Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Izkušnje z urgenco. com

Izkušnje z urgenco. com

Zanimiv je ta portal,večina jih ne odgovori ,tiste ki pa odgovorijo so za denar.Država propada zgleda ,da je to donosna panoga v krizi,vsa za dober biznis vse za dober denar ha ha.Kakšne so vaše izkušnje ?

Fukal bi pa ni ljudi ,kurbe so pa denarja ni. He he

Ja podobne izkušnje,urgenca,avanture,erodata vse je isti kurac samo drugo pakovanje.Še tiste za keš ,ko se vse dogovoriš in pride pred dejstvo je konec -potem vse tiho je bilo telefon je nedosegljiv,da ne govorim o drugih ,so stare od 30do45 približno in mislijo ,da bojo na teh portalih dobile princa na belem konju ,če verjameš tako kot je že nekdo nazadnje napisal na starševskem čveku -samski so samski z razlogom.Tako ,da ja si vzameš športni dan se zapelješ do ljubljane (šiška) in greš od bloka do bloka ,enkrat mlado drugič milfico potem lahko trojčka in tako naprej ,na koncu dneva boš zmolžen fizično in finančno:-) Veliko uspeha in lp.

nova
Uredništvo priporoča

Jas sem zelo pameten vendar moraš dobi pravo punco ki se ne pusti da te drugi izkoriščajo ter upravljajo .
Vendar imam velike izkusnje stem .
Imel sem 20 let dekle ki sem jo resnično ljubil pa so bili prijatli več vredni kakor jast .

Imela sem idejo o nekem kolikor toliko resnem partnerju, v reali nisem našla, sem šla na ona on … Itak pol poročenih oz. vezanih, od druge polovice pol trebušastih, ostali bi pa žensko, ki bi se enostavno preselila v njihovo življenje, kot bi presadili rožo iz enega lonca v drugega. Ne gre to tako, sploh pri starejši generaciji, ki ima svoje otroke, svoje prijatelje, svoj način življenja … En tip mi je res segel v srce, ampak on je zahteval, da je ženska v petek ob 15. uri pripravljena za odhod z njim, na njegovo izbrano destinacijo, z njegovimi otroki, in dela to, kar on počne že vse življenje. Razumem, da se nekdo strastno ukvarja s hobijem, saj se tudi jaz, ampak ne pričakujem, da bo zato druga oseba takoj začela trenirati isto kot jaz in mi sledila povsod kot pohleven cucek.
Pa sem se odločila, da bom ubrala obratno pot … poiskala nekoga predvsem za seks in če se potem ujameš še tako, ni boljšega. Itak se moraš pa za dober seks ujeti tudi sicer, možganov ne moreš izklopit. In točno tako je tudi bilo. Spoznala sem dva, ki sta pritegnila mojo pozornost, vse karte so bile na mizi, fotke izmenjane, ni bilo nobenih skrivnosti glede preferenc v seksu, to se mi je zdel dober začetek. Ker je težko enkrat, ko je zveza že precej daleč, povedat, da ti bi pa tudi to in to v seksu, druga stran je pa totalno kontra.
No, skratka, eden od teh dveh je bil super, ga iščeš z lučjo pri belem dnevu, boljšega partnerja si ne bi mogla želeti. Upam, da bo trajalo. Tudi drugi je bil zelo v redu, pravzaprav tudi nanj ne bi imela pripomb, če ne bi spoznala tudi tega prvega 🙂 V enem mesecu sem profil izbrisala, ker sem našla, kar sem iskala.
Mi je žal, če imate fantje slabe izkušnje, mogoče je treba spremeniti pristop …

Že najmanj štiri dni ne dela.

To ti je žena zgleda eno blokado naštimala na telefon 🙂
Dela dela.


Mene pa res zanima, kako se lahko dogovoriš o tem kakšen sex mora bit, da je vredu?

Kakšen sex mora bit po tvoje?
In kakšen ne sme bit?
Res me zanima, če si ti da napisat.

