Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Žena noče seksati

Žena noče seksati

Sem soliden moški,ki ima na razpolago tudi druge ženske ampak do zdaj sem bore malo to izkoriščal.Vedno se prilagajam ženi ampak ,če si malo razmislim je vse skup brez veze.Ona se poseksa edino ,ko je vse gladko.Ampak gladko ni skoraj nikoli.Karkoli počne je vzrok,da sedaj ne more,ker jo obremenjuje sto stvari.
Po dolgoletni zvezi sem ji rekel,da sedaj več ne bom stradal tistega kar mi je najlepše in,da si bom poiskal eno ljubico,ki mi bo skladna.Takoj za tem je bila žena pripravljena na seks ampak sem jo odbil.Imam občutek,da ji nisem všeč.Ampak dan za dnem mi govori kako sem ji lep in kako me ima rada.
Ker nisem zelenec ,vem,da rahlo naklada.
Namreč,ko jo postane strah da bo ostala sama,potem naredi vse.In ,ker sem jaz res naraven moški me je to začelo motit.Imam občutek,da imam cipo v postelji.Seksa samo zaradi kakšnega interesa.
Drugače je v redu ženska ampak vem,da noben zakon ne preživi brez intime,pa naj so izgovori takšni ali drugačni.
Rekel sem ji,da si komot lahko poišče kakšnega starejšega,ki mu je do nežnosti mogoče enkrat na mesec.Ampak ne,ona hoče mene,jaz rabim erotiko vsak dan a ona ne more.
Ne vem kaj narediti.Sicer drugih težav ni ampak predstavljajte si človeka polnega z libidom in kako naj tako živi.Nisem zanemarjen,nisem debel,nisem plešast skratka res pazim na izgled in urejenost.Ampak to vse skupaj moji ženi ni nič.
Ko bi v mladosti vedel,da se bo tako spremenila,se ne bi z njo poročil.Pa ne gre se za nabijanje in samo seks.Med nama ni skoraj nič poljubov in podobnega.Sicer,ko se dava dol je res eksplozija in se izvrtiva do onemoglosti.Pol mi reče,da jo predobro obdelam.Klinc pa kaj naj jo samo napol.
Mislim,da sem upravičen do ljubice.Brez slabe vesti.

Še nekaj.Mogoče nisem njen tip moškega ampak zakaj je potem tako vztrajna?Ne bi bil jezen,če bi rekla,nisi mi všeč.Zakaj takšno poigravanje z nekom,ki je res pošten?
Tud zaradi denarja me ne potrebuje,ker ga ima dovolj.Kaj je razlog,da sem ji tako oh in sploh v postelji pa suša.Do lani je bila vitka ,sedaj je dobila nekaj kil,ki me niti slučajno ne motijo ampak vse skup je totalno brez veze.Od mene zahteva,da sem fit in šlang in res sem.

Kaj pa če ti žena samo pumpa ego medtem, ko skače po drugemu?
Upravičen si do poštenega odnosa in ona tudi.

nova
Uredništvo priporoča

Če bi skakala po drugem,ne bi rekel ene besede ampak ne.Doma je 24 ur na dan in nič od skakanja.Res me ne bi motilo.Bi vsaj vedel zakaj.

Do ničesar nisi kar upravičen. Pomanjkanje seksa doma ni izgovor za varanje. Pomanjkanje seksa doma je razlog za to, da se razideta.

Kaj je z vami folk?! Kar vse vam pripada kao, kar do vsega imate pravico. Ženi povej, če ne bo seksa, je ločitev neizogibna. Ne vem kaj je tu za filozofirat?

Razen, če bosta ostala skupaj, ker je tako bolj “koristno”, med vama bodo pa laži, fejkanje, napetost, negativna energija … Mmmmm, res krasen, čudovit, ljubezni poln zakon, za zgled otrokom.

Kaj kompliciraš, ljubico si najd, po možnosti eno, ki je prebrala tvoj uvoden post in ….. postala vlažna, hehe. Sicer pa, če boš še kaj hodil sem na obisk, boš videl, da ljubicam ni lahko, ker imajo ženske tukaj o ljubicah mnenje, da je treba na grmado z njimi, hehe, tako, da mislim, da te čaka težka pot, čeprav trdiš, da imaš dosti kandidatk na voljo.

jaz bom takole rekel
daj čimprej beži iz zakona, ker boš prizadet
če ne najdeš ljubice boš nesrečen
če jo najdeš bo po tebi usekala žena
če ti obljubi da bo seksala vsak dan se boš slabo počutil
tko da je edina rešitev konec zakona

Podobno dilemo sva imela midva z mozem, saj je to njemu bilo zelo pimembno. Brez sexa zanj ni bilo uspesne veze. Je imel z menoj kar sreco, saj tudi jaz rada to pocnem. Ampak ob pogovorih sem ugotovila, da je njemu bilo vedno premalo. Sva vcasih zelo pogosto, sedaj pa malo Manj.zanimivo je, da naj jaz sedaj toleriram, da njemu ni vec toliko za, da je utrujen, se ne pocuti vedno o.k. Kako se svet obrne? Glede na to, da me je v 25 letih zakona navadil na doloceno kolicino, sedaj lahko to torej zahtevam naprej, ali? Kaj mene briga, CE njemu ravno ni, izpolni naj svojo dolznost in mi pokaze svojo ljubezen.
Samo v razmislek.

