Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ali kdaj fantazirate o nezncu/neznanki,ko ga/jo srecate na troli,busu,trgovini,pisarni……?je to le fantazija ali bi s

Ali kdaj fantazirate o nezncu/neznanki,ko ga/jo srecate na troli,busu,trgovini,pisarni……?je to le fantazija ali bi s

Vam je mamljiva misel na neznca ob sebi?ste zadevo ze kdaj prakticirali?kako se je izslo?avantura ali klofuta?

Pri meni se vse konca pri ogledovanju in fantaziranju….

Pred leti sem bil na poti k zdravniku v lj. Cez cesto vidim starejso damo v krilu(KAR KRATKEM). Skozi razporek na zadnji strani krila se je ob vsakem koraku pobliskala bela cipka samostojecih nogavic…. nisem mogel verjeti…. hodila je mojo smer,zato sem preckal cesto in ji sledil… ulica kjer sem imel pregled ni bila dalec,sanjaril sem da jo srecam v cakalnici…. potem pa je odvila…men se je pa mudilo…. tko da nic….. razen odsotnosti v moji glavi

Vedno sanjam…..

Pozdrav. Rad pokoketiram z vsakodnevnimi lepotickami. Ce ne zaradi drugega zato, da si nabijam ego. Ni lepsega kot biti nekomu vsec.

Bil sem nabornik…. sluzil v murski soboti. V uniformi sem se z vlakom vracal z vikenda. V kupeju sem bil sam z starejso gospo. Pletla je,bila je tisina. Oblecena je bila v skornje in krilo. Ogledoval sem jo naskrivaj. Ker sem sedel tocno nasproti sem lahko gledal mocni a ne debeli nogi v krilu ki je odkrivalo kolena.imel sem obcutek,da ji pase ko jo mladec gleda. Potem sem vstal in z dokaj trdim v hlacah mencal pred njo. Odsel sem v vc in ga zdrkal kot nor. Ko sem se vrnil se je nasmehnila… to je bilo to…v pragerskem je izstopila, z nasmehom

Večkra, kot si fantje mislite….

No, tako damo bi pa spoznal 🙂


Si mislim… zakaj mislis,da dekleta ne ocenjujemo fantov?

Upam da 🙂

New Report

Close