Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu ženska stopala

ženska stopala

čau punce dekleta ženske:)
a bi bila kakšna pripravljena dati svoje nogce za footjob mam rad take malo večje, nalakirane, velik stopalni lok in še bi lahko našteval
lp

konca pa si?

ljubljane pa ti? slikce bi če lohk

nova
Uredništvo priporoča


Slikce bi? A se ti ne zdi, da moraš malo več povedati o sebi? Pol pa slikce 🙂


Slikce bi? A se ti ne zdi, da moraš malo več povedati o sebi? Pol pa slikce :)[/quote]
Rabi slikice, da lahko drka.

Lani sem spoznal 16 letno Saro s trgovske v Ljubljani, ta bi bila zate. Suha, čist brez jošk, tretji dan po tem ko sva se spoznala je hotela da ji nardim otroka in da se seli k meni. Vse te 3 dni je svoje noge skos rinila k meni, saj ne da ni imela urejenih, od začetka sem to razumel kot da ji je všeč masaža stopal, pol pa bi že da ji ližem noge, da je to počel njen bivši in da ji je ful dobro. Sezuvala se mi je v avtu in si vohala svoje nogavice. To večer v tretjem dnevu sem jo odjebal. Pol smo pa moški butasti.

S pedikuro se ukvarjam. Te loh na prakso vzamem 🙂

Mene tako rajcajo ženska stopala, komaj čakam poletje.Samo punce moje starosti tudi poleti večinoma nosijo superge. Še meni kakšno sliko pošlji.

Mene pa moske noge in vonj. Na fitnesu v garderobi veckrat povoham copate luskanih tipov. To me tolk zrajca. Ampak nisem gej drugace 🙂


Ahaa kolk pa si star?

30 🙂 zakaj?

Vprasam, ker mam tudi podoben fetis sem pa 28 🙂

se pravi vohaš rad moške noge, če so fantje lepi?
meni je to totalno rajcig.

Ne vem, kaj je danes z vami narobe, ampak teme so malo za zamislit. Kak vas lahko rajcajo smrdljive tace?


Zamenjajta si kontakte, pa si ovohavajte prešvicane in smdeče noge. Hahahaha.


Aha ful me rajca to.


Js sm za akcion:) noga 41, dolgi nohti sicer mal glivicni ampak za zdrzat. Mal zaidarjajo, nevem kako to. Pa mickeno so kosmatene. Dam ti jih za ovohavat in footjob. Slika pride… so pa zlo podobne tem z spodnjega linka. Upam da so ti vsec
.https://www.google.si/search?q=fglivicni+dolgi+nohti&client=ms-android-samsung&prmd=imvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi23YPu1ovTAhWIWRQKHUMDA0oQ_AUIBygB&biw=360&bih=560#imgrc=SggQ46lGlVln9M:

res bi bil veseu kakšne, ki bi mi to uresničila

Jaz imam tudi fetis na zenska stopala se bolj pa me rajcajo v najlonkah. Tezko pa je dobit kako damo ki bi bila za te igrice.

Tudi mene…rad jih masiram pa lizem..se posebej v najlonkah…morda pa ima kakšna rada masažo stopal…

Že stara tema pa vseeno, vidim da nas ima kar veliko fetiš na ženska stopala. Pa bom spet po dolgem času napisal kar sem že nekaj časa nazaj v eni temi in ni bilo veliko odziva.

Sem opazil, da ima kar dosti folka fetiš na ženska stopala in tudi opažam da se ta fetiš zadnja leta kar dosti omenja. Lepo da ni glede tega predsodkov, čeprav se najde še vedno kdo, ki na to gleda postrani.

Naj omenim, da tudi mene vzburjajo lepa negovana ženska stopala. Glede na to, da bi rabil en nasvet, že zdaj napišem da upam da ne bo kdo obsojal po nepotrebnem ali da mi dela domišljija, ker bi samo rad slišal vaše nasvete glede tega.

Torej, imam kolegico, ki je pred nekaj časa odprla svoj lepotni salon, kjer se ukvarja z manikuro, pedikuro itd…
Jaz grem k njej na vsake toliko časa na nego obraza in urejanje obrvi. Ja tudi nekateri moški se rihtamo, taki časi so.

Tudi na Fbju se imava med kolegi in fora je v tem, da ona kar pogosto objavla slike svojih stopal. Okej razumem ukvarja se z manikuro in pedikuro in si dela reklamo. Ampak včasih pomislim, da mogoče malo pretirava, sicer mene to ne moti, saj ima zelo urejena stopala in te slike sam tudi zelo rad pogledam.

Midva se o temi glede stopal ne pogovarjava in zadnje čase pa res veliko razmišljam da bi jo mogoče celo vprašal glede tega, ali pa nekako načel to temo.
Pač vsakič, ko vidim kako ima lepa, negovana stopala, pa potem še nalakirane nohte, me zelo vzburi. Včasih si zamislim, kako bi ji masiral njena stopala in se poigral z njenimi stopali.
Vem, da boste rekli, naj ne pretiravam, ampak imam res to željo. Punce pa trenutno tudi nimam, da bi z njo to počel.

