Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu swinger club

swinger club

Pozdravljeni! Pred kratkim s partnerko obiskala swinger club v Lipnici (Avstrija). Ker je za naju bilo to prvič praktično naju je zanimalo kako tam zgleda, kako poteka, saj imava drugače že izkušnje s pari, posameznicami, sva se odločila še za eno izkušnjo. Nad obiskom bila pozitivno navdušena, ugotovila, da je to za naju, saj naju vzburja pogled na sex v živo, ker tudi sama rada sexsava, da sva opazovana. Najbolj moteče pri vsej stvari je, da v club lahko vstopajo samski moški, saj se ob sexu parov zgrinjajo pred sobami, opazujejo skozi vse špranje in zraven drkajo. Če si ne more najti ženske s katero bi prišel v svinger club ali se z njo dobival, naj raje obišče kak club s prostitutkami. V glavnem jaz bi moškim posameznikom prepovedal vstop je pa res, da svinger klubi živijo na njihov račun, saj imajo za 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dražjo vstopnino in ni jih tako malo, ki pridejo sami v svinger club.

Ti klubi preživijo zgolj na račun moških posameznikov. Pridejo pa ker se tu in tam najde kak par ali posameznica ki jim dovoli kaj več kot opazovati.
Sam sem v Lipnici večkrat naletel na eno našo pohotnico katera je v eni noči konkretno zadovoljila lepo število posameznikov.

Če sta mlajša od 22 in vaju ni sram razkrit podatkov obvezno v Eksperimenta (stanovanje v stolpnici pri obvoznici v Šiški)
Privat žurka za mularijo vsak mesec, mlade bejbe in mogoče kakšen par (vsi do 22 let), brez samskih moških.
Imaš v Sežani tudi Sun Garden swinger klub.

Lahko napišeš kaj več…kakšen kontakt

Tudi jaz sem jo tam že nekajkrat srečal neverjetno pohotna ženska. Uprizorila je pravi gangbang.

New Report

Close