Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Trojček MMŽ

Trojček MMŽ

S partnerjem rada probava nove stvari pri sexu. Že nekaj časa se pogovarjava in igrama z mislijo na trojčka ampak v večini za ŽŽM. Sedaj pa razmišljava da bi pa mogoče probala MMŽ. Sva še neizkušena v tem!
Zato me zanimajo vaše izkušnje drage bralke foruma. Kako je vam bilo če ste kaj od tega probale? Pa prosim, da ni tukaj zdaj cel kup “ponudb” spodaj.

Zelo, zelo fajn je. Noro dobro. Ne moreš več nazaj na samo enega. Ves čas ti uhajajo misli nazaj.

V bistvu je res… predstavljaj si, da lahko ješ, karkoli si poželiš.. nekaj časa. Potem pa moraš nazaj na dieto, paziti kaj daješ vas – oz. le enega samega, t.j. od svojega partnerja.

Oni narodni pregovor, da si za en kurec.. nenadoma dobi čisto drug pomen. Ste za en kurec ali jih pač lahko imate več?

Več glav, več ve pravijo.. in glej ga zlomka, tudi več glavic kurcev bi znalo marsikaj različnega.. mamljivega in opojnega 🙂

De omnibus disputandum..

Jaz oziroma midva s partnerjem tudi razmišljava o tem. Ampak se vedno najde kakšen dvom, pa ne o zaupanju ampak druga vprašanja.
Bi se bilo res zanimivo pogovoriti s kakšno uporabnico, ki je to že počela, kako je pravzaprav prišlo do tega.


Glej zadeva je taka. Ce si ti zelis je ze v redu, torej ne rabis zenskega odgovora. Vprasanje je ali tvoj alfa samec dopusca moznost, da bo k.urac drugega moskega postal tvoja trajna izbira? Ce in ko to razcistita se ponovno oglasi.
Trojcki niso keks in lahko vodijo v propad zveze. So bile tudi o tem teme tu gor, poisci in preberi.


Glej zadeva je taka. Ce si ti zelis je ze v redu, torej ne rabis zenskega odgovora. Vprasanje je ali tvoj alfa samec dopusca moznost, da bo k.urac drugega moskega postal tvoja trajna izbira? Ce in ko to razcistita se ponovno oglasi.
Trojcki niso keks in lahko vodijo v propad zveze. So bile tudi o tem teme tu gor, poisci in preberi.[/quote]
Če bo želela nam bo lahko poročala o taki ali drugačni izkušnji. Če se bo super izšlo bo to pozitivna izkušnja, v nasprotnem primeru bo nova tema, kaj se zgodi pri trojčkih, kjer niso bile stvari dorečene.


Glej zadeva je taka. Ce si ti zelis je ze v redu, torej ne rabis zenskega odgovora. Vprasanje je ali tvoj alfa samec dopusca moznost, da bo k.urac drugega moskega postal tvoja trajna izbira? Ce in ko to razcistita se ponovno oglasi.
Trojcki niso keks in lahko vodijo v propad zveze. So bile tudi o tem teme tu gor, poisci in preberi.[/quote]
Če bo želela nam bo lahko poročala o taki ali drugačni izkušnji. Če se bo super izšlo bo to pozitivna izkušnja, v nasprotnem primeru bo nova tema, kaj se zgodi pri trojčkih, kjer niso bile stvari dorečene.[/quote]
Drzi, zal se velikokrat zalomi, ker niso vsi vpleteni iskreni 🙂


Če bo želela nam bo lahko poročala o taki ali drugačni izkušnji. Če se bo super izšlo bo to pozitivna izkušnja, v nasprotnem primeru bo nova tema, kaj se zgodi pri trojčkih, kjer niso bile stvari dorečene.[/quote]
Drzi, zal se velikokrat zalomi, ker niso vsi vpleteni iskreni :)[/quote]
Najboljša varianta za probat trojček je, če maš kakega prijatelja/ico in bi bila za tako stvar in se gre sprobat, ker tle nisi čustveno zapleten z nikomer.