Kreten glupi🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

[img]https://media1.tenor.com/images/e6ca91653155b5ef87288e3ee21944e6/tenor.gif?itemid=13099325[/img]

Dodali so urgenca.com/evin-svet in urgenca.com/app

Tudi moje izkušnje so take, da je po vseh takih portalih samo vlečenje denarja od moških in verjemite, da imetniki teh portalov odlično služijo, ker je vedno dovolj takih, ki mislijo, da bodo našli žensko za avanturo,….no, potem pa ni učinka, članstvo poteče, razočaranje raste, ta čas se pojavi nov portal, pa gredo tja, plačajo, se dogovarjajo, pa spet nič, ….jaz ne plačam nikoli več, je boljše izbrati prostitutko, plačaš in te zrihta, stoprocentno, takoj in zdaj, pa še izbira je pestra, tako, da je vsak sam na izbiri, ali bo slabo fukal pri prostitutki, ali bo sam dobro nategnjen od plačevanja takih in drugačnih portalov

Veliko tipov se ponuja prek zenskih profilov, prave zenske ki pa bi kaj, pa samo za denar. Procent tistih zensk, ki se z nekom dobijo prek tega portala, je zelo nizek. Ce je ze katera, ki odpise in se z njo zacnes menit, potem izgine in se ne javlja vec.

Tudi moje izkušnje so slabe,sama nategancija.Grem raje vsake tolko na a……..net in si izberem,pokličem in se porihtata.

Če se začneš meniti in ženska potem izgine, se ne javlaj več, očitno ugotovi, da ji ne ustrezaš. Ženske pač potrebujemo več in iščemo več. Vsaj jaz išme na urgenci nekaj takega…ko bo kdo to razumel bo pravi. https://www.radio1.si/66102/5-znakov-da-je-moski-dober-ljubimec-stevilka-4-bolj-pomembna-kot-orgazem

Če se začneš meniti in ženska potem izgine, se ne javlaj več, očitno ugotovi, da ji ne ustrezaš. Ženske pač potrebujemo več in iščemo več. Vsaj jaz išme na urgenci nekaj takega…ko bo kdo to razumel bo pravi. https://www.radio1.si/66102/5-znakov-da-je-moski-dober-ljubimec-stevilka-4-bolj-pomembna-kot-orgazem
[/quote]

Ja, vse iščete neko popolnost in se norčujete iz nas, ki nismo popolni, to je zelo podlo in otročje. Duševne rane pa izjemne.

Jaci se pa vidiva kaj lahko

urgenca.com je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nateg. Na ona-on ženske iščejo izključno doživljenjsko vezo, na tinderju prav tako. Nekaj več slučajne sreče sem imel na avanture.net in kupid.com . Spoznal kakih 5, 2 sem poseksal, pri ostalih treh se mi niti dvignil ne bi. Še najboljša varianta je facebook, tam najdeš frendo, ki ti 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} odgovarja, gresta malo v realnost na pijačo, v pisanju pa izmenjata želje. Ne rečem, da na seks pristanejo vse, veliko pa. Če si v vezi, išči tiste, ki so tudi v vezi, sicer se zaplete. Če ti veza razpada, jo zelo verjetno z ljubimcem/ko popraviš.

Jaz sem na urgenci, pa ne proti plačilu. Težko težko je srečati normalnega moškega tam gor… itak pa se mi z nekom iz drugega konca države ali z nekom, ki po letih izpade, ne bom pogovarjala.

Urgenca ordinira non stop, Eva ne spi 😉

[u]Rezultati Seks & Slovenci: 17.000 Slovencev pove kako seksajo, pa ti?[/u]

[img]https://www.urgenca.com/evin-svet/wp-content/uploads/sites/3/2019/01/eva-hodi-min.gif[/img]

Nisem uporabnik, oglasi se, pa poklepetava.

Hhihihi, vseeno mi kar uspeva najti tisti procent moških, ki imajo vsebino in so vsaj v komunikaciji kompatibilni z mano.
Moški tam mislijo, da bodo na… oj, a bi se spoznala…. dobili odgovor 🤣🤣🤣 sori, ne, ker nič ne vem o tebi in ne grem z vsakim, ki bi me rad spoznal.

Tole je pa res vroooče!

Vaš link

Jaz pa lahko povem da ne obstaja normalen clovk.
Tudi lahko fejst v redu fanta, samo ce si na urgenci ne pricakuj dosti kej vec kot pa samo seks. Jaz sem bil na portalih urgenca, badoo, twoo pa ko sem vidu kaj vse leze tam gor, hvala lepa sem rajsi samski celo zivljenje. Ko vidis da dejansko punce niso sposobne dva normalna stavka napisat, si itak svoje mislis. Da pa grem na spletne portale zarad seks, pa rajsi si ga odrezem kot da se zapletem z eno ki jo je ze pol Slovenije dalo cez. Dokler sem zdrav, sem zdrav, ne rabim teh portalov.

