Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Poročen pa drkam

Poročen pa drkam

Moja žena je sicer super, v postelji je pa totalno nezanimiva in sex je ena srednja žalost (bolj žalost) pa še veliko premalo ga je zame. Zato pač ob vsaki priložnosti drkam. Za vaše mnenje mi je čisto vseeno, samo povem.

Pa se je ne bi dalo seksualno razsvetliti?

Nisi edini 🙂 Večina moških ima večje apetite kot ženske.

nova
Uredništvo priporoča

Se bojim, da ne. Vzgoja in izkušnje pridobljene v matični družini, kjer je mati vse življenje zaničevala očeta (pijanca) sta uničila vso potrebo po sexu v njej. Vem, kriva je njena mati, mogoče bi lahko kakšen psihiater to rešil, jaz ne znam niti se ne bom trudil. Od začetka sem sr, pa ni bilo nobenega rezultata. Kot sem rekel, rajši drkam in uživam sam s sabo.

Nič ni kriva primarna družina. Ko se zalimaš v enega tipa, si želiš da nonstop plazi po tebi ali obratno.
Ko se pa tipa naveličaš, se ohladiš, pa je druga pesem.

Nisi edini. Jaz sem 45, pa drkam 2x na dan. Seksal pa nisem z ženo že najmanj 3 leta. Odkar me je ena tako začarala, da razmišljam samo o njej. Pa sem se raje odločil, da ostanem z ženo.

Sam sem samski pa se ne poslužujem tako grde in negativne stvari, kakor je samozadovoljevanje, ki ima tudi številne negativne posledice na telo in te dela šibkega, izgubiš pa tudi številne minerale in vlaknine, ki so v semenski tekočini.
Poveča se ti tudi raven testosterona in imaš večjo moč/kondicijo med športanjem, itd.
https://redditblog.com/2016/01/23/the-no-fap-revolution-are-there-any-scientific-benefits-of-not-masturbating/


Maša pravi, da drkaj dalje.

rajko vivora

ti si neumen kod noč

Jaz sem tudi naleto na tako frigidnico, pa sem šel …

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/iscejo-72-letnega-jozefa.html

Sam sem samski pa se ne poslužujem tako grde in negativne stvari, kakor je samozadovoljevanje, ki ima tudi številne negativne posledice na telo in te dela šibkega, izgubiš pa tudi številne minerale in vlaknine, ki so v semenski tekočini.
Poveča se ti tudi raven testosterona in imaš večjo moč/kondicijo med športanjem, itd.
https://redditblog.com/2016/01/23/the-no-fap-revolution-are-there-any-scientific-benefits-of-not-masturbating/%5B/quote%5D

Res je. Da ne omenjam bolečin v modih, križu, slabši vid, težka koncentracija, brezvoljnost. Vse to čudežno izgine, ko preneham za nekaj dni s to zasvojenostjo. Ampak kaj, ko je tako lepo, ko to počneš:)))

Zaposliti se moraš in odmisliti na to, najdi si kakšen hobi, po možnosti naj bo športen, da odvečno energijo tako porabiš in potem utrujen ne boš imel volje po samozadovoljevanju, tudi žena te bo imela raje, ker boš oddajal drugačno energijo in tudi na delovnem mestu bodo bolj upoštevali tvoje mnenje, veliko je pozitivnih lastnosti, ki jih prinese prenehanje.
Tudi sam držim pesti zate, uspelo ti bo.

Zaposliti se moraš in odmisliti na to, najdi si kakšen hobi, po možnosti naj bo športen, da odvečno energijo tako porabiš in potem utrujen ne boš imel volje po samozadovoljevanju, tudi žena te bo imela raje, ker boš oddajal drugačno energijo in tudi na delovnem mestu bodo bolj upoštevali tvoje mnenje, veliko je pozitivnih lastnosti, ki jih prinese prenehanje.
Tudi sam držim pesti zate, uspelo ti bo.[/quote]

Hvala za vzpodbudne besede. Nikoli si nisem mislil, da me bo ena ženska tako erotično začara, da se bom pri 45-ih moral tudi 7x na dan samozadovoljevati, da bi jo pozabil. To verjetno ni normalno?

