Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Bisex vaš pogled in mnenje?

Bisex vaš pogled in mnenje?

Ker opažam čedalje več tega in polno iskanja po raznih forumih in portalih me zanima vaše mnenje.
In sicer opažam čedalje več bisex žensk in moških. Okej razumem oziroma mi je jasno pri mladih do 20-25 let, da nekako “raziskujejo” Ampak vidim, da je ogromno parov, ki bi radi probali z istim spolom.. ženske z ženskami in moški z moškimi.. Zanima me vaše mnenje in če vi prakticirate to? Moški, ženske 25+ in kakšen je vaš pogled na to?
Pri nama je že nanesel pogovor na to, ampak je prišlo samo do pogovora.

nisem še bil v tej situaciji bi pa z veseljem probal z urejenim in diskretnim parom
ne vem kaj je to tako čudnega če se partnerja odločita za ta korak je pa res da občudijem takšne pare kateri se upajo oziroma so se mogoče že spustili v to vrsto avanture
star sem 39 let

Bi blo zanimivo probat z dvema puncama. 🙂

nova
Uredništvo priporoča

mislim da je to po večini modna muha, tako kot so bile včasih kosmate muce. popestritev spolnosti za tiste, ki si spolnosti ne znajo popestrit drugače kot imet različne/več spolnih partnerjev.

sva z mojo probala zamenjavo, moja tudi ona-ona in ni bilo nobenih tabujev,
ob tem pa jaz tudi z njem soft varianto,
nekaj novega-zanimivo, za poiskusit kdo je radoveden-zakaj ne.

sva par nekaj čez 30

Kaksna pa je soft varijanta med dvema tipoma?

Zame pomen to da ga en drugem lizeta in drkata ne pride pa nobenem do izliva in pa brez lizanja med moskima

Moje mnenje je da se je tukaj na forumu težko pogovarjati o zadevah, ki so malo izven osnovnih okvirjev sexa. Če se malo bolj berejo teme se hitro vidi, da nihče ne počne nič kaj bolj čudnega oziroma je zelo malo izjem, ki upajo priznati kaj bolj “čudnega”.
Jaz sem stara okoli 30 let in pravim zakaj pa ne če vsem paše in če ob tem nobenem ne škodimo!
Drugače pa sva se s partnerjem že pogovarjala o tem in če bi mogoče prišlo, do tega bi tako, kot je že nekdo zgoraj omenil poskusila kakšno soft varianto – orala.
Jaz včasih mojega hecam s kakšnim dildotom.

Življenje si je treba kdaj pa kdaj tudi malo popestriti!

Zanimivo, jaz mam sicer tudi punco bi pa probal kaj s tipom. Od kod pa sta? 🙂

Jaz pa bi rad probal s tipom. Mam sicer punco si pa ful zelim probat s tipom. Se kdo tak?

Ja jaz bi tud probal s tipom, čeprav imam punco. Iz kje pa si in kolko star?


Ok MB 27 pa ti?


Ok MB 27 pa ti?[/quote]

