Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Se vam zdi, ženin predlog normalen?

Se vam zdi, ženin predlog normalen?

Res ne vem, kaj naj si mislim?
Do sedaj sva se z ženo dobro razumela. Vse smo relativno povprečno in zmerno živeli. Ni bilo revščine, a tudi bogatije ne. Prepirala sva se, a nič nerešljivega. Morda včasih malo trme in tišine, še pred deseatletji, v mladosti. Skupaj sva namreč od študentskih let. Potem sta kmalu prišla otroka. Tudi seks je bil ves čas normalen. Pred Božičem pa pride domov, prinese spodnje perilo in hoče, da naj ga oblečem. Ne vem, kaj se je zgodilo?
So se babe kaj med seboj pogovarjale? Ali pa je kaj takšnega brala? Ali videla?
Morda je zašla v slabo Internetno družbo?
Moram pogledati v cache internetnega brskljalnika, kje to ona hodi?

Skratka, kaj naj naredim?!?

Aja, spodnje perilo, ki naj bi ga oblekel je žensko!!!?!

Morda ja pa samo faza?

lpl si ti zadrgnjen takoj sumnljičav pa takoj napasti ženo kao da se kurba preko neta. sram te bodi kako lah sploh kaj takega napišeš. kaj če si je zaželela spremembe popestritve? tebi ni nič jasno si pač ful zadrgnjen in sedaj ji boš očital se spravljal nanjo da je najslabša . resnično si degen drugega neznam napisat resno ne. sem ful ogorčen nad tvojim početjem. si pravi posesivec in si lastniniš ženo. vedi da ženska ni lastnina in nismo v času kjer so bile ženske manj vredne in so jih možje zatiral. kar se tiče njenih sporočil ali karkoli nimaš nobenih pravic da posegaš v njeno osebno življenje.

Malo zgrešen odgovor na postavljeno vprašanje. Morda sem
res vse to, kar omenjate. Vendar ne morem
biti takšen grozen človek samo zato,
ker razmišljam: Od kje ženi takšna ideja? Je videla na internetu? So bile prijateljice oz kolegice?

Vprašanje ostaja: Ali je ženin predlog normalen?

nova
Uredništvo priporoča

ja je normalen
ti nisi normalen ker se jih nisi oblekel in zganjaš paniko
će že zaradi drugega ne zaradi njenega užitka, a ona pa nikoli nič ne naredi zate, čeprav ji ni všeč

Ne zganjam paniko. Samo ne zdi se mi čisto normalno.

Če je predlog moje žene resnično normalen: Kje lahko to dnevno in normalno še vidimo?
Kdo se tako oblači, ker žena dobi neko fiksno idejo?

Ker potem res ne vem, zakaj imamo v trgovinah ločene dele trgovin za prodajo ženske in moške konfekcije?
Zakaj potem ni to kar lepo skupaj?

Normalnost je danes precej relativen pojem. Včasih je bila homoseksualnost hudo nenormalna, danes je to povsem normalno. Družba in pravila, ki v tej družbi veljajo, dojemanja, vse to se spreminja.
Vprašanje, ki si ga moraš zastaviti je: Kdo si ti in do kod si pripravljen iti s svojim prilagajanjem drugim, vključno s tvojo ženo.
To kar ona podzavestno želi od tebe z zavestno prošnjo, da bi oblekel žensko spodnje perilo, je v resnici njeno podzavestno hotenje po prevladi nad moškim, ki si ga lasti. Zakaj se te lasti? Ker je prišla do tebe z zahtevo po ne-moškem obnašanju in po podrejanju.
Torej, če ti za tvoj moški ego ni prav dosti, sprejmi njeno sicer normalno zahtevo, če pa želiš vsaj simbolično ohraniti svojo moškost pa to njeno zahtevo zavrni.
Povsem možno je, da te bo po tem imela raje, ker ji boš s tem dal potrditev o njeni seksualni vrednosti, vendar boš s tem razvrednotil svojo. Čisto možno je tudi, da bo podzavestno prav zaradi tvoje ugoditve njeni prošnji izgubila zanimanje zate. …stvar za debato s strokovnjakom.
In ja… ženske se o seksu in rečeh povezanih s seksom zelo veliko pogovarjajo, še več pa o njihovi vlogi v družbi, katere osnova je prav spol.