Po moje je isto kot droga. Samo, da so moje droge moje fantazije. Sem probal tudi s športom, ampak tudi med njim mislim na sex z dotično. Včasih mislim, da sem edini moški s tako težavo:/

Ha ha, poroka je zakon in samski ne vemo, kaj zamujamo…

Zaposliti se moraš in odmisliti na to, najdi si kakšen hobi, po možnosti naj bo športen, da odvečno energijo tako porabiš in potem utrujen ne boš imel volje po samozadovoljevanju, tudi žena te bo imela raje, ker boš oddajal drugačno energijo in tudi na delovnem mestu bodo bolj upoštevali tvoje mnenje, veliko je pozitivnih lastnosti, ki jih prinese prenehanje.
Tudi sam držim pesti zate, uspelo ti bo.[/quote]

Ti pesti drži raje zase, ker ga tudi kronično na roke mečeš. Se ti vidi iz stavkov, da si masturbator.

Zaposliti se moraš in odmisliti na to, najdi si kakšen hobi, po možnosti naj bo športen, da odvečno energijo tako porabiš in potem utrujen ne boš imel volje po samozadovoljevanju, tudi žena te bo imela raje, ker boš oddajal drugačno energijo in tudi na delovnem mestu bodo bolj upoštevali tvoje mnenje, veliko je pozitivnih lastnosti, ki jih prinese prenehanje.
Tudi sam držim pesti zate, uspelo ti bo.[/quote]

Ti pesti drži raje zase, ker ga tudi kronično na roke mečeš. Se ti vidi iz stavkov, da si masturbator.[/quote]
Ti socialec si isto drkač, zato ne vem, kaj se ti javljaš.

Tvoja žena je neumna, ker je še sploh s tabo. Naj si raje najde normalnega, takega s katerim pa bo hotela seksat.

bom ugibal. Verjetno kolesariš in s tem bežiš od žene?

Odgovor na zgornja dva posta.
Neumna žena: res je, če bi bila pametna bi lahko nonstop sexala. Ampak kot sem že rekel, ni sama kriva. Tudi če bi šla k drugemu bi bilo isto in tega se zaveda. Vse ostalo je super, pač ne sexa oziroma sexa 1x na mesec pa še to bolj zaradi slabe vesti. Ampak jaz sem jo sprejel takšno kot je in drkam.
Kolesarjenje: niti slučajno, drkanje je pobeg od žene.

če gledaš v postelji tak ksiht:

https://www.google.si/search?q=janja+roblek&safe=off&biw=1024&bih=546&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwiq_oeuyaDTAhUFxRQKHbEaBkIQsAQIFw

Je namenjen tudi vpogledu v svoje srce. Upam, da ste si za postno nalogo izbrali tudi, da si ga ne boste “prijemali”.

Samozadovoljevanje

Samozadovoljevanje je zagotovo zelo pogosta praksa, še bolj pri moških kot pri ženskah, vendar pogostnost ni merilo za to, ali je nekaj greh ali ne, niti koliko se tega ljudje spovedujejo. Tisti, ki spoved vzame kot zakrament rasti in neprestanega spreobračanja, se bo tega (če ne bo strah prevelik) spovedoval. Spovedovanje tega greha je zato pri dobrih spovedih redno, pri ‘serijskih’ na redko. Popolnoma razumem zadrego, sram in strah, saj je vse to tudi meni domače. Tudi duhovniki hodimo k spovedi.

Mogoče beseda o tem, kaj je greh. Greh je pravzaprav vse, kar je proti ljubezni.

Teža greha je odvisna od zavesti o grehu, svobodne odločitve in teže dejanja.

Samozadovoljevnje zagotovo ni smrtni greh, a še vedno je dejanje proti ljubezni. Zakaj? Ker človeka zapira vase in je v najboljšem primeru le slaba oz. zgrešena pot do boljšega sprejemanja sebe. Seveda tudi strah pred seboj, pred lastnimi strastmi in spolnostjo ni stvar ljubezni in je ne krepi. Samozadovoljevanju ne moremo pritrditi zato, ker koristi telesnemu zdravju, saj telesnemu zdravju verjetno koristi še marsikaj, pa je lahko greh, tj. škoduje duhovni in duševni razsežnosti človeka.

