Forum.Over.Net

Sex v mestu

Anonimni odrasli pogovori o seksu, spolnih praksah in skritih fantazijah. Zmenki, iščem, iščeš? Vse kar ste želeli vedeti o seksu pa si niste upali vprašati.

Fetiš na ženska oblačila

Default avatar

enodelne kopalke

mmojcaa411 je napisal/a:
RE enodelne kopalke:
Kaj pa v javnost si že kdaj šel oblečen v kaj ženskih cotk, ne mislim samo spodnjega perila. Mislim kakšno kiklco zvečer ali kaj podobnega?
Seveda sem imel oblečene spodaj te enodelne kopalke......
Default avatar

mmojcaa411

RE enodelne kopalke:
Kaj pa v javnost si že kdaj šel oblečen v kaj ženskih cotk, ne mislim samo spodnjega perila. Mislim kakšno kiklco zvečer ali kaj podobnega?
[/quote]

Nisi čisto razumel vprašanja...mislila sem če si se kdaj oblečen npr. v žensko krilo in škornje sprehodil zvečer v temi skozi mesto? To sem mislila.
Default avatar

enodelne kopalke

mmojcaa411 je napisal/a:
RE enodelne kopalke:

Nisi čisto razumel vprašanja...mislila sem če si se kdaj oblečen npr. v žensko krilo in škornje sprehodil zvečer v temi skozi mesto? To sem mislila.
[/quote]

Ne, tak oblečen nisem bil....a bi te rajcalo, če bi se zate tak oblekel??
Default avatar

next

jaz si imam večkrat na sebi samostoječe nogavice, in tangice, ko grem ven...sem pa že nekajkrat šel zvečer ven in da sem hodil po temi z visokimi petami, modrcem in mini kiklco, vendar je bil problem, da se mi je ****** takoj dvignil in bi se videlo.....to me ful vzburja....
Default avatar

Vsebiposkusil

Z veseljem bi sel kdaj oblecen kot je napisala mmojcaa411. Zelo me vzburja in nudi nek lep obcutek ce mi nekdo doloci kaj oblecti.
Default avatar

Next

imaš na ZS