Bere se kot, da se sam rad oblačiš v žensko perilo in ti zdaj prihaja, ko bereš kaj bi bilo, če bi ti to ponujala žena 🙂

Se strinjam s predhodnikom. Ti pa le pogumno z besedo na dan, ženi predlagaj, da bi si kdaj nadel žensko perilo, če te to tako zelo rajca. Meni se to ne zdi nič takšnega. Ni mi sicer seksi, ampak če bi partnerja to vzburjalo, bi se šla tudi tako igro.

Ma to je super , saj je žena dokazala , da te ima rada , ampak , da te želi tudi drugače. Sploh pa če gre za sex. Nekaterim , gre sex že na živce , če ga dvajset let uporabljaš , samo not pa ven , pa zaradi kil niti poze ne menjaš več. Kot , da bi bila žena kanta za spermo. Lahko bi ti malo pobrskal in spoznal kakšen tvoj fetiš. Če bi meni rekla , da naj si dam na glavo luster, bi ji jaz predlagal , da pred mano masturbira s svečnikom. Ma ti povem , to je tisto ta pravo , edino na žarnice moraš pazit. Tako se imata z ženo enako kot , da sta pred kratkim začela. To je prava ljubezen.

😀

Tukaj igra veliko vlogo simbolika, tako kot pri večini žensk. Masturbiranje s svečnikom ali seks z lustrom na glavi nima te teže kot spodnje perilo nasprotnega spola. Kot sem napisal: Take, posebne želje so raje izraz nečesa drugega, podzavestnega in bolj prvinskega. V takih primerih se je potrebno odločati predvsem tako, da ohranite lastno integriteto. Načeta integriteta vodi v večje težave iz katerih je pot nazaj zelo težka ali pa je sploh ni.

Spolna vloga je nekaj, kar nas naučijo. Zato tudi to, kar velja pri nas za žensko ali moško, ne bo veljalo po celem svetu. Pa gre vmes za narode, ki so bili zgodovinsko veliko bolj osvajalski in mogočni od podložnih Slovencev.

Trenutne navade so tudi modnih osnov. Za časa kraljice Viktorije so Britanci novorojenčke zavijali v roza, saj se je to dojemalo kot “razredčena” vojaška uniforma, ki je bila rdeča.
Doječice, ste pravilno uganili, se je zavijalo v svetlo modro.

Da se roza ne enači več z moškostjo, kot nekoč.. sta kriva dva vzvoda. Prva je ta, da so se vojske začele oblačiti v kamuflažne barve – beri: drekasto umazane.
Druga je ta, da je fašistični režim v Nemčiji začel v koncentracijska taborišča tlačiti homoseksualce. Tam so jim obesili roza trikotnik.

Žensko spodnje perilo sicer res je namenjeno ženski anatomiji.. in bo oni bingelj tam spodaj malce v napoto.
Povedano drugače: Podobno paniko so zganjali tudi bolj na široko.. ko so se pojavili tudi v naših krajih dolgolasci in se jih je po svetu potem hitelo striči lase.

Kot je že rekel Louis C.K.: Heterosksualci smo eno najbolj omejenih skupin:

A o tem sem že tukaj: https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=140&t=8504130&p=10354470&utm_source=forum&utm_campaign=title&utm_medium=search#p10354470

De omnibus disputandum..

Vajina zveza bo vsekakor dosti boljša, seks pa tudi, če ti žena plača operacijo in dobiš silikonske dojke!

Mogoče pa še malo bolj radikalno: da ti ga odstranijo in potem bosta fantastičen par:

– ena ona in en/ena ono…

Bravo, novi časi. Ni da ni. Idej ne zmanjka.

New Report

Close