Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Hudo potreben fuka in srečanje z debeluhovo ženo – 1. del

Hudo potreben fuka in srečanje z debeluhovo ženo – 1. del

Hudo potreben fuka in srečanje z debeluhovo ženo – 1. del
(avtobiografska pripoved)

Leta si minula in …. Moram vam povedat, kam me je pripeljala fuk suša.
Star sem bil 30. Minulo je pol leta, odkar mi je v slovo pomahala 10 let mlajša pičkica. Cele tedne nisem bil za nobeno rabo. Ja, seveda. Ko sem jo osvojil, ji je bilo 17 let. In v dobrih treh letih ji starejši ni več prijal. In ostal sem prekleto sam. Obupan, ne verjamem več, da sploh dobim kakšno ženskico. Ampak je hudič brez seksa. Metanje na roke me samo potiska v še večji obup.
Delam za računalniško firmo kot izvajalec uvajanja v delo s kupljenimi programi. Kupijo program za in jaz grem v firmo neumnim tajnicam razlagat, kako urediti šifrante in začeti delati. Dolgčas.
Tako lepega dne pridem v tisto firmico. Zašpehan in očitno zdolgočasen direktor me sprejme. Mojih let je in ne morem verjet, kako zapuščen je lahko…kot kakšen 60-letnik. Iz edinega postavljenega vprašanja o programu pa ugotovim še drugo porazno resnico: dec je še neumen povrhu. Pokazal mi je, da se v pisarni v glavnem ukvarja z igranjem igric. O, hudič…..kakšna firma. In ponosno pove, da prodajajo pasjo hrano.
Pol me pa dec predstavi svoji….ženi, ki menda zna delati na računalniku. Njo naj naučim uporabljati program. Ženska pa….ah, pri 30, majhna, okrogla, joškasta…..ampak neprivlačna. Ne, ne…. Res… neprivlačna in pika. Babnico je lepota obšla v velikem loku….Pa še na kratko postriženi lasje so obupno kričeče rdeče barve, kar je res pravo nasprotje tistega, kar rad gledam na ženskah. Oblečena tudi bolj neokusno. Seveda rdeča mikica in močno oprijete kavbojke, da držijo ves tisti špehek v neki znosni obliki. Odideva v njeno pisarno in začnem z razlaganjem programa, urejanjem šifrantov…. Ona pa nemo prikimava. Nimam občutka, da me kaj razume. Ko končno prideva do prvega izdelka na tiskalniku, se obrnem k njej in ji predlagam, da me zdaj še kaj vpraša, če kaj nisem dobro razložil…. Ona pa samo strmi vame. Gleda me v oči, kar gleda. Ne umaknem pogleda. O hudiča fant, a ti na čelu piše, da si žel pol leta na suhem in da pojma nimaš, kdaj ga boš spet pomočil. Sedi samo centimetre od mene. Toliko, da se me ne dotakne s svojimi obilnimi joški. No, modrc pa mora biti dober, saj ji joški stojijo neverjetno pokonci. Tudi drag mora biti….tale pasja hrana mora kar nesti denar. Zunaj dva novejša Opla, pisarna sicer v kleti velike hiše…izgleda, da je njuna. In pol imamo tudi za fin modrc, ane?
Kaj za vraga se mi dogaja? Strmim v modre oči babe, ki je docela neprivlačna. In ona strmi vame. Tiho sva in to ni najbolj pametno, saj so vrata v moževo pisarno samo priprta. O, hudič, tole pomanjkanje fuka me je pa res čisto vrglo iz tira. Glava noče….ampak skoraj z grozo spremljam desnico, s katero nežno primem njen jošk. In ga kar držim. In še kar tiho je vse. Nevarno tiho. Nenadoma se sunkovito zdrzne, močno zardi. Taka vsa rdeča v obraz je še manj privlačna. Vstane in na glas – bolj za moža v sosednji sobi – predlaga, da bi čez kakšne tri dni ponovno prišel in ji pomagal pri večji izdaji računov. Kaj pa hočem? Pritrdim in skupaj odideva skozi moževo pisarno – igra se na računalniku – proti izhodu. »Nasvidenje!« »Nasvidenje!«
Zmedeno sedem v svojo razmajano katrco in se odpeljem po Šiški. Kaj me bo obupna potreba po fuku res potisnila v naročje te….te….ja kurc…neprivlačne babe. Šele zdaj ko sem že proč, čutim ščemenje doli v tiču. Ja seveda….on ni izbirčen. Po tolikih tednih samo ročnega dela, bi se potunkal kamorkoli. Ampak….kaj naj. Zavijem v bife in si privoščim pivo. Dva. Tri. Okajen se primajam domov in grem spat. V pijanih sanjam segam po tistem velikem jošku in zjutraj sem ves moker. Ona me pa kar gleda s svojimi plavimi očmi pod grozno rdečo frizuro.
Še sanja se mi ne, kaj prinesejo prihodnji meseci.

Zgodba sevega s tem ni končana. Pred mano so bili dooooolgi tedni fenomenalno intenzivnega rajcanja. Domov je odhajala z besedami: mokra sem do kolen, kako naj zdaj odidem od tebe? Ampak…. trpel sem kot žival. Samo tam v tisti njihovi kurčevi kletni pisarni se nisem UPAL pofukati debeluhove potrebne babe. Preprosto sem se bal, da kdo vpade in je abnormalna štala. Ampak …. pridejo vsaj za kratko tudi boljši časi. Za kratko. Še prej pa….no, o tem pa v drugem delu zgodbe.

Hmmm, čakam akcijo.
grem brat naprej…če se je kaj dogajalo….

New Report

Close