Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Nor sem na MILF-ice in njihovo predanost igri dveh teles

Nor sem na MILF-ice in njihovo predanost igri dveh teles

MILF-ice sexajo kot nore z njimi ni nikoli dolgčas v postelji ali pač kje drugje… se strinjate in kakšno mnenje imate o MILF-icah?

MILF-e so zakon.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Bil v razmerju z eno MILFo drgač bla učiteljica, baba da gate trga.

Metka Albreht je huda MILF-a , zadnjič sem jo videl pri pop tv. Nisem vedel da je že 15 let starejša od mene 41 jih ima ampak je pa huda še zmeri.

Mlajši ste zakon brez prtjage, vampka, energični, poskočni, sladki …mmmm….

Mladenič, ta učiteljica, s katero si bil….kolk je pa imela let?? Izkušena? Poročena?

Ja koliko si jih pa ti probal recently, da lahko v množini pišeš?

O dijomijo – padaš očitno samo na telešček…. Čez glavo pa blazino.

Bila zelo izkušena ali pa se je meni zdelo. Ona je bila okoli 38-39 in jaz okoli 18 – 19 let, imela je avto in sva se peljala v toplice za kako urco, dve ali pa kam drugam se malo pomečkat in potem lepo domov, kadar pa je bila tema pa me je tudi ne daleč od doma pobrala z avtom. Trajalo je kakšno leto in res je bilo lepo, še danes zahajam v iste kraje kot sva skupaj z njo hodila.

Bila zelo izkušena ali pa se je meni zdelo. Ona je bila okoli 38-39 in jaz okoli 18 – 19 let, imela je avto in sva se peljala v toplice za kako urco, dve ali pa kam drugam se malo pomečkat in potem lepo domov, kadar pa je bila tema pa me je tudi ne daleč od doma pobrala z avtom. Trajalo je kakšno leto in res je bilo lepo, še danes zahajam v iste kraje kot sva skupaj z njo hodila.[/quote]

Sevede, ko si bil pa mlad pa neizkušen, pa nabiral kilometrino 🙂 Saj to je bila tudi poanta, a ne? A zdaj tudi MILFE preganjaš, ali ti diši kaj mlajšega, da ti njih kaj naučiš 😛 ?

Sex z milfami je super. Iz lastnih izkusenj lahko povem, da je sex z starejso zensko dosti boljsi, kot z mlajso. No vsaj meni, ker mlajsa te nikoli ne obdela tako dobro kot starejsa izkusena. 🙂

Kdo je MILFA? Kaj to pomeni?

Bila zelo izkušena ali pa se je meni zdelo. Ona je bila okoli 38-39 in jaz okoli 18 – 19 let, imela je avto in sva se peljala v toplice za kako urco, dve ali pa kam drugam se malo pomečkat in potem lepo domov, kadar pa je bila tema pa me je tudi ne daleč od doma pobrala z avtom. Trajalo je kakšno leto in res je bilo lepo, še danes zahajam v iste kraje kot sva skupaj z njo hodila.[/quote]

Sevede, ko si bil pa mlad pa neizkušen, pa nabiral kilometrino 🙂 Saj to je bila tudi poanta, a ne? A zdaj tudi MILFE preganjaš, ali ti diši kaj mlajšega, da ti njih kaj naučiš 😛 ?[/quote]

Seveda dišijo mlajše , mlade imajo svoj čar, MILFE pa garantirajo kvaliteto in diskretnost .

Hahahaaa. Sem bila mlajša in zdaj sem milfica, res težko ugotovim, kaj drugače delam. Mogoče so ene mlajše ženske bolj zadržane ali pa pač slabo seksajo in take tudi kot milfice ne bodo ravno zbujale pozornosti. Tako da milfice, ki so zdaj dobre, so tudi v mladosti dobro obdelale! Tiste, ki so bile v mladosti zanič so zdaj kvečjemu še bolj zanič 🙂