Da omenim še to, da imava edino v tem času ko sem pri njej v salonu, več zasebnosti. Oba sva kar veliko zasedena in se redko vidiva v prostem času in sem razmišljal, ko bi šel naslednjič spet k njej v salon, da bi ji omenil nekaj glede tega, da objavla na Fb slike svojih stopal, bi jo pohvalil, da ima res lepo urejena. Samo se bojim njenega odziva, kot sem že omenil, se midva še nisva o tem pogovarjala in ne mislim reskirat prijateljstva zarad mojega fetiša.

Nekako bi probal lepo načeti to temo, pa ne vem kako. Sem si sam predstavljal, tako kot sem že zgoraj omenil, ko bi prišel k njej v salon, ponavadi sem pri njej kakšno uro več ne, potem pa če nima še nobene stranke naročene se še pogovarjava tam okoli pol ure. No in v tiste pol ure, bi se malo poigral z njenimi stopali.
Pa seveda dela sama, nima nobenega zaposlenega zraven, tako da imava kar veliko zasebnosti.

Bilo bi mi fajn tudi to, da bi mi ga obdelala s stopali, ampak pomoje, da ji to ne bi bilo okej, ne vem. Nočem pa težiti glede tega, mi je nerodno že to, da ji povem, da ima ful lepa stopala.

Zdaj me pa pač zanimajo vaša mnenja kako naj preidem na to, kako da ji omenim ali da ji sploh omenim.

Če bi me pač zavrnila, bi se ji lepo opravičil, da sem sploh pomislil na to. To bi seveda ostalo med samo med nama.
Uglavnem mal se razpište in povejte svoja mnenja.

Pa upam na resne komentarje in ne me spraševat, kje je ta salon in kdo je ta oseba ker ne mislim povedati. To je samo med mano in njo.

Zgleda veliko za prebrati. Da povzamem za tiate, ki se jim ne da brati tega romana.
Uglavnem ena moja kolegica se ukvarja z urejanjenjem stopal, nohtov itd…, ima pač svoj lepotni salon. In da si naredi tudi malo reklame redno kaj objavi tudi na svojem Fb profilu. Objavla pa včasih tudi slike svojih urejenih stopal.

In ker imam njo na Fb med frende in pač vidim te slike, me vzburijo njena stopala.
No jaz pa hodim k njej na nego obraza in urejanje obrvi, ker sem rad urejen moški.

Na misel mi je prišlo, da bi ji kaj omenil glede njenih stopal in njenih fotk na Fbju. V kolikor bi mi kaj dovolila početi z njenimi stopali bi bil res presrečen. In zakaj ravno v salonu, ker sva oba kar zasedena v prostem času in se redko vidiva. V salonu imava več zasebnosti.

Zdaj pa nevem kako načeti to temo, da ne uničim prijateljstva in sebe spravom v neroden položaj. Zato me zanimajo vaša mnenja kako in kaj.

In še enkrat napišem, ne bpm odgovoril na komentarje v katerih me bpste spraševali po salonu in osebi, ker bo to ostalo samp med mano in njo.

Ženska obožuje footjob. Vsaka ženska ki si ureja stopala si ureja, da bi pritegnila moškega in ga s stopali zadovoljila.

Jaz sem še od vsake ženske,ki si ureja stopala namignili o footjobu dejansko od njih dobil footjob.

Če nisi prepričan ji pohvali nogice, reci ji da bo s tem čist obnorela moške.Stavim da te bo vprašala če imaš ti tudi fetiš na stopala.Pa ji reci da ja in da bi njena z veseljem poljubljal,se igral.

Jaz sploh ne vem kaj tako dolgo časa čakaš,da ji ne rečeš.

Ženska obožuje footjob. Vsaka ženska ki si ureja stopala si ureja, da bi pritegnila moškega in ga s stopali zadovoljila.

Jaz sem še od vsake ženske,ki si ureja stopala namignili o footjobu dejansko od njih dobil footjob.

Če nisi prepričan ji pohvali nogice, reci ji da bo s tem čist obnorela moške.Stavim da te bo vprašala če imaš ti tudi fetiš na stopala.Pa ji reci da ja in da bi njena z veseljem poljubljal,se igral.

Jaz sploh ne vem kaj tako dolgo časa čakaš,da ji ne rečeš.
[/quote]

Se strinjam!Sem punca,urejena stopala in me noro rajca ko me moški gledajo v stopala.

Meni pa je spet nerodno oziroma ne upam tako maserju povedat,da bi mu rada dala footjob.Tako je luškan pa ne vem kako bi mu pokazala.Čeprav mu govorim,da stopala zelo dobro zmasira in da mi je zelo všeč ne upam naredit koraka naprej.

Očitno oboji imamo težave z vprašanji.

prosim meni ga obdelaj se ne bom nič branil. 😉

New Report

Close