Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Analno in potem…?

Analno in potem…?

Mojo zadnje čase vedno večkrat porivam v… Analno, no. Ker nama je tako všeč.

Jaz sem vedno ob (mojem) koncu rad ji končal v usta ali po obrazu. Sedaj ga pa po tem, ko ga je imela v riti, noče več vzeti v usta. Pa ni nobene umazanije seveda. Če slučajno je, ampak je zelo redkokdaj, seveda meni kaj takega ne bi prišlo na misel.

Je to res tako nenavadno in bizarno in oh in sploh? Sva se že pogovarjala o tem in pravi da to nobeden ne dela. Res?

Naj ti ona, da svoj prst (ker penisa nima) v tvojo rit in ti reče potem, daji poliži ta prst.


No, a to, da je imel tip gor kondom in ga je pred orgazmom snel ti pa ni prišlo na pamet?

nova
Uredništvo priporoča

Rada ga imam tudi v riti, tiste ki ste kdaj doživele analni orgazem, vam je jasno o čem govorim.
S partnerjem dostikrat ponovila partijo sexa (sex …par minut mečkanja… sex), seveda ga spet uzamem v usta in kaj je to takšnega, a ko me pa on liže spodaj, tudi v ritko mi porine jezik in me potem poljublja s tem istim jezikom, je pa ok.
Lahko rečete, da sem packa. Jaz v tem nevidim težave. Zanima pa me ali si umijete rit globoko v črevo pred analcem? Jaz ja, ker nočem da kakšen košček blata ostane parnerju na njegovem korenjaku.

Mene pa zanima, kako to narediš in koliko časa je v redu. A se lahko popoldne pripraviš za zvečer (jasno če vmes ne greš …)

Običajno v usta.

Mogoče na začetku ne gre gladko, ampak obstajajo triki.
Nujno je lizanje ritke in da vedno poveš, da ima čudovit okus.
Sčasoma ne bo imela več problemov s poljubljanjem, potem ko si ji lizal ritko.
Potem sčasoma tudi ne komplicirajo več.
Seveda pa če gre A2M, jo moraš poročit.
To je keeper.

New Report

Close