Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Obstaja stran za spoznavanje za seks?

Obstaja stran za spoznavanje za seks?

A obstaja kak portal kjer folk spoznava folk samo za seks? Facebook,fuckbook,twoo in podobno odpade.

Ker NUJNO iscem frendico tja do 40 izkjucno samo za seks.

A je kaj tazga v sloveniji?????????

Hvala za vsak nasvet.

urgenca.com


Kje si pa ti živel zadnjih dvajset let?

Izkušnje na tem področju ima neki Rok Kološa, po priimku sodeč ni Slovenec:

http://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=web&cd=4&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiczruXxp3QAhWIMBoKHZo6C28QFggtMAM&url=http{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3A{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2F{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fwww.slovenskenovice.si{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fcrni-scenarij{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fdoma{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fpotem-ko-je-s-stirimi-seksal-so-jih-izsiljevali&usg=AFQjCNEYbTfLeux3qz6_BqiemKWjyTZDng&sig2=bTsyutiPR8bZRPEdJu_Ezw


Monklje se f u k a j o ko zajklje…..

Avanture.net

Meni je zanimivo tole… Tale tipson mi sploh ne deluje privlacen – imam sebe ce ze ne veliko lepsiga pa vsaj za lepsiga, pa nmorm dobit zenske… Govorim o teh avanturah za eno noc. Do sedaj sem imel samo eno punco, to je pa to.
Tko da nvm, mam 2 moznosti:
1: sem v resnici grd pa samo js milsem da sem lep

2: neznam pristopit oz. moja komunikcija z zenskami ni prava in neznam prebrati niti dajati pravih signalov

Meni je zanimivo tole… Tale tipson mi sploh ne deluje privlacen – imam sebe ce ze ne veliko lepsiga pa vsaj za lepsiga, pa nmorm dobit zenske… Govorim o teh avanturah za eno noc. Do sedaj sem imel samo eno punco, to je pa to.
Tko da nvm, mam 2 moznosti:
1: sem v resnici grd pa samo js milsem da sem lep

2: neznam pristopit oz. moja komunikcija z zenskami ni prava in neznam prebrati niti dajati pravih signalov[/quote]
Dragec, ti boš dobil žensko šele takrat, ko boš znal slovensko. Če do ženske pristopiš s takšno spakedranščino kot pišeš tukaj, pol mi je jasno zakaj te ne je.be. In povrhu vsega si še narcisoiden. Groza, kam gre ta svet..

Imaš spletno stran avanture.net, vendar gor imaš veliko homoseksualcev, nekaj parov in večinoma plačljiva dekleta. Tko da po mojem ne bo iz tega nič.

Meni je zanimivo tole… Tale tipson mi sploh ne deluje privlacen – imam sebe ce ze ne veliko lepsiga pa vsaj za lepsiga, pa nmorm dobit zenske… Govorim o teh avanturah za eno noc. Do sedaj sem imel samo eno punco, to je pa to.
Tko da nvm, mam 2 moznosti:
1: sem v resnici grd pa samo js milsem da sem lep

2: neznam pristopit oz. moja komunikcija z zenskami ni prava in neznam prebrati niti dajati pravih signalov[/quote]

Definitivno je tvoja komunikacija odbijajoča, če sklepamo, da tako kot pišeš tle se tud pogovarjaš v reali. Z drugo besedo poden od podna.
Drugo ti je pa predhodnica napisala dovolj dobro.

Pa zakaj spletni portali in avanture za eno noč? Kaj nihče več noče povabit punce ven in jo počastit s kakšno pijačo ali večerjo? Očitno je računalniška doba terjala svoj davek….

Sex zmenkarski portali so nateg, pa ne seksualni, ampak denarni. Sem delala raziskovalno naloga in pri tem šla do konca. Zadeve so zrele za kazenski pregon … samo v naši državi se to ne bo zgodilo … morda takrat ko bo legalizirana prostitucija … tako kot v Nemčiji. Če hočete to, se odpravite v Berlin … letalski leti z Brnika so poceni. Tudi to sem v svoji nalogi obdelala.

…očitno ti to obdelovanje kar nekako gre

Kako je temu bolniku to sploh uspelo? Pa kaže, da so on in vsi okrog njega rojeni idioti.

Z besedami res ni težko obdelovati ljudi … poveš resnico, poveš laž … ljudje verjamejo ali ne … tako je na forumih, na zmenkarskih portalih, v politiki in tudi v partnerskih odnosih. Prebrisani lahko veliko dobijo, naivni lahko veliko zgubijo. Pa lep dan, raziskovalka94 alias Domen 😉

Saj mu ni uspelo … sedel bo!

Dam prav raziskovalki in res, tako, kot tu pišejo nekateri, ki se v reali tudi v takem načinu pogovarjajo oz. NAGOVARJAJO, o- my god, res, katera bi se s takim ukvarjala, kaj šele dol dala, pa tudi BRIHTNIH komentatorjev, ki so zelo enaki takim spraševalcem tukaj kar preostaja, treba je iti med ljudi, se zrihtat, biti trezen in vljuden, pa se takoj najde katera prav luštna ženska, ki si želi prijetnega moškega, ker ima verjetno doma takega kot je večina tule,… torej, ženske, tiste prave namreč, dobro vedo, kaj bodo dale NA-SE, in prav imajo, pa brez zamere in lep pozdrav

urgenca.com/app

New Report

Close