No pa se je malo odprla tema. Sicer sem upala, da bo kakšen odgovor!
Drugače pa midva z mojim, govorim za najin primer imava vse razčiščeno! Nama tukaj ni problem, gledava na to, kot na neko popestritev.
Ampak vseeno me pa zanima od uporabnic izkušnje, kako so one to doživljaje, kako je sploh prišlo do tega in podobno.

Ne predstavljam si, da bi to naredila s partnerjem in še enim tipom, razen če ne bi šlo za neko prijateljstvo posebne vrste … in tri izjemno osveščene, iskrene ljudi, ki so jim zadeve kristalno jasne.

Jaz sem se kot samska prepustila moškemu paru, oba sicer biseksualca, sta bila pa že nekaj let par in sta si zaželela ženske. Pred tem smo se nekajkrat dobili kar tako, da se malo spoznamo, potem pa sta me enkrat povabila k sebi na večerjo. Zadeva se je potem spontano odvila tako, kot naj bi se, s tem, da smo že prej nekako postavili pravila igre.
Zraven je že bilo tudi nekaj čustev, ker smo si bili simpatični tudi sicer, tako da je bilo res zelo lepo, lahko rečem, da romantično. Kar nekaj časa smo se še dobivali, tako samo za druženje kot za seks. Potem sem jaz nekoga spoznala in smo ostali kolegi.
Občutki so res zelo intenzivni, tako kot pravi Stepni volk, pač vse krat dva 🙂 Lepo je, ko te nekdo hkrati obdeluje oralno spodaj in hkrati poteka še francoski poljub, kaj šele sesanje bradavičk … skratka, vau.
Se pa vseeno ne da primerjat s tisto pravo navezo v partnerstvu, ko se res v celoti prepustiš in ni tabujev. Jaz recimo z njima nisem mogla početi tega, kar počnem s partnerjem.


Drzi, zal se velikokrat zalomi, ker niso vsi vpleteni iskreni :)[/quote]
Najboljša varianta za probat trojček je, če maš kakega prijatelja/ico in bi bila za tako stvar in se gre sprobat, ker tle nisi čustveno zapleten z nikomer.[/quote]
Uf, jaz mislim, da je bolje, da niso kolegi v igri, da se zacne z nule, postavi pravila in morda potem postanejo znanci, kolegi. Sicer je bolje prakticiranje par-par, ce je govora o kolegih. Sicer pa prebujenka dobro pise (primer ni sicer ravno mmz), zacela je z nule ipd…


Uf, jaz mislim, da je bolje, da niso kolegi v igri, da se zacne z nule, postavi pravila in morda potem postanejo znanci, kolegi. Sicer je bolje prakticiranje par-par, ce je govora o kolegih. Sicer pa prebujenka dobro pise (primer ni sicer ravno mmz), zacela je z nule ipd…[/quote]
Tako bi bilo idealno, samo veš koliko možnosti imaš, da trofiš na take ljudi!?
Moje mnenje je tako, da pravila je vedno dobro postavit, da se ve do kje.

Sicer pa mene zdaj zanima……
Zakaj pa ne prijatelj?


Uf, jaz mislim, da je bolje, da niso kolegi v igri, da se zacne z nule, postavi pravila in morda potem postanejo znanci, kolegi. Sicer je bolje prakticiranje par-par, ce je govora o kolegih. Sicer pa prebujenka dobro pise (primer ni sicer ravno mmz), zacela je z nule ipd…[/quote]
Tako bi bilo idealno, samo veš koliko možnosti imaš, da trofiš na take ljudi!?
Moje mnenje je tako, da pravila je vedno dobro postavit, da se ve do kje.

Sicer pa mene zdaj zanima……
Zakaj pa ne prijatelj?[/quote]

Ljudi ze trofis, jih preveris, da niso psihici. Moras pa tudi sam imeti razcisceno kaj hoces, kaksne kriterije imas.

Prijatelj?
Morda je to siva cona…nisem preprican.
Ce je prijatelj samski ne vidim ovir, morda celo prednost, ker naj bi ga clovek poznal, torej je zaupanje ze vzpostavljeno.
Ne predstavljam pa, da bi bil prijatelj vezan, partnerica ne bi vedela ipd. In potem prideta na obisk…
Menim, da 2 porivac ne sme imeti globlje vloge v MMZ igrah. Sicer lahko ogrozi primarno zvezo MZ ali obratno, ce se zve, lahko porivacu razpade zveza…

Hahaha psihičev se ne manjka.

