Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kje najti punco za seks?

Kje najti punco za seks?

Ne mi ponujat prostitutk, ker za seks ne bom placeval.

Star sem tik pod 30 in iscem kako punco -10 do +5 let za seks.

Primarno govorim samo o seksu.

Kje bi lahko nasel kaksno tako ki isce enako kot jaz?
Na kupidu in avanturah ni nic, ali pa so neresne.

http://www.avanture.net/

js sem tle najdu

nova
Uredništvo priporoča

Z Ančko ni nič? Haha. Če bi imel dovolj namazan samo jezik, čeprav ne govori o kurbariji, bi imel kandidatke. Katerim bi povedal, da se bi sam kresal. Počakaj na kitajce in japonce, oni imajo mrtvo komunikacijo.


Oni pravilno tretirajo sex kot sproščeno, rekreacijsko, humoristično dogajanje, ne pa zahodnjaki, ki so uturili zraven še miljon brezveznih in nepotrebnih zadev…


Oni pravilno tretirajo sex kot sproščeno, rekreacijsko, humoristično dogajanje, ne pa zahodnjaki, ki so uturili zraven še miljon brezveznih in nepotrebnih zadev…[/quote]

Pa še dejstvo, da nič ni zastonj. Oa ne ščemi me med nogam hehe.

Ti si 30 star,pa ne veš kje najt punco za sex?

Pejdi ven,spoznavaj ljudi,imaš sodelvake,na facebooku imaš skupine za avanture,imaš twoo za avanture,badoo,…Zdaj je tud Tinder full popularen.V nekaj minutah se lahk zmeniš za sex al pa celo z dvema,…

Ampak res ne razumem, zakaj prostitutka ne velja? Seks se pač plača. Patnerske zveze namreč niso namenjene seksu (se sicer seks v njih tudi dogaja, ampak to je del zveze in naj bi bil združen s čustvi). Če želiš samo seks, je to storitev, ki jo plačaš.

za take, ki bi radi instant seksali in ne znajo bab šarmirat, obstaja prostitucija. Druge varijante ni.


Glede na do, da sta storitve deležna oba, plača pa samo eden, je vredno razmisliti in stopiti na drugo stran, med prostitutke oziroma postati “manwhore”. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Glede na do, da sta storitve deležna oba, plača pa samo eden, je vredno razmisliti in stopiti na drugo stran, med prostitutke oziroma postati “manwhore”. :)[/quote]

Evo, to je pameten predlog! :-))

Kako ni nič po teh portalih,je ,je še na onaon se ,kaj najde,čeprav zgleda ,da bi se vse poročile:-)
Pravi pristop fantina,pa bo seksa,potrudi se malo,nemoreš napisat samo,a si za fuk?
Kot sem ti napisal pravi pristop in boš bogato nagrajen,pa veliko sreče.

Sam ne iskati na portalu avanture, sem slišala od znancev, da je tam sam čuden folk. 🙂

Mi smo svoje čase VEN hodili,pa se je dostikrat kaj našlo,
Po netu pa 99,9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} plačljivih najdeš..
Tko , da ….
Prihaja vikend…pojdi med ljudi…

jst tut iščem kako do 30 let staro žensko za fuk.

Sem normalen tip, samo ne hodim po kafičih, da bi kako spoznal. Potrebujem pa sprostitev, seveda tudi radodarno vrnem sprostitev.

Jst sm str 17 pa iščem kšno kje nej najdem pa nebi velik plaču

Dejte odpisat

Ti si 30 star,pa ne veš kje najt punco za sex?

Pejdi ven,spoznavaj ljudi,imaš sodelvake,na facebooku imaš skupine za avanture,imaš twoo za avanture,badoo,…Zdaj je tud Tinder full popularen.V nekaj minutah se lahk zmeniš za sex al pa celo z dvema,…
[/quote] ravno zadnjičl je bilo na tv, kako je ena punca iz slo seksala vsepovprek z neznanci tujci menda iz tinderja, če se prav spomnim, trdim pa ne in dobila, kot so kvalificirali na infekcijski kliniki, neznano spolno bolezen, tako da kar veselo naprej

to kar ti ponujaš je delo na črno , ki jekaznivo po zakonu z do 12000 evro kazni, za oba vpletena

Ok pol pa nič hvala da ste povedal

Seveda, svetilničar to ziher vse iz lastnih izkušenj piše.

Jz bi seksal . Mam zelo velko potrebo po seksu in ce dans nebom seksu bom zivce zgubu kr zelo rad seksam in moj kurac more pridt se dans v kasno pizdo pa ni pomembnu od katere pa rit al pa usta da ji bom zlivov sok notr(hec z sokom).NUJNU RABM NEKOGA K BO SEKSAL Z MANO PA LAHKO JIH JE TUD VEČ!!!!!!!!SAMU NAJ DANS PRIDEJO RES KR MI BO KURAC UMRL.ZELO SEM POTREBEN SEKSA ZELO ZELO ZELOO ZELO ZELO ZELO ZELO

Resno.35 letni fant.Iscem samsko vitko dekle za sex. Sem sportne postave,simpaticen in nenasiten(pripravljen na vse packarije kar jih tvoj um premore)
Ce znas locevati sex in ljubezen in nimas predsodkov…mi pisi na
[email protected]
Pogoj: vitko dekle.

ravno zadnjičl je bilo na tv, kako je ena punca iz slo seksala vsepovprek z neznanci tujci menda iz tinderja, če se prav spomnim, trdim pa ne in dobila, kot so kvalificirali na infekcijski kliniki, neznano spolno bolezen, tako da kar veselo naprej
[/quote]
Oni pravilno tretirajo sex kot sproščeno, rekreacijsko, humoristično dogajanje, ne pa zahodnjaki, ki so uturili zraven še miljon brezveznih in nepotrebnih zadev…
[/quote]

Nevem kaj se greste tle prek neta, pjt na ksn festival lepo se upideni, spij enega ali dva za korajzo in imas cel pladen zensk ki kar cakajo, da jih kdo naskoci. Govorim iz lastnih izkusen kako smo s kolegicami delale, pa sm zenska.

New Report

Close