Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Punce, kdaj postanete "mokre"?

Punce, kdaj postanete "mokre"?

Resno vprašanje.

Zanima me mnenje več punc.
A) je dovolj, da samo pomislite na seks in ste že mokre?
B) ko se partner sleče in vidite njegov penis postanete že mokre?
C) zahtevate večminutno predigro, da se ovlažite?

vsekakor C

Ponavadi A.
B nikoli.
C tudi ne, vsaj ne večminutno. Morda večsekundno:)


To vprašanje ilustrira enega bistvenih nesporazumov med moškimi in ženskami, ko moški misli, da delujemo kot on. Dobro, da si vprašal, da ti lahko pojasnimo. Če misliš, da boš pomahal pred menoj s tičem in bom postala mokra, si v hudi zmoti. Verjetno bom rekla BLJAK in vsaka sled mokrote bo izginila. Najprej rabim stiskanje, poljubljanje, gledanje v oči (ja, res), tiča pa – sploh v prvi fazi odnosa – rajši najprej začutim, oblečenega, potem slečenega, PO TEM se ga pa ne morem nagledat, če mi je všeč. Samo ne začni s tičem pred nosom, resno.

Poglej, kaj se zgodi takim, ki ne verjamejo: https://www.youtube.com/watch?v=YBkSQkzrX8o

Ko me ujame dež, jaz pa brez dežnika.

Zakaj smetis po forumu in tega ne vprasas tvojo mamico ki bi ti mogoce celo v zivo pokazala kako se omokri?

Moja žena je mokra samo da ga vidi. Torej odgovor B

če ženska res obožuje svojega moškega je dovolj tudi malo njegovih sugestij, da gre stvar k akciji 🙂

Vpraš kva se zgodi s tvojo mtko ko tvojga zagleda pred zajtrkom u 7ih zjutraj…asi jo gre drgnit s hitrostjo 460km/h hahahhah

ob ovulaciji je vlažno ves čas
🙂

Sedaj vse ene svetnice. Če bi jim pa s tičem pred glavo mahal bi bile pa vse vlažne do podna


Kakšne svetnice?? Ženske vzburjajo druge stvari kot moški, a je to tako težko razumet? Ti pa probaj pomahat pred kakšno, pa glej, kaj bo.


Kakšne svetnice?? Ženske vzburjajo druge stvari kot moški, a je to tako težko razumet? Ti pa probaj pomahat pred kakšno, pa glej, kaj bo.[/quote]

Ženske nismo tako vizuelna bitja kot moški in nam pogled na določene organe ne deluje neposredno na priželjc in ne vem še kere nevrotransmiterje in žlezovje, ki bi nam ob pogledu na visoko torpediranega tiča izvabilo gejzir iz vulve, ker za to potrebujemo še kak drug predhoden dražljaj, kar je spet odvisno od posameznice. Ampak če vztrajaš pri teh 3 ponujenih odgovorih, je A vsekakor dovolj.

Kužku pokažeč cookie in je v transu.
Ženski pokažeš bankovec za 500 eur in lahko brišeš za njo.

ko mislim na njega… na njegove ustnice… ahhhhh…na njegove gibe:-) mmmmm:-)

Moškega pa če fajn položiš, lahko še vsaj 30 let hodiš po njem 🙂

v Lubiani zadnje čase nč dž ne pada, torej si bolj na suhem, hehe.

HEj sexi bejba jolo! A bp mau tiča!?!??!?! KA js mam tko velicga kokr pa tvoje roke skp

Sori narobe…tzo je blo mislen svoji ljubezni

PA TI NISI MOJA LJUBEZEN!

Odkar imam inkontinenco, že takrat, ko kihnem.

Kadar dežuje in nimam dežnika.


To vprašanje ilustrira enega bistvenih nesporazumov med moškimi in ženskami, ko moški misli, da delujemo kot on. Dobro, da si vprašal, da ti lahko pojasnimo. Če misliš, da boš pomahal pred menoj s tičem in bom postala mokra, si v hudi zmoti. Verjetno bom rekla BLJAK in vsaka sled mokrote bo izginila. Najprej rabim stiskanje, poljubljanje, gledanje v oči (ja, res), tiča pa – sploh v prvi fazi odnosa – rajši najprej začutim, oblečenega, potem slečenega, PO TEM se ga pa ne morem nagledat, če mi je všeč. Samo ne začni s tičem pred nosom, resno.

Poglej, kaj se zgodi takim, ki ne verjamejo: https://www.youtube.com/watch?v=YBkSQkzrX8o%5B/quote%5D

Predstave Chippendalesov in kakšne dekličine s strptizerjem kažejo nasprotno. To velja samo za tiste moške, ki ste si jih izbrale za stalne partnerje zaradi drugih kvalitet.


To vprašanje ilustrira enega bistvenih nesporazumov med moškimi in ženskami, ko moški misli, da delujemo kot on. Dobro, da si vprašal, da ti lahko pojasnimo. Če misliš, da boš pomahal pred menoj s tičem in bom postala mokra, si v hudi zmoti. Verjetno bom rekla BLJAK in vsaka sled mokrote bo izginila. Najprej rabim stiskanje, poljubljanje, gledanje v oči (ja, res), tiča pa – sploh v prvi fazi odnosa – rajši najprej začutim, oblečenega, potem slečenega, PO TEM se ga pa ne morem nagledat, če mi je všeč. Samo ne začni s tičem pred nosom, resno.

Poglej, kaj se zgodi takim, ki ne verjamejo: https://www.youtube.com/watch?v=YBkSQkzrX8o%5B/quote%5D

Predstave Chippendalesov in kakšne dekličine s strptizerjem kažejo nasprotno. To velja samo za tiste moške, ki ste si jih izbrale za stalne partnerje zaradi drugih kvalitet.[/quote]

Se strinjam z ženskami pred menoj.
A misliš da so na Chipendelsih babe kar mokre al kako? te lepo prosim…..Gre za navadno vreščanje ker ga množica izzove.
Eni res nimate blage veze kako deluje ženska.

New Report

Close