Ufff meni je blo logično, da prijatelj mora bit samski. Ker jaz se ne grem ruleto, da je kaka razjarena baba pol v ozadju!
Zato je meni kot ideja kak samski prijatelj, ki je za kaj takega idealna opcija, ker res ga poznaš dokaj dobro. Vsekakor pa nobeden od tretjih oseb pa naj se gre za moškega ali žensko ne sme bit preveč zapleten noter.

Hahaha psihičev se ne manjka.

Ufff meni je blo logično, da prijatelj mora bit samski. Ker jaz se ne grem ruleto, da je kaka razjarena baba pol v ozadju!
Zato je meni kot ideja kak samski prijatelj, ki je za kaj takega idealna opcija, ker res ga poznaš dokaj dobro. Vsekakor pa nobeden od tretjih oseb pa naj se gre za moškega ali žensko ne sme bit preveč zapleten noter.[/quote]

Nekaj psihe je, saj se hitro vidi, ce komu preklaplja…tezko igras dlje casa.

Vsak po svoje. Morda je razlika v pogledu tudi zaradi spola. Zagovarjam bolj izbor po kriterijih kot relativna oddaljenost, nobenih skupnih aktivnosti (razen mmz seveda :), pa da ima vsak urejeno stabilno zivljenje, to se itak hitro vidi, par pogovorov, kaksna debata, sprosceno, brez pricakovanja, da se mora karkoli zgoditi…
Ta skupen hobi tudi ni dobro prepogosto prakticirat, je nekdo enkrat dobro napisal v neki podobni temi. Ljudje smo pac zapletena bitja, hitro se lahko kaj navezemo, spletemo odnose, ki so v napoto…


Če imata razčiščeno pol pa ni ovir do uresničitve svoje želje!

Tako ti bom rekla, pa ne samo za to.
Sledi svojim željam in ciljem ne glede na to kaj si drugi mislijo ali pa kako so oni to doživeli. Ljudje smo si različni in že, če prebiraš tle gor kake teme boš videla koliko je zgražanja, če vzamem kot primer anlani sex. Tako, da kaj si drugi mislijo in kako so oni to doživeli je irelavantno.
Skozi življenje se nam pogled in želje spreminjajo. Na stvari ne gledaš isto pri 20. letih, pa pri 30. in tudi kasneje se ti pogled na vse spremeni. Isto velja za želje! Pri 20. si želiš nekaj in določene stvari pa sploh takrat ne bi probala, sam to verjemi se vse skupaj spremeni. Razlogov je ogromno, ena od je, da bi probal nekaj novega, pa zaradi popestritve,…


Se spomnim tega citata in je bil res dobro napisan, predvsem na mestu.


Najboljša varianta za probat trojček je, če maš kakega prijatelja/ico in bi bila za tako stvar in se gre sprobat, ker tle nisi čustveno zapleten z nikomer.[/quote]
Uf, jaz mislim, da je bolje, da niso kolegi v igri, da se zacne z nule, postavi pravila in morda potem postanejo znanci, kolegi. Sicer je bolje prakticiranje par-par, ce je govora o kolegih. Sicer pa prebujenka dobro pise (primer ni sicer ravno mmz), zacela je z nule ipd…[/quote]

A biseksualni moški zate niso moški ali kako?

Hahaha psihičev se ne manjka.

Ufff meni je blo logično, da prijatelj mora bit samski. Ker jaz se ne grem ruleto, da je kaka razjarena baba pol v ozadju!
Zato je meni kot ideja kak samski prijatelj, ki je za kaj takega idealna opcija, ker res ga poznaš dokaj dobro. Vsekakor pa nobeden od tretjih oseb pa naj se gre za moškega ali žensko ne sme bit preveč zapleten noter.[/quote]

Ne razumem te. Torej en moški naj bi bil prijatelj, en pa neznanec oz. čim manj vpleten. Če nimaš težav z neznanci, ne razumem, zakaj mora biti eden baš prijatelj.

