Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Hudo potreben fuka in srečanje z debeluhovo ženo – 2. del

Hudo potreben fuka in srečanje z debeluhovo ženo – 2. del

Hudo potreben fuka in srečanje z debeluhovo ženo – 2. del

Jutro je in v službo moram. Na hitrico tuš in že se prebijam po natrpani Celovški. Grozovitega moralnega mačka imam. Pa kaj za vraga počnem s svojim življenjem???? Želim si najti življenjsko sopotnico. Rad bi imel družino. Moral bi najti eno tako z ne preveč burno zgodovino – izgleda, da prav veliko ne bom mogel izbirati. In kaj počnem? Med službenim časom se pri stranki spozabim, jo zagrabim za obilni jošk. Ni lepa ženska in še poročena je. Fant, ti si popoln norc. Izguba. Na dobri poti, da postaneš zagrenjen samec, ki boš do konca življenja samo sanjal mokre muce in si ga metal na roke. Mogoče postaneš še pijanec.
Edina dobra stran tega deževnega poletnega dne je, da ti ni treba na teren in si v pisarni na telefonu za tehnično pomoč strankam. Vsaj to. Na tleh sem in tak nerad hodim okrog strank. Če bo sreča ne bo veliko klicev in razmislim….kako naj se tam pri prodajalcih pasje hrane prihodnjič sploh obnašam. Do nje in do njega? Kaj je sploh pomenilo tisto njeno bolščanje, ko sem ji božal prsi? Je bila tako šokirana in ni odreagirala? Ali bi bila baba res za kakšno akcijo? Pa jaz…nisem kakšen lepotec, ampak…predstavljal sem si jo drugačno….mojo ljubico! Ob takšnem razmišljanju začutim tiča, ki mi počasi nabrekne in sanjam, kako to žensko spet grabim za tisti ogromen jošk (ki v dragem modrcu lepo štrli navzgor kot prifrknjen nos kakšne pubertetnice), z drugo roko pa ji sežem med noge in jo močno drgnem tam, kjer je pod jeansom njena potrebna muca. Oooo, sveta nebesa, kako bi ji tole zdaj počel!!! Mali je v mojih hlačah trd kot skala. Ne morem več misliti. Kar na glas bi zatulil: »Fuuuukal bi!!!! Zdaj in takoj!!!« Zadržim se….. Verjetno imam na obrazu nek čuden telečji izraz in sedeč za pisalno mizo se držim za popolnoma ponorelega tiča. V njem čutim močne mravljince. Za znoret. Kristus božji, kako si ga želim vtakniti v vročo mokro muco in ji ga zabadati….celega….v nedogled. Kako si želim imeti objetega v pički, da mi ga stisne,…da mi končno spet pride v babnici!!!! Kaj te briga, če baba ni manekenka. Kaj te briga, če ima moža. Važno je, da ima potrebno pičko in da bi te rada vzela vase.
Ne zdržim več…predaleč sem nasanjal. Vstanem izza mize in se obračam stran od sodelavcev…da kdo ne opazi….da komaj hodim, saj tiču zmanjkuje prostora v hlačnici. Nujno se moram sprostit, drugače se mi še odfuka. Grem v WC in se zaklenem. Grozovito se mi mudi odpeti šlic, odpnem pas, pustim kavbojke, da mi zdrsnejo kar na tla in že si ga gonim. V glavi se mi vrti od naslade. Mižim in vidim njene obilne joške v rdeči majici. In vidim njeno zibajočo se obilno rito, vklenjeno v tesne kavbojke. Sveta nebesa!!! Prvič si zares priznam: fukal bi jo! Oooo, če mi boš dala priložnost, ti ga porinem, da boš videla nebesa!!! Z levo roko se naslonim na steno za školjko, z desno si ga grobo stiskam in drkam….naprej, nazaj….čedalje hitreje. Polglasno stokam: »Ooooo, Elza, vzemi si ga! Močno, globoko! Hočem te, hočem te do nezavesti. Fukaj se z mano, prosim!« Boli me že roka, boli me že ponoreli tič. In, aaaah končno!!!! Pride mi kot hudič, diham glasno, globoko, iz tiča pa mi brizga v školjko in naokoli. Tresem se kot šiba na vodi. Oooooh! Sveta nebesa!!!Počasi umirim dihanje, potegnem gate in hlače na rit, se skrbno zapnem in odidem proti pisarni.
Sumnjičavo pogledujem po sodelavcih….je kdo kaj opazil, posumil? Upam, da ne. Malo zardim ob misli….kako glasen sem bil s tistim »oooo, Elza«?? Prekleto, tajnici je tudi ime Elza in….pogreznil bi se v zemljo, če bi kdo pomislil, da si ga drkam z mislijo nanjo. Enkrat starejša je od mene…kdo bi mi verjel….? In še enkrat: Elza, hočem te v posteljo!!! V moji glavi, tiču, v moji riti hranim zate cele mesece fantazij, nagona, grdih misli….. zdajle bi te pa lahko fukal cele ure. Tale nakopičena gonja bi tudi zate lahko pomenila nekaj posebnega. O, Elza…..verjamem, da si zavohala to mojo fukaželjnost, to nakopičeno gorje nepotešenosti. Verjamem, da si zavohala moč neznansko potrebnega jahača. In upam, da si ob tvojem debeluhu nedojebanka in si enkrat v življenju privoščiš servis pri kronično nepotešenem kurcu, ki ti bo – ne glede na vse- do konca življenja hvaležen.

Tale del zgodbe sem vam sprva hotel zamolčati. Ampak….za razumevanje nadaljevanja je tudi tole nujno izpovedati. Bo pač zgodba imela en del več…..

A tko hudo je blo??? Ooooh, ko bi to takrat vedela….

nova
Uredništvo priporoča

Zdaj veš 🙂

ooooo, je….m ti. In prišel si do masturbiranja…. Pa kwa je s tabo?

New Report

Close