Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Jutranji sex

Jutranji sex

Ravno prišel v službo, sex pred urco in pol mi je napolnil batarije do fulla… ali se samo meni zdi ali me res, sodelavke gledajo nekako pohotno… zjutraj je zakon sexat, pa vam?

Jutranji sex je tudi meni nekaj najlepšega, dan se začne z prijetnim zadovoljnim navdihom. Kar se pa tiče tvojih sodelavk, pa takole, moški po sexu izžarevate posebno energijo, katero ženske čutimo. Moški nekako (tisti aktivni) dišite po sexu, me pač to nekako podzavestno zavohamo in to nas privlači. Zdaj veš zakaj in lepo uživaj v poželivih pogledih še naprej, nepozabi pa, da imaš doma svojo partnerko, ki ti je zvesta. 😉

Tole pa podpišem! Von po alfa samcu, hi, hi, hi.

nova
Uredništvo priporoča

Jutranje cartanje… šampanjec, kaviar in ostrige zanj… najlepši dan…

Bemti kje je moj dopust?!?

Jutranji sex je najboljši, sam sem ga vedno prakticitiral, če ni bila žensa prevelika zaspanka, pol ni nič od nje.
Pa itak, zdrav moški ima zjutraj vedno trdo curo.

Popay, jutranji sex je res top 🙂 Sam morš met moškega, ki ni zaspanec ;)[/quote]

Evo Lotti, midva ne bi imela problemov z jutranijim sexom. hehe.

Ni lepšega za dober začetek dneva….;)

Obožujem jutranji seks 🙂

A ni pogoj za miss-ice, poleg višine 165 centov, da morajo tud jutranji sex oboževat!?

A ni pogoj za miss-ice, poleg višine 165 centov, da morajo tud jutranji sex oboževat!?[/quote]

Ah kje 🙂 ti ga tud obožuješ, a? 🙂

A ni pogoj za miss-ice, poleg višine 165 centov, da morajo tud jutranji sex oboževat!?[/quote]

Ah kje 🙂 ti ga tud obožuješ, a? :)[/quote]

ma ja, ni lepšega začetka dneva kot petelinji zajtrk, kot je že nekdo napisal, hehe….

A ni pogoj za miss-ice, poleg višine 165 centov, da morajo tud jutranji sex oboževat!?[/quote]

Ah kje 🙂 ti ga tud obožuješ, a? :)[/quote]

Misica ti si preveč na suhem, pejdi z menoj v toplice, da te bom malo poškropil in v objem svoj te privil. 😉
Ne bit tak žalostna te bom potolažil.

Ah kje 🙂 ti ga tud obožuješ, a? :)[/quote]

Misica ti si preveč na suhem, pejdi z menoj v toplice, da te bom malo poškropil in v objem svoj te privil. 😉
Ne bit tak žalostna te bom potolažil.[/quote]

Pomlad je tle 🙂

Ah kje 🙂 ti ga tud obožuješ, a? :)[/quote]

ma ja, ni lepšega začetka dneva kot petelinji zajtrk, kot je že nekdo napisal, hehe….[/quote]

Točn tko 🙂

Se strinjam s tabo po jutranju sexu se dan pozna to je nekaj najlepšega

Popay, jutranji sex je res top 🙂 Sam morš met moškega, ki ni zaspanec 😉
[/quote]

Lej jo a si?:-)

Meni tudi paše zjutraj;)

Zjutraj ti polepša dan, zvečer pa ne moreš zaspat? :-)))

Meni je pa vseeno ali je zjutraj, popoldan ali zvečer glavno da je in da oba doživiva orgazem 😉

Lej jo a si?:-)
[/quote]

Ranjen ego?
[/quote]

Ranjeno srce.
Si še z unim bedakm?

Ranjeno srce.
Si še z unim bedakm?
[/quote]

Daj nehaj no, ni on bedak…on je top v vseh pogledih…
[/quote]

Ni tko top, verjem ni on zate.

Ni tko top, verjem ni on zate.
[/quote]

Je za mene…
[/quote]

Jst sm zate 🙂
Tut velik boljši sm 🙂

New Report

Close