Pozabljaš nekaj: da gre za zelo intimno zadevo. Pozabljaš še nekaj: da zelo veliko hetero moških ne bi ravno z veseljem gledalo tujega trdega. Pa v njima mora biti vsaj malo vojerja – da uživata tudi med opazovanjem. Kar spet ni za vsakogar.
Mislim, da je veliko lažje najti dva moška, ki bi skupaj sprejela žensko v svojo družbo, kot da ženska najde dva naključna partnerja, ki se ne poznata, da bi šla z njo.


Uf, jaz mislim, da je bolje, da niso kolegi v igri, da se zacne z nule, postavi pravila in morda potem postanejo znanci, kolegi. Sicer je bolje prakticiranje par-par, ce je govora o kolegih. Sicer pa prebujenka dobro pise (primer ni sicer ravno mmz), zacela je z nule ipd…[/quote]

A biseksualni moški zate niso moški ali kako?[/quote]
Nisem mislil tega, kot razumem sta bila moski par, torej nekaj drugega kot hetero…nic slabega

S spoznavanjem ljudi nimam nikakršnih težav, ravno obratno!
Zakaj prijatelj? Ker prijatelja tolk dobro poznaš (njegovo preteklost glede partnerjev, želj v sexu,….) in si nekako z vsem seznanjen. Meni glih ne sede, da tudi, če se mi nekdo ponudi, da bi bil za trojčka, da bi kar hopa cupa rekla pa dejmo, ker vseeno bi rada spoznala tolk človeka, da vem s kom se zapletam. Vsekakor je pri meni obvoz, če je moški dal pol avtobusa in več žensk in še vse drugo…… Sem pač previdna in menim, da ni potrebno, da zaradi kake želje pol plačaš s tem, da te zaznamuje za celo življenje (SPB). Ampak glede tega ima vsak svoj pogled!

Dej to si pa res mimo usekala da res ni. Tisti, ki se spravi v trojčka MMŽ, ve kaj to pomeni in kaj potegne vse za seboj. Tisti, ki ni za tako pač ni in niti ne bo prakticiral. Mi je nelogična ta tvoja trditev……..da zelo veliko hetero moških ne bi ravno z veseljem gledalo tujega trdega. Tak moški, nima kaj delat pri MMŽ, tak naj si raje omisli ŽŽM.

Se pa s teboj v celoti strinjam in lahko rečem, da si mela lahko tud srečo, da si tko naletela in sem vesela, da si imela tako lepo izkušnjo.

poglej, najprej vajino podstrešje, potem pa dva tiča. tako je, 3x-4x super, potem pa ljubosumje in si tam kar so že nekateri napisali. sicer pa se greva to tudi midva, samo sva si drugega nabavila v trg….., lahko pa si pomagata tudi sama doma. samo domišljija je važna.
p.s – da bi se pa drug kreten po moji jahal, pa nebi šlo ne eno ne drugo.
lp

Super zadeva.
Tudi sama sem že sanjarila o 2 moških, ampak mislim, da bo pri meni ostalo samo pri sanjarijah. Kajti sama že težko 1 moškega najdem, ki bi mi bil dovolj privlačen za sex, kaj šele, da bi mi bila kar 2 v kompletu. Mission impossible.
Pred časom sem prijateljevala z 1 moškim, ki je bil res zelo oboževan in zaželen z ženske strani, so se kar metale za njim. Mene sploh ni pritegnil v tem smislu, da bi lahko sexala z njim. Sva se lahko dobro pogovarjala in hecala, ampak če sem se zamislila, da bi ga morala poljubit, mi je bilo odvratno. No, najina druženja so se končala, ker se je on vame zagledal, jaz vanjga pa ne.

Tako, da res občudujem ženske, katerim je večina moških všeč v tej meri, da ste lahko kar intimne z njimi. Jaz res zelo redko srečam moškega, ki mi je wauuuu.

jaz bi tudi to probal z resnim parom
sem še neiskušen v temu vendar želja seveda je
MMŽ ali ŽŽM ni važno samo,da je diskretno in lepo


Zakaj ti je pomembna diskretnost? Si vezan?

New Report

Close