Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Uporaba nenavadnih predmetov v postelji?

Uporaba nenavadnih predmetov v postelji?

Pozdravljeni,

nisem še zasledil teme o uporabi nenavadnih predmetov v postelji oz. popestritev s penisom podobnim, recimo zelenjavo (kumara, bučka, malancan, korenje, …), z banano ali različnimi predmeti? Ali kdo to prakticira in kako pogosto. Kdo je predlagal in kako ste to predstavili svojemu partnerju? Ali uporabljate predmete samo vaginalno ali tudi analno?

Hvala za odgovore, lp

Kumare,bucke,korenje…. In podobno zelenjavo rada dajem v solate. Banane pa so dobre za jest. Ali pa v sadne kupe in podobne stvari. Nic od tega si pa nebi tlacila v mednozje.

Sploh ne vem, kako sem to dovolila, ampak pred leti mi je dal bivši banano v nožnico. Spomnim se, da me je bilo strah in sem rekla, da ziher ne bo šlo noter. Pa ni bilo problemov. Ko je končal, jo je olupil in pojedel.

nova
Uredništvo priporoča

Njam, meni to ful erotično. Banana seveda, kake druge zelenjave pa ne…

Sem moški in sem že rad vtaknil kaj drugega kot svoje okončine. Igračke so super, a niso vedno pri roki. Pa ko smo bili mlajši, jih nismo imeli in smo radi improvizirali.
Pa poglejmo … razne stekleničke oziroma plastična embalaža ženske kozmetike je pogosto prikladno oblikovana. Le zakaj?
Steklenica z dolgim vratom.
Zelo lepe spomine imam pa na prestavno ročico v avtu. Včasih so višje štrlele, kajne? Sem šel na zadnji sedež, ona je klečala z vsako nogo ne enem sedežu, obrnjena nazaj, z ritjo proti armaturi, in počasi zlezla na prestavno ročico, dokler je ni strastno in globoko jahala. Noro ji je prihajalo. Jaz sem zadaj drkal, jo poljubljal in se igral z njenimi joški ter si jo na koncu vzel, ko je bila že čisto izmučena.

Dost pogosto… enkrat sm mela enga k je bil res nor na to… najveckrat olupljen ingver v mucko 🙂 Najslabse mi je blo krtača za lase… sama sm hotla probat… isto je bla s kateterjem… hotla pol pa jokala 😀 Ampak useen mi je prślo..

New Report

Close