Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Modernni prostitut/ka…Cam Girl/Boy

Modernni prostitut/ka…Cam Girl/Boy

Ojla perverzneži

Novo leto, nov začetek pravijo. No glede novega leta se je moj zelo slabo začel, januarja je moja mami zbolela in nebo smela delati 8 mesecev, februarja sem pa izgubil šiht kot natakar ker nisem ustavil pretepa oz. pomagal (vem bedarija, itak se mi pa ni dal več obadat za unih 4.5€ na uro za tak del).. Novo službo sem takoj dobil ampak nebo dovolj, vse stroške bova lahko krila manj kot 10 mesecev. Vedel sem da nebo dost in začel brskat po internetu how to make money kakor vsak idiot na srečo sem naletel na intervju 19 letne punce, ki sluzi več kot 3 tisoč mesečno kot cam girl, mal več prebrskal in videl da moški isto delajo, zasluzijo veliko manj ampak vsak cent pomaga.
Preučil sem celo industrijo kaj in kako in se odločil da bom postal Cam Boy. Osebno nisem imel nobenih zadržkov kakršnih koli v to sem se spustil striktno zaradi denarja in seveda ker lahko mojim lepim Slovencem prepovem gledati moj sov. Glede mene: sem 20 let, dokaj lep, simpatičen, zgovoren, lepe postave in obvladam angleško sem heteroseksualec.Od vsega začetka sem vedel v kaj se spuščam, kakšne pogovore bom imel in kaj bom moral delati za denar. Prvi trije dnevi so bili muka, imel sem največ 8 ljudi ki so bili največji čudaki VSI MOŠKI, najbolj čudni pogovori mojega življenja ampak jbg. vedel sem v kaj se spuščam Videl da to nikamor negre sem si pogledal različne nasvete drugih Cam boyev na youtubu, ki so mi zelo pomagali. 4 dan je bila moja prelomnica v ta svet. Sov sem začel na postelji brez oblačil in eno odejo, ki je prekrivala samo moje mednožje. Prvih 20min sem se tresel kot … komaj kaj spregovoril, ko sem se malo bolj sprostil se mi je gobec kar začel vrtet, hitro me je začelo gledati več kot 15 ljudi in po nekaj minutah prvič dobil 50 tokenov. (token je denar ki se uporablja na teh straneh, 1 token je 0.05€)
Dobil sem 2.5€ vem da to ni veliko ampak da bi videli moj nasmeh jaoooo haha in teh malih 2.5€ je potem sprožilo druge donacije in koliko jih je bilooooo uff, seveda sem za njih moral nekaj narediti.
No danes je bil moj 10 dan in sem že dobil več kot 400€, veliko ponižanja in enega stalkerja kateri mi je dal več kot 200€ zahteval ogabne stvari in kateri je ugotovil moje ime in naslov (takoj zbrisal, neki najslabšega kar sem kdaj doživel lahko vas izsledijo, če niste previdni kot jaz) na srečo nisem še nič dajal ustal ali rit ampak sem se na žalost že sprijaznil da bo prej ko slej čas. Ja vem pocen kurba sem. Do sedaj sem to samo povedal kolegici, ki se je odločila da bi z menoj naredila show.
KOMI CAKAM!!!
Evo to je moja izkušnja do zdej, glede tega nisem zelo ponosen, ne nameravam to delat več kot eno leto tud nobenemu več povedat.
Zanima me sam če še kdo od vs to dela, mnenja itd.
Aja pa une mamice k so ne mentalno razvite glede takih tem prosim ce ne pišejo k sm po forumu videl da jih je veliko.
Upam da to tut una punca prebere k misli postat prostitutka ker nima denarja???? Zakva če mas internet!!!!

Dokazi!

Zanimivo. Mislim da se tukaj sedaj res veliko denarja obrača, pa še fizičnega kontakta ni. In vsak si lahko splanira in dela kakor mu ustreza.
Sam tudi iščem slovenke za kakšen šov, ampak delajo verjetno preko tujine? Vsaj oglasov pri nas ni. Kar pa je pa so moški ki te lepo nategnejo

Wau čestitam
Jaz isto počnem, samo da neboš mislil za zenske je isto tezko ker jih je tako veliko. Jaz sem rabila nekaj mesecev da sem prišla do 400e
Začela sem pa ker se šolam v avstriji in moja štependija ne more pokriti vseh stroškov, starše me je pa ze sram spraševati za denar. Jaz osebno dobim več denarja če izpolnim njihove zelje oziroma fetiše. PS: Na začetku boli, samo se hitro navadiš :S
Imam eno prošnjo, ena fotka mene za eno fotko tebe 😛 zelo me zanima kako izgledaš :Š
Veliko srece Tschuss Papa

Kje te lahko vidimo 🙂 piši na [email protected]

Pozdravljeni Prav tako že več kot eno leto delam kot camgirl na teh spletnih straneh s seksom in bilo je super. Prej sem imel veliko finančnih težav, zdaj pa je moje gospodarstvo precej dobro. Edino, kar priporočam ljudem, ki želijo delati kot modele spletnih kamer, je, da se registrirajo na najbolj znanih straneh in dobro obravnavajo stranke.

Če želite najboljši seks na kamerah, pojdite na https://www.chatsexocam.com/sk/ zdaj, da boste lahko videli najboljše dekleta spletnih kamer na svetu. Pozdravite se z zasebnimi razstavami v spletu in klepetajte brezplačno, brezplačno xxx klepet 24 ur z modeli, ki bodo vaše fantazije spremenili v resničnost

New Report

Close