Jaz pa z obale, 35 let

Hmm, zanimiva tema…..
Sem 50+ s samo hetero izkušnjami. Ampak… nekoč me je bilo groza pomisliti na kaj drugega kot na ….. danes pa na to gledam nekoliko drugače. Zdaj sem prepričan, da vse ni tako zelo črno-belo. Da obstajajo tudi siva območja.
Ne, verjetno tega nikoli ne pripeljem do uresničitve. Ampak moja fantazija je približno taka 🙂
Z ženo sva na krajšem dopustu s prijateljem in njegovo ženo. Prijeten večer, šalimo se, da nocoj pa bo akcija. Nenadoma ženski presenetita in se začneta poljubljat. Prav zaližeta se. Ni slučajno tole. Žena mi je pred mnogo let mimogrede omenila, da se ji to ne zdi čisto nemogoče.
Pa naj ostanem pri tem večeru. S prijateljem se začudeno spogledava. Ženski si ena drugi mečkata joške in očitno jima je lepo. Midva pa čakava, kdo od naju bo dovolj pogumen. Pogled na vzdihajoči ženi naju očitno rajca in nekoliko nerodno skrivava prebujajoče v tesnih kopalkah. Si upava??? Nenadoma prijatelj (zakaj ne jaz?) na rahlo položi svojo roko na vzboklino med mojima nogama. Šokiran sem, ker… me to sploh ne zmoti!!! Kosmate riti me odbijajo. Ampak zakaj si želim, da bi prijatelj….nadaljeval??? Ženski si ena drugi že delata veselje tam doli po ščegetavčkih. Bo prijatelj dovolj korajžen in potisnil roko v kopalke, mi ga izvlekel, podrkal? Bi tudi jaz njemu potem mogoče isto. Mogoče si želim celo, da bi pokleknil in mi ga vsaj malo pofafal???? Kje je moja meja?
Pa nazaj v realnost. Ženski se nista zalizali. Po obilo smeha gresta onadva v svojo spalnico in midva v svojo. Slišati je bilo nekaj veselega škripanja postelj in zjutraj smo vsi izgledali zadovoljno potešeni.

Pa smo kaj zamudili???

Bi kdo še kaj napisal\a o svojih bisex fantazijah, željah,…?

Rad bi probal s tipom. Če kdo želi mi lahko piše na mail [email protected]. Uživajte.

Tudi jaz bi. Se vidim v družbi moških ki se spoščeno pogovarjajo in istočasno fafajo kurac, ližejo anus….da, tudi jaz bi. Če bi spil malo piva, (ali več) bi morda pil vodo izpod tebe…..je pa res, da imam 58 let.

pa kaj je to ? to je pederska scena že…

Zelo zanimiva zgodba me kar malo zrajcala, trdo postalo v boksarcah…

🙂
Vsaj, kar se mene tiče…NE.
Gre le radovednost, če je privzgojeni “gnus” do istega spola res nekaj od narave dano, ali… in za to, da sam sebe sploh ne poznam dovolj. Bom zelo direktno rekel: rokovanje z drugim moškim – vse OK, prijateljski objem – vse OK, trepljanje po ramenih – vse OK……ampak, kje se pa začne dotikanje, ki ni več OK??? Sam fuzbalerje glej po doseženem golu 🙂
Skratka iskanje meja. Ampak takole za tipkovnico jih ne najdeš….. Če bi bila moja zgodbica resnična in če bi imel prijatelja, ki se ne sramuje takih debat, bi jih lahko našel.
🙂 najbolj verjetno pa je, da bi se že ob prvem dotiku s prijateljem strinjala, da to ni za naju in bi si raje vzela svoji boljši polovici 🙂

Tole gornje je seveda moj odgovor na post, če tole ne postaja pederska scena….

Nisem gay, mam punco, bi mi bilo pa zanimivo poskusit z tipom. Še kdo, ki bi rad probal?

Jaz mam tudi punco pa bi vseeno probal.

Jaz mam tudi punco pa bi vseeno probal.[/quote]

Aha koliko pa si star?

Nimam zadržkov. Sem v resni zvezi, z možem sva pred leti bila tudi v svingerskih vodah, trenutno na pavzi toda želja ostaja, poskusila s tremi ženskami in odkrito povedano samo z eno od njih sem se resnično povezala in neizmerno uživala. Situacija iz mojih izkušenj je, da če sta obe ženski začetnici, lahko nastanejo zadržki, saj čakata eno drugo. Kar se je pri nama zgodilo, in situacija ni naravno stekla. V kolikor pa ženska ve kaj hoče, in sta po možnosti že obe izkušeni ali pa vsaj ena, in ta prevzame vodstveno vlogo, pa lahko postane zelo vroče. Ja, zdaj ko sem to spravila iz sebe, sem si kar zaželela žensko družbo. 🙂
Glede moški z moškim, moj te želje zaenkrat nima, me pa to ne moti.

New Report

Close