Vsak odnos naj bi težil k ljubezni in naj bi ljubezen poglabljal. Prepričan sem, da je ideal zakonske ljubezni v tem, da zakonca rasteta v podarjanju v veselju in v spoštovanju. Samozadovoljevanje v dvoje vodi odnos proč od takšne ljubezni, je ne poglablja, nasprotno, jo razjeda in vodi tudi na druge stranpoti. Jezus govori o prešuštvovanju s pogledom. S tem ovrednoti vsako naše na videz še tako majhno dejanje. Ideal ljubezni je vedno tako visoko, da ga ne izpolnimo, k njemu pa moramo vseeno težiti.

Samozadovoljevanje ipd. vodi v nižanje kriterijev ljubezni in človeka pušča praznega.
Ob vsem povedanem je zame izredno pomembno, da govor o grehu ni namenjen obsojanju, ampak odreševanju. O teži greha oz. o resnosti problema ne govorim zato, da bi bil kdo še bolj zagrenjen, ampak da bi ob slabem še bolj zasvetila luč božje ljubezni in odpuščanja. Bog se ne zgraža nad nami, nas ne obsoja, marveč nas želi dvigniti.

Janez Marija Vianej je rekel: Bog mi je pokazal greh. Da, pokazal mi je greh, da bi pokazal tudi na odpuščanje. Če ni greha, ni odpuščanja, ni ljubezni. Bog nam kaže na greh, da nas dviga k ljubezni. V tem smislu je obhajilo vedno božji dar, dar po katerem smo deležni božje ljubezni in moči, ki je nikoli nismo vredno. Mislim, da kristjan, ki se prizadeva živeti po Evangeliju in hodi redno (npr. mesečno) k spovedi, vsaj običajno ne bo storil tako velikega greha, da bi ne mogel iti k obhajilu. Če pa v sebi čutimo odpor do Boga in jezo, kar se lahko večkrat zgodi, in temu pritdimo, pa je vprašanje najprej tega odpora, šele potem dejanja. Odpor do Boga je verjetno potem temeljni greh, ostali grehi, ki temu sledijo so le posledica. Med njimi tudi samozadovoljevanje. Torej, od obhajila nas odvrača upor proti Bogu, ki ga po Cerkvi, nauku in zakramentih spoznavamo, ne toliko posamično dejanje.
Zelo dobra se mi zdi definicija kvalitete kristjana in duhovnika, ki mislim, da jo je podal sedanji župnik v Arsu: Kristjan je toliko kristjan, kolikor je spovedanec. Duhovnik je toliko duhovnik, kolikor je spovednik. S tem je ovrednotena tako spoved kot boj proti grehu, obhajilo pa je seveda milost, dar, ki nam ga Bog naklanja.

Peter Žakelj

To je pa sigurno kopirano iz kakšnega cerkvenega zakonika iz 16. stoletja. Avtor ima seveda prav in kot je napisal se mu j…. za tvoja moraliziranja. Samozadovoljevanje je zdravo in priporočljivo, moški se tega dobro zavedamo, ženske žal ne.

Jaz tudi drkam pa kaj pol? Mam punco ampak mi je drkanje uzitek in dokler bo tako ga bom vsakodnevno. 🙂

Nobenega posta nimam kar se tega tiče, kot sem že napisal izkoristim vsako možno situacijo za drkanje. Z tem, ali je to greh ali ne se ne obremenjujem, ne verjamem v nobeno namišljeno stvar, ki bi se imenovala bog. In verjeli ali ne, čisto dobro se počutim in vsaki dan se večkrat rečem: “Mater je tvoje življenje lepo”. In res je.

Enaka situacija pri meni pa sva že 23 let poročena. Sexa ni, še ene babe si nimam namena nakopati na grbo (ljubica), tako pa uživam.

New Report

Close