Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kakšne sramne ustnice so po vašem pogostejše? (+18)

Kakšne sramne ustnice so po vašem pogostejše? (+18)

Če pogledate te risbe, katero vrsto sramnih ustnic ste srečali pri svojih partnericah? 1,2,3,4? Katere so po vaših izkušnjah najpogostejše? Katere redkejše?

[img]http://i.imgur.com/5eEIvP6.jpg[/img]

Hmm… moja bivša je mela podobno tistim v 3. vrstici.

Fuj, 3 in 4 so naravnost ogabne, meni gre na bruhanje če naletim na tako.

1 in 2 sta fantastični, vse ostalo je pa za kozlat.

nova
Uredništvo priporoča

Aja, najpogostejše pri meni so bile 2.

Do zdaj sem jih imel okoli deset, od tega je bila ena iz slike 3. Fuj fej bljak.

1 ostalo mi je ugabno in nehigiensko

Kaj pa tebi ni jasno? Iz katerega planeta si?

Jz mam 1
Moski ne bit nesramni je jasno da na to kake mamo ne mormo uplivat.
Tud vase lule niso vse enake upam da to veste da zenske opazijo ze malenkosti pa vam nikol ne bi rekle fujbljak
Niti pi forumu ne bi zmerjale ker se zavefajo da na te stvari ni vpliva

najbolj pogostih ni, vsaj meni pa tiste pod 1 sploh niso rajciš.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Ne bi vedela glede pogostosti, vendar se le te z leti, s starostjo, porodi in spremembo telesne teže zelo zelo spreminjajo. maščevje izgineva in če nisi debeluška, ostane že kmalu po 30, sploh pa po 40 vse skupaj nič, samo malo kože,

vse so užitne 😉
nisem preveč zbirčen .

Kaj pa tebi ni jasno? Iz katerega planeta si?[/quote]
On še niti ni videl v živo lulike. :’D

Drugače … moja zdajšnja ima iz slike 2 … drugače pa so vse do sedaj imele dokaj 2. sliki podobno … Edino ena, za eno noč je imela številko štiri na desni, za kozlat … Ampak … saj si ni sama bila kriva, da ima tako .. kako narava da, tako ima … isto kot pri moškem … eni imamo nad 17, drugi imajo nad 20, tretji 10, eni 15 itd, glede oblike pa … saj vsi veste kake vrste obstajajo … tudi od žensk bi rad videl kaki so jim všeč 🙂

Kaj pa tebi ni jasno? Iz katerega planeta si?[/quote]
On še niti ni videl v živo lulike. :’D

Drugače … moja zdajšnja ima iz slike 2 … drugače pa so vse do sedaj imele dokaj 2. sliki podobno … Edino ena, za eno noč je imela številko štiri na desni, za kozlat … Ampak … saj si ni sama bila kriva, da ima tako .. kako narava da, tako ima … isto kot pri moškem … eni imamo nad 17, drugi imajo nad 20, tretji 10, eni 15 itd, glede oblike pa … saj vsi veste kake vrste obstajajo … tudi od žensk bi rad videl kaki so jim všeč :)[/quote]

Naj te življenje enkrat orenk štrafne. Ne dvomim, da te ne bo, pravzaprav te je že, lol. 🙂

v povprečju so pri starosti:
10 let … št.1
20 let … št. 2
30 let … št. 3
40 let … št. 5

pri dvajsetih so še lepe, pod starost in po porodih pa več ne moremo govoriti o miss sramnih ustnic…

Zdej pa prosim skačite v luft vse tiste, ki imate pri 70. letih številko 1!

Ker nisem pedofil sramnih ustnic še videl nisem, saj so bile pri vseh ženskah, katere sem imel, skrite pod goščavo. Tako, da mi je vseeno za njih. Sem pač izbirčen in imam rad samo ZRELO SADJE.

Kakšna je sploh vloga teh ustnic?

Ostanki evolucije?


Vloga teh ustnic je, da scitijo oz. Zapirajo vhod v vagino. Če so pa dovolj velike pa lahko ženske z njimi ploskajo….

…ploskajo….? Ha, ha?

Torej je res, da se ženske smejejo STEREO. Z zg. in sp. ustnicami hkrati ….

S svojim humorjem bom nadaljeval ….

A se jih vidi, če rahlo odmakne kocine?

Vesel oče

P.S. Ena mi je dejala, da ji ščegetavček pri vzburjenju kar trepeta. Je to res?

fak..kako ne marate st 3. pa 4.

to jaz iscem ze cel lajf..da bi nasel kako k mal full dolge..manjse sramne ustnice..ze zdaj se mi cedijo sline da bi najdu kako z takimi extremno dolgimi…HOT as fuck…

Imam 1, stara sem 36 let. In ni res, da tako spremenijo obliko, kot je nekdo omenil. Glede na to, da sem do 24. leta vse poletne in semestrske počitnice delala kot sestra v bolnici, pa lahko povem, da ima največ žensk tip 1, sledi 2 (zelo malo), 3 in 4 pa še nisem srečala.
Veliko žensk (vse moje znanke & prijateljice) pri moji starosti hodimo na brazilsko depilacijo in nihče od moških se še ni pritožil. Sama hodim od 17. leta, spolno aktivna sem od 20. leta in edino takrat me je skrbelo, kaj bo rekel takratni fant.

Živijo,
jaz sem jih videl že malo več, lahko malo primerjam 🙂
Najpogostejša bi rekel da je dvojka, potem trojka.
Meni so všeč vse, s skritimi in visečimi malimi sramnimi ustnicami, depilirane v nulo, sfrizirane ali zaraščene. Pravzaprav najbolj trojka in štirka z nekaj gozdička!

Drage punce… Ne obremenjujte se s sramnimi ustnicam, ker take kakršne so, so lepe! Tistemu, ki mu vaše ustnice niso všeč si vas ne zasluži! Pri bivših pa sem srečal oblike na slikah 1, 2, 3, in 4.

Tudi moški si ne morejo izbirati kako dolgega bodo imeli pa imajo ženske ponavadi veliko za povedati.

Sama sem stara 40 let in moja je še vedno takšna kot na slikah 1. Moja mami je stara 59 let in sva bile skupaj v savni sem jo videla golo in ima takšno kot jaz….slike 1. To ni povezano s starostjo, niti s porodi ne. Sama sem rodila 3 otroke, naravni porod in se mi ni čist nič spremenila oblika….sramne ustnice so ostale enake, ščegetavček enak, vagina znotraj pa mož pravi da je enaka

Pojma nimam katere so pogostejše, videla sem samo svojo.

Tudi moje se niso nič spremenile, spadam pod 1.

imel sem opravka z vsemi.
najpogostejši in tudi meni najljubši sta varianti 2 in 3.
varianta 1 mi je totalno dolgočasna in mi nudi najmanj zagona za ukvarjanje z njo!

New Report

Close