisto, za kar se bova oba odločila.
Hvala za SMS. Glede klicanja razumem.
Apartma rezerviran. Te prvega zgodaj popoldne pokličem. Prav?
Ne obremenjuj se vnaprej, kaj se sme in kaj se ne sme zgoditi. Prav?


Ti vseeno pričakuješ sex? Bi se pa rada dobro pogovorila s tabo, verjetn nisva nikol dorekla vsega o naju.
Mogoče ne bom mogla glih ostat do sobote ampak petka zvečer. Poslala sem sms, drugač pa ne kliči. Saj veš.
Veselim se srečanja s tabo. sam ne pričakuj preveč.
[/quote]
Ne zahtevam seksa. Vem pa, da je verjetnost, da do njega pride. Ne obremenjuj se! Zgodilo se bo tisto, za kar se bova oba odločila.
Hvala za SMS. Glede klicanja razumem.
Apartma rezerviran. Te prvega zgodaj popoldne pokličem. Prav?
Ne obremenjuj se vnaprej, kaj se sme in kaj se ne sme zgoditi. Prav?
[/quote]
Rok! Bojim se da sem ga polomila. Prehitra sem bila ker se bojim, da ti gre vseen bolj za seks kakor pa razgovor. Je pametno vse tole? Ti hočeš prevarati ženo?

New Report

Close