Žena sexa na žalost ne steboj … reši se je po hitrem postopku.

Te razumem…. sem pripravljena bit ljubica……a mi daš svoje mejl, ti tam pišem?

Te razumem…. sem pripravljena bit ljubica……a mi daš svoje mejl, ti tam pišem?[/quote]

Koliko pa si stara od kod si?

moj mail

[email protected]

[email protected]

Moški, ženska??

Avtor te teme ima probleme tako z velikim egom kot s pomanjkanjem vrednot. Pripada človeku nič, pa če je poročen ali ne. Vsak človek se sam odloča kaj bo počel. Poznam kar nekaj parov, kjer mož in žena spita ločeno, pa zaradi tega vseeno funkcionirajo skupaj. Če ti je seks glavni smisel življenja se loči in začni hodit med swingerje, vendar ne jokaj potem po preteklosti, ko bo prepozno. Če boš imel srečo, te bodo na kakšni taki zabavi malo zadrogirali in boš še enega fasal v rit. Zaslužiš si tudi to.

Opa, nekam zagrenjene besede. Kislo grozdje, ekr si ti brez seksa, tudi drugim ne privoščiš nič dobrega?

Cist si upravicen do ljubice….sama sem nekako v podobni situaciji, sam kontra vloge se…jaz bi, on pa ne…oz. on bi samo ko se zeli spraznit…
Da ti samo ko vidi da te lahko izgubi ,kaj pa vse ostale dneve..pa nic…to je samo izkoriscanje zame! Jaz bi na tvojem mestu brez slabe vesti drugje poiskala to kar ti manjka…pa naj se potem vprasa-v primeru da izve- zakaj si iskal drugje to kar pri njej ne dobis!


Ne. Upravičen je do ločitve, ti enako.

Do laganja partnerju v obraz ni nihče “upravičen”. Opravičilo za prevaro partnerja iščejo ljudje, ki jim je laganje in goljufanje v krvi, in takšni ljudje drug drugemu držijo štango.


Ne. Upravičen je do ločitve, ti enako.

Do laganja partnerju v obraz ni nihče “upravičen”. Opravičilo za prevaro partnerja iščejo ljudje, ki jim je laganje in goljufanje v krvi, in takšni ljudje drug drugemu držijo štango.[/quote]

Kdo pa je rekel da je laganje…v velikih primerih si partnerja povedat da imata pe nekoga za potešitev….in če se obadva o tem strinjata ni nobenih ovir…pa naj si vsak misli svoje…lahko v odnosu vse štima, ampak pri sexu pa ne…zakaj bi se morali zaradi tega ločit….v nobenem zakonu ni vse tipi top…in prevar je vedno več…še več v tistih primerih ko je doma vse v rožcah kot pa v primerih ko je doma neko nesoglasje….

seveda smo si pa ljudje različni in vsak ima svoje mnenje….ne rabi pa napadat ker nikoli ne veš kdo je skrit za profilom….samo v razmislek!!!!


Ne. Upravičen je do ločitve, ti enako.

Do laganja partnerju v obraz ni nihče “upravičen”. Opravičilo za prevaro partnerja iščejo ljudje, ki jim je laganje in goljufanje v krvi, in takšni ljudje drug drugemu držijo štango.[/quote]

Kdo pa je rekel da je laganje…v velikih primerih si partnerja povedat da imata pe nekoga za potešitev….in če se obadva o tem strinjata ni nobenih ovir…pa naj si vsak misli svoje…lahko v odnosu vse štima, ampak pri sexu pa ne…zakaj bi se morali zaradi tega ločit….v nobenem zakonu ni vse tipi top…in prevar je vedno več…še več v tistih primerih ko je doma vse v rožcah kot pa v primerih ko je doma neko nesoglasje….

seveda smo si pa ljudje različni in vsak ima svoje mnenje….ne rabi pa napadat ker nikoli ne veš kdo je skrit za profilom….samo v razmislek!!!![/quote]
Primorka ne se jeziti lahko dobis gubice 🙂


Ne. Upravičen je do ločitve, ti enako.

