Forum.Over.Net

Sex v mestu

Anonimni odrasli pogovori o seksu, spolnih praksah in skritih fantazijah. Zmenki, iščem, iščeš? Vse kar ste želeli vedeti o seksu pa si niste upali vprašati.

ženska stopala

Default avatar

queenlord123

čau punce dekleta ženske:)
a bi bila kakšna pripravljena dati svoje nogce za footjob mam rad take malo večje, nalakirane, velik stopalni lok in še bi lahko našteval
lp
Default avatar

s katerega

konca pa si?
Default avatar

Anja777

queenlord123 je napisal/a:
ljubljane pa ti? slikce bi če lohk
Slikce bi? A se ti ne zdi, da moraš malo več povedati o sebi? Pol pa slikce :)
Default avatar

To je to

Anja777 je napisal/a:
ljubljane pa ti? slikce bi če lohk
Slikce bi? A se ti ne zdi, da moraš malo več povedati o sebi? Pol pa slikce :)
Rabi slikice, da lahko drka.
Default avatar

fuj

Lani sem spoznal 16 letno Saro s trgovske v Ljubljani, ta bi bila zate. Suha, čist brez jošk, tretji dan po tem ko sva se spoznala je hotela da ji nardim otroka in da se seli k meni. Vse te 3 dni je svoje noge skos rinila k meni, saj ne da ni imela urejenih, od začetka sem to razumel kot da ji je všeč masaža stopal, pol pa bi že da ji ližem noge, da je to počel njen bivši in da ji je ful dobro. Sezuvala se mi je v avtu in si vohala svoje nogavice. To večer v tretjem dnevu sem jo odjebal. Pol smo pa moški butasti.
Default avatar

pedikerka

S pedikuro se ukvarjam. Te loh na prakso vzamem :)
Default avatar

potrebn sem

Mene tako rajcajo ženska stopala, komaj čakam poletje.Samo punce moje starosti tudi poleti večinoma nosijo superge. Še meni kakšno sliko pošlji.
Default avatar

Napoleont

Mene pa moske noge in vonj. Na fitnesu v garderobi veckrat povoham copate luskanih tipov. To me tolk zrajca. Ampak nisem gej drugace :)
Default avatar

ahaa

Napoleont je napisal/a:
Mene pa moske noge in vonj. Na fitnesu v garderobi veckrat povoham copate luskanih tipov. To me tolk zrajca. Ampak nisem gej drugace :)
Ahaa kolk pa si star?
Default avatar

Napoleont

30 :) zakaj?
Default avatar

vprasam

Vprasam, ker mam tudi podoben fetis sem pa 28 :-)
Default avatar

napoleont

se pravi vohaš rad moške noge, če so fantje lepi?
meni je to totalno rajcig.
Default avatar

ČČČ

Ne vem, kaj je danes z vami narobe, ampak teme so malo za zamislit. Kak vas lahko rajcajo smrdljive tace?
Default avatar

Brez komentarja

napoleont je napisal/a:
Zamenjajta si kontakte, pa si ovohavajte prešvicane in smdeče noge. Hahahaha.
Default avatar

aHa

napoleont je napisal/a:
Aha ful me rajca to.
Default avatar

Kobranaa

čau punce dekleta ženske:)
a bi bila kakšna pripravljena dati svoje nogce za footjob mam rad take malo večje, nalakirane, velik stopalni lok in še bi lahko našteval
lp
Js sm za akcion:) noga 41, dolgi nohti sicer mal glivicni ampak za zdrzat. Mal zaidarjajo, nevem kako to. Pa mickeno so kosmatene. Dam ti jih za ovohavat in footjob. Slika pride... so pa zlo podobne tem z spodnjega linka. Upam da so ti vsec
.https://www.google.si/search?q=fglivicn ... 46lGlVln9M:
Default avatar

Vsebiposkusil

Jaz imam tudi fetis na zenska stopala se bolj pa me rajcajo v najlonkah. Tezko pa je dobit kako damo ki bi bila za te igrice.
Default avatar

Brivec

Tudi mene...rad jih masiram pa lizem..se posebej v najlonkah...morda pa ima kakšna rada masažo stopal...