Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Swingate?

Swingate?

Med vikendom sva prvič obiskala swinger klub. Začetno totalno nerazpoloženje moje polovice se je čez par uric ob kozarčku dobrega in lahko večerji prevesilo v zanimanje zame 🙂 Skoraj ni bilo kotička, ki ne nebi preizkusila. Počasi je seveda nastajala gužva in tudi midva sva se sproščala med ostalimi. Nisem imel namena menjati, ona pa tudi ne. Potem pa ne vem od kod se je vzel nek fant, ko sva bila sama v separeju in ga moja sploh ni opazila. Začel jo je božat po nogah in še vedno sem imel občutek, da misli, da sem to jaz. Potem pa vedno više, dokler njegovi prsti niso postali zelo poredni. Mižeči sem podzavestno sem podzavestno razširil noge, in fant je bil kmalu na njej. Bil sem prepričan, da bo poskočila od groze, ko bo odprla oči, ampak ni. Čez čas sem nekako dojel, da ga sprejema. Skočil sem po kondom in mu ga ponudil. Fant si ga je hitro nataknil, jaz sem mu jo pomagal vzdrževat “vročo” in kmalu sta precej divje seksala. To je bilo prvič zame, da sem svojo gledal ti ob meni z drugim in zdelo se mi je neverjetno zanimivo kako kar naenkrat uživa, čeprav najprej nisem vedel ali bova kar odšla ali ne. Ko je fant končal sem se nanjo spravil še sam in ko sem opazil, da je vsa mokra od mojega predhodnika, nisem zdržal niti minuto več. Na poti nazaj sva bila zadovoljna oba, vroča noč se je pa šele začela doma v najini zakonski postelji 🙂

A ima kdo kakšno prakso s tem?


Hm…..malček si zamešal…. Ni še čas za pravljico za lahko noč. Zdaj je dan, lol…..

Bravo! Popolnoma podpiram takšne pare 🙂

New Report

Close