Do laganja partnerju v obraz ni nihče “upravičen”. Opravičilo za prevaro partnerja iščejo ljudje, ki jim je laganje in goljufanje v krvi, in takšni ljudje drug drugemu držijo štango.[/quote]

Kdo pa je rekel da je laganje…v velikih primerih si partnerja povedat da imata pe nekoga za potešitev….in če se obadva o tem strinjata ni nobenih ovir…pa naj si vsak misli svoje…lahko v odnosu vse štima, ampak pri sexu pa ne…zakaj bi se morali zaradi tega ločit….v nobenem zakonu ni vse tipi top…in prevar je vedno več…še več v tistih primerih ko je doma vse v rožcah kot pa v primerih ko je doma neko nesoglasje….

seveda smo si pa ljudje različni in vsak ima svoje mnenje….ne rabi pa napadat ker nikoli ne veš kdo je skrit za profilom….samo v razmislek!!!![/quote]
A misliš, da če bi vedela, kako se pišeš, bi rekla – aja, pol je pa vse v redu, v tvojem primeru z laganjem in varanjem ni nič narobe?

Če si z možem dejansko tako dogovorjena, da lahko imaš ljubimce in on nima nič proti, je seveda v redu. Kako je bil pa videti ta pogovor?

Kdo pa je rekel da je laganje…v velikih primerih si partnerja povedat da imata pe nekoga za potešitev….in če se obadva o tem strinjata ni nobenih ovir…pa naj si vsak misli svoje…lahko v odnosu vse štima, ampak pri sexu pa ne…zakaj bi se morali zaradi tega ločit….v nobenem zakonu ni vse tipi top…in prevar je vedno več…še več v tistih primerih ko je doma vse v rožcah kot pa v primerih ko je doma neko nesoglasje….

seveda smo si pa ljudje različni in vsak ima svoje mnenje….ne rabi pa napadat ker nikoli ne veš kdo je skrit za profilom….samo v razmislek!!!![/quote]
Primorka ne se jeziti lahko dobis gubice :-)[/quote]

hehe ah sej se ne jezim…samo povem kar si mislim…imam vedno nasmešek na obrazu 😉


Primorka ne se jeziti lahko dobis gubice :-)[/quote]

hehe ah sej se ne jezim…samo povem kar si mislim…imam vedno nasmešek na obrazu ;)[/quote]

Taksne so mi vsec 😉

Kdo pa je rekel da je laganje…v velikih primerih si partnerja povedat da imata pe nekoga za potešitev….in če se obadva o tem strinjata ni nobenih ovir…pa naj si vsak misli svoje…lahko v odnosu vse štima, ampak pri sexu pa ne…zakaj bi se morali zaradi tega ločit….v nobenem zakonu ni vse tipi top…in prevar je vedno več…še več v tistih primerih ko je doma vse v rožcah kot pa v primerih ko je doma neko nesoglasje….

seveda smo si pa ljudje različni in vsak ima svoje mnenje….ne rabi pa napadat ker nikoli ne veš kdo je skrit za profilom….samo v razmislek!!!![/quote]
A misliš, da če bi vedela, kako se pišeš, bi rekla – aja, pol je pa vse v redu, v tvojem primeru z laganjem in varanjem ni nič narobe?

Če si z možem dejansko tako dogovorjena, da lahko imaš ljubimce in on nima nič proti, je seveda v redu. Kako je bil pa videti ta pogovor?[/quote]

ni važno kako se pišeš….važno je kdo je za profilom….vsakdo lahko pod neko krinko piše kar si želi….kako pa veš da sem jaz res ženska, poročena, itd…lahko se samo postavim v takšno vlogo…lahko se pretvarjam….na netu doživiš vsega….tako da ne napadat….lahko pa seveda poveš svoje mnenje…to je pa vedno dobrodošlo 😉


A misliš, da če bi vedela, kako se pišeš, bi rekla – aja, pol je pa vse v redu, v tvojem primeru z laganjem in varanjem ni nič narobe?

Če si z možem dejansko tako dogovorjena, da lahko imaš ljubimce in on nima nič proti, je seveda v redu. Kako je bil pa videti ta pogovor?[/quote]

ni važno kako se pišeš….važno je kdo je za profilom….vsakdo lahko pod neko krinko piše kar si želi….kako pa veš da sem jaz res ženska, poročena, itd…lahko se samo postavim v takšno vlogo…lahko se pretvarjam….na netu doživiš vsega….tako da ne napadat….lahko pa seveda poveš svoje mnenje…to je pa vedno dobrodošlo ;)[/quote]

Pozdravljena Osamljena,sem zi pisal na ZS:-)

New Report

Close