Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Punca mi ga noce vec fafat

Punca mi ga noce vec fafat

Mam problem in sicer ta, da mi ga punca noce vec fafat. V zacetku v prvem letu najine zveze mi ga je rada fafala zdaj mi ga pa vec noce. Kaj naj naredim?

Žal mi je, ampak najverjetneje je ne privlačiš več. Razlogi za to pa so lahko mnogi.

Si jo vprašal zakaj ti ga noče?


Ne vem sem jo vprasal pa nic konkretno ne odgovori nimam pojma kaj je narobe.

Verjetno ji ga čisto prepogosto tiščiš v usta, po možnosti tudi, ko njej ni do seksa, pa ji rečeš, naj ti ga vsaj potegne … Fafanje je tudi oblika seksa in ženska mora biti narajcana, da ji paše. Drugače pa samo po sebi sesanje penisa ne zbuja nekih vau občutkov, da bi si to želel početi non stop, na suho in kar tako, za vašo, enostransko potešitev. Ali da jo med mečkanjem/seksom potiskaš dol … joj, ni hujšega.
Drugi problem je lahko, da ji ga premočno porivaš in jo sili na bruhanje. Če imaš konkretne mere, je penisa hitro preveč. Pusti, da opravi sama, tako kot njej paše in tako globoko, kot njej ustreza. Ne ga porivat tako kot v nožnico!
Tretja možnost, in upajmo, da ne, je, da jo je minilo. Orala je nekaj veliko bolj intimnega od vaginalnega odnosa. Za božjo voljo, pogovorita se o tem. Ona točno ve, zakaj noče več. Ti predlagaj nekaj, da ji bo spet do tega … nežno, počasi, z občutkom.

Verjetno ji ga čisto prepogosto tiščiš v usta, po možnosti tudi, ko njej ni do seksa, pa ji rečeš, naj ti ga vsaj potegne … Fafanje je tudi oblika seksa in ženska mora biti narajcana, da ji paše. Drugače pa samo po sebi sesanje penisa ne zbuja nekih vau občutkov, da bi si to želel početi non stop, na suho in kar tako, za vašo, enostransko potešitev. Ali da jo med mečkanjem/seksom potiskaš dol … joj, ni hujšega.
Drugi problem je lahko, da ji ga premočno porivaš in jo sili na bruhanje. Če imaš konkretne mere, je penisa hitro preveč. Pusti, da opravi sama, tako kot njej paše in tako globoko, kot njej ustreza. Ne ga porivat tako kot v nožnico!
Tretja možnost, in upajmo, da ne, je, da jo je minilo. Orala je nekaj veliko bolj intimnega od vaginalnega odnosa. Za božjo voljo, pogovorita se o tem. Ona točno ve, zakaj noče več. Ti predlagaj nekaj, da ji bo spet do tega … nežno, počasi, z občutkom.[/qu

Pohvalno, ni kej.

[/quote]
Dobr napisano.

New Report

Close