Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Moški nosi ženske nogavice

Moški nosi ženske nogavice

Ste že kdaj kakšnega moškega zalotili, da nosi ženske najlonke (dokolenke, nadkolenke)? Kaj si mislite o tem?


Štumfe preverjam samo pri ženskah!

sama nobenega takega ne poznam, sem pa slišala, da je to precej pogost fetiš pri moških. ne pomeni, da je tak moški gej, ampak gre samo za fetiš. meni bi bilo vseeno čudno.

nova
Uredništvo priporoča

1x pred mnogo leti sem na hitro rabil tople dolge štunfe – niso imeli drugega kot ženskim najlonkam podobne hlačne nogavice brez stopala ☺
še vedno jih oblečem za vožnjo s šajnijem … sploh, ko so temperature po 10 stopinj ☺

Nic si ne bi mislila, vprasala bi ga, v cem je poanta.

Hja, baje tudi nekatere moške zebe, si moreš mislit.

a da baba nosi hlače pa ni čudno?????
danes ne…..nekoč pa je bilo, in to zelo.
enako bo z najlonkami…. bolj čudno bi mi bilo, če bi imel šnelfukarce.

Prodajajo se tudi moške najlon dokolenke, veliko moških vidim, da jih nosijo.

Tole z najlonkami za pod kolesarske hlače pozimi… bi znala biti pa dobra ideja! Moram preizkusit – pa povem kako bo.

Spet so tema, no, je bilo že zadnjič razloženo, kaj je to. V naših krajih so to štrumpankeljni …

Da. Sploh pozimi v hosti postane zelo mrzlo. Žena ika ma seveda svoje, jaz pa svoje. Oboje pa kupuje ona.

Zdaj se dobijo razne moške pajkice.
Pred leti ko tega še ni bilo, mi je sodelavec lovec povedal, da v hladnih mesecih za na lov (sedenje na preži) pogosto obleže najlonke pod običajne hlače, da ga ne zebe. To ni nič čudnega, le praktično

Druga kategorija moških pa so tisti posebneži, ki jih nosijo zaradi fetiša,… takega nobenega ne poznam… a menda naj bi obstajali tudi takšni čudaki …

No ja, včasih so moški pozimi nosili dolge gate, da jih pod hlačami ni zeblo, a se mi zdi, da so že dolga leta v nemilosti. V smislu borbe proti mrazu se dobi vse sorte športnega perila in pajkic, tako da mislim, da ni nobenega posebnega razloga za nošenje najlonk. Še posebej na kosmate noge mora biti to precej grozen občutek. Ene pa podžiga, verjamem, samo pri teh bi najbrž tudi kakšne ženske gatke prišle v poštev.

Moški so bili prve osebe,ki so nosili čevlje s peti!Nato so to prevzele ženske!

Moški so bili prvi,ki so nosili krila,nato so to prevzele ženkse!No danes še nekaj moških uporablja krila kot za šport ali doma.

Moški so bili prvi,ki so plesali balet!Danes je to večinoma ženski šport!

Moški so prvi,ki so nosili japonke,sedaj jih tudi ženske nosijo!

Moški so bili prvi,ki so nosili kravate,srajce,danes je moderno če nosijo ženke.

Mal prebrskaj kaj vse so ženske prevzele od moških!

Tut sam jih nosim, ko je mraz za v službo pod hlačami. Če nosim dolge gate, me zebe v stopala, če pa nosim najlonke, pa me ne zebe.

Pa nosite prave najlonke? A niso bombažne žabe bolj prijetne za nošnjo? Še bolj pa pajkice, pa spodaj ene normalne nogavice. Meni so najlonke nepopisno zoprne in se jim izogibam na vse načine. Tudi tako, da nosim pajkice pod hlače, če je res mraz…
Sicer pa, če se dovolj oblečeš, ko je mraz, je to samo znamenje inteligence. Trendi se pa itak menjajo.

Jaz po poznam enega, ki jih nosi. Pozimi me prosi, da mu jih kupim, večinoma žabe, da ga ne zebe pozimi. Ravno pred nekaj dnevi, sem mu jih kupila v Lidlnu.

Če bi nosil zaradi fetiša, bi se mi zdelo čudno. Takega ne bi želela v bližini.

Sem slišala za enega moškega, ki se oblači v ženske obleke. V službi je normalen moški, popoldne pa se oblači v ženske obleke. Ima celo zbirko večernih, dragih oblek. In tiste, ki so višje in bolj konkretne, se k njemu hodijo sposojat obleke.

zalotil nisem, je pa to verjetno peder.

Danes je vsem nekaj čudno. V drugih temah pa govorite kako ne sodit ljudi po zunanjem izgledu, tu se pa obregnete že ob nekaj kar nekdo nosi pod hlačami..So lepo napisali da imajo pozimi ko je mraz


Se popolno strinjam. Jest njega podpiram in mu jih kupim, za kaj bi ga zeblo, če obstajajo stvari kot so žabe.

Jaz rad nosim tud to

Jaz kot ženska imam kar nekaj parov moških nogavic.
Zato, ker ženske štunfe delajo samo do številke 40. Tako si lahko nataknem samo na nos.

Sem pa imela enega tipa, ki je enkrat v spalnico prišel oblečen v moje stvari in z mojo torbico v roki. Moje krilo je bilo na njem seksi minica. Sem mislila, da se bom polulala od smeha. Predstave na žalost nikoli ni ponovil.

Saj nekatere fante v puberteti tlačijo čez zimo v žabe, kaj je pol narobe, če to prakticirajo še naslednja leta?

hm, mnja – nič dobrega – če uporablja oziroma skrivno nosi pa še higienske vložke, je pa sploh fetišistično usekan. Še huje pa je, če se pudra po obrazu, riše črto s črnim kajalom nad gornjo veko ali pod spodnjo veko in maže nohte s prozonim lakom.

New Report

Close