Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Mož zvečer kar zaspi

Mož zvečer kar zaspi

Kaj narediti, ko je mož tako okupiran s službo in drugimi stvarmi, da zvečer samo še zaspi. Imava se rada, vara me ne, je dober mož, oče, ampak počasi pa mi postaja dolgčas, ko zaspi skoraj vsak večer. Meni bi pa bilo super, ko bi ga lahko presenetila s seksi spodnjim perilom in se malce pozabavala, s kozarcem penine. Sem simpatična, skrbim za sebe, telovadim, za mami dveh otrok izgledam super, on pa tega ne vidi.

hja pač mu ni do sexa najdi drugega fukača da te nabriše

Pozdravljena,lahko ti pomagam ,oglasi se [email protected]

Lp

Zgleda se te je navelical.. ali pa kje drugje dobi in tega ne potrebuje vec doma.
Ce si potrebna stvari, ki jih doma nisi delezna se mi lahko oglasis na [email protected]. Jaz nikoli nisem utrujen 😉
Imam pa podobno situacijo doma… sem zelo simpaticen, diskreten, urejen, cist… preprican sem da ne bos razocarana.

Kaj narediti?
POGOVARJATI SE DRUG Z DRUGIM.
Kot prvo.
Povej mu, vse kar si tukaj napisala.
Če te zavrne, j problem večji kot si misliš.
Če si vzame čas, pokaže interes, je pripravljen kaj spremenit, potem sta na dobri poti, da bojo večeri mal drugačni kot zdaj.

A težko je povedat, ker obstaja bojazen, da bo tisto prvo, zavrnitev in cel kup izgovorov, zakaj se nič n da narest, spremnit.

In potem je raje status quo.

Prvi korak je, da si pisala tukaj.

Drugi, bolj bistven, da se soočiš s težavo v živo, torej komuniciraj z možem o tem!

Pa veliko sreče ti želim, predvsem da bi imel interes po spremembi.

Btw predlogi, za poiskat drugega fukača, so pa navaden beg od problemov in dolgoročno ne rešijo nič.

Razen, če se dogovorita za odprto vezo, ga to ne moti, kar pa močno dvomim, da je tak svobodnjak.


Pridi k meni, ko zaspi

Imam jaz še hujše probleme.

Predlagam da mi pišeš na zasebno
[email protected]

Pogovarjava se kar veliko, po drugi strani mi pa tudi ni do tega kot, da ga moram prosit… da ga pa večinoma čakam ali napadem s seksom pa tudi ne pelje nikamor.

Pogovarjata se.. vendar ne BISTVENIH stvari. Tistega, kar vas tišči.. Če se koordinira otroške obveze, plačevanje položnic.. gre za veliko govora.. a nikakršnega pogovora.

Seksualnost se lahko reši le s pogovori, kjer je potrebno partnerju dati vedeti, kaj čutite, pogrešate… Glede razlik dojemanja pogostosti seksanja, sem pa že v tejle temi: Neusklajenost želja partnerjev glede pogostosti spolnih odnosov

De omnibus disputandum..

Te čisto razumem, nekaj časa se je še smiselno pogovarjati, potem ti pa presede. A ženska mora doma skoraj prosit in čakat na seks? Ne, to ni normalno. Znebi se ga!!!

Tudi sama imam isto problem…moz pride domov in takoj zaspi…na kavcu….in mi je ze presedlo vrh glave vse to….tudi sem zacela temo v pogovoru glede tega…in njegov odgovor je da je utrujen, ima polno glavo vsega itd itd itd…..clovek ne more verjet…ponavadi moski jamrajo da zenske nocejo sexat ker so utrujene….
Probaj se pogovorit ce se glede tega se nista in bos videla kaksen bo njegov odziv…upam da boljsi kot pri meni….in veliko srece

Čaka te mail, osamljena84

Razumem obe dve vendar je pri meni drugače žena utrujena od otrok zvečer spet jaz gnjavim ko otroci za spijo pa spet jaz hočem sex a kaj če žena noče ker pravi da je utrujena a je katera za nori sex

Pol pa na roke 😉

New Report

Close