Hahahaaa. Sem bila mlajša in zdaj sem milfica, res težko ugotovim, kaj drugače delam. Mogoče so ene mlajše ženske bolj zadržane ali pa pač slabo seksajo in take tudi kot milfice ne bodo ravno zbujale pozornosti. Tako da milfice, ki so zdaj dobre, so tudi v mladosti dobro obdelale! Tiste, ki so bile v mladosti zanič so zdaj kvečjemu še bolj zanič :)[/quot

Ne moreš pa zanikat, da kilometrina naredi svoje … vaja dela mojstra, a ne … in zato so MILFE dobre in za želene.

evotigana, malo splošnega izobraževanja:

https://en.wikipedia.org/wiki/MILF

pa veš zakaj – ker prenekatera ne ve, kdaj bo spet v roke dobila konkretno prilonost, pa zato počne to tako, kot da je zadnjič 🙂

Sevede, ko si bil pa mlad pa neizkušen, pa nabiral kilometrino 🙂 Saj to je bila tudi poanta, a ne? A zdaj tudi MILFE preganjaš, ali ti diši kaj mlajšega, da ti njih kaj naučiš 😛 ?[/quote]

Seveda dišijo mlajše , mlade imajo svoj čar, MILFE pa garantirajo kvaliteto in diskretnost .[/quote]

no vidiš, tisti čar je pa tudi kak jungfer, a ne? …. :)))))). ( mokre sanje vsakega moškega)…..

Seveda dišijo mlajše , mlade imajo svoj čar, MILFE pa garantirajo kvaliteto in diskretnost .[/quote]

no vidiš, tisti čar je pa tudi kak jungfer, a ne? …. :)))))). ( mokre sanje vsakega moškega)…..[/quote]

Seveda ampak bolj zaradi vizualnega izgleda in trdih jošk in ritke, kot pa same kvalitete akcije.

no vidiš, tisti čar je pa tudi kak jungfer, a ne? …. :)))))). ( mokre sanje vsakega moškega)…..[/quote]

Seveda ampak bolj zaradi vizualnega izgleda in trdih jošk in ritke, kot pa same kvalitete akcije.[/quote]

Pred dobro ohranjeno MILFICO se vsaka frkla skrije.

evotigana, malo splošnega izobraževanja:

https://en.wikipedia.org/wiki/MILF%5B/quote%5D

Na kratko mi ti povej, kdo je to, s cim se ukvarja, kake osebnostne lastnosti ima, ker ta zapis na wikipediji ni prirejen laicnemu dojemanju in se iz tega ne morem “izobraziti.” Ce jaz ne morem, marsikdo ne more. Kdo je lahko npr. v vsakdanjem zivljenju milfa, ki hodi mimo nas po ulici v sluzbo?

Na kratko bi o milfi vse povedal ta prvi stavek v opisu : “Mother/Mom/Mama I’d Like to Fuck”

Ampak kaj ima to z materjo?

evotigana, malo splošnega izobraževanja:

https://en.wikipedia.org/wiki/MILF%5B/quote%5D

Na kratko mi ti povej, kdo je to, s cim se ukvarja, kake osebnostne lastnosti ima, ker ta zapis na wikipediji ni prirejen laicnemu dojemanju in se iz tega ne morem “izobraziti.” Ce jaz ne morem, marsikdo ne more. Kdo je lahko npr. v vsakdanjem zivljenju milfa, ki hodi mimo nas po ulici v sluzbo?[/quote]

MILFA je čisto normalna ženska mati, ki živi čisto normalno življenje, hodi v službo, kuha, pospravlja. Rada pa pogleda za kakšnim mladim žrebcem in se znjim poigra med rjuhami.

Je dovolj nazorno pojasnjeno ?

Zanima me, če ste slučajno tudi vi pripadnica nežnejšega spola v svojih dvajsetih ali pa v zrelih letih, saj z vašega pisanja vidim, da imate čisto srce, kar je v današnjih časih izjemno redek pojav

Zanima me, če ste slučajno tudi vi pripadnica nežnejšega spola v svojih dvajsetih ali pa v zrelih letih, saj z vašega pisanja vidim, da imate čisto srce, kar je v današnjih časih izjemno redek pojav[/quote]

dej pejdi drugam fehtat, no….

New Report

Close