Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Na hladno

Na hladno

Hi

Zanima me za koliko časa vas je dal partner / partnerica na hladno v sexu?

Zakaj sprašujem, namreč moja me je dala že za 3 mesece na hladno….. In počasi me že potrpljenje mineva, vendar jo imam tako močno rad, da sem pripravljen tudi to….

Kakšne pa so vaše izkušnje…

odvisno od razloga.

Hi.

Ni pomembno kaj se dogaja, ampak samo kako dolgo je partner/ partnerica zdržal/zdržala da ste bili brez sexa.

nova
Uredništvo priporoča

Oj….in tuga se še nadaljuje…….
Ker ji ni ji ni…..

Iztekel se je 3 mesec……..

Če se nista zmenila zakaj in kako, preden je do tega prišlo, potem je med vama nekaj hudo narobe. In po mojem mnenju delaš tukaj ti napako, ker to dopuščaš. Njena privlačnost do tebe je padla na nulo in s čakanjem ne delaš absolutno nič koristnega, da bi si privlačnost povrnil. Če ni drugega tipa v igri bi me tudi čudilo. Spravi se k sebi in bodi TIP. In TIP dobi seks, če ga hoče, če ne pa spoka k drugi / drugam.

Tako….. Res pogovor je zelo pomagal. Pa ne samo takšen prazen o vremenu. Temveč boljj o počutju in kaj bova z zvezo,…. Kaj želiva in tako naprej….

In potem, ko ugotoviš da ženske rabijo samo pogovor o sebi, da jo potolažiš, itd… Potem se zgodi… In res moraš vsak dan pokazati svoji da ti je do nje…. In potem se dogajajo čudeži….. Saj veste kaj mislim…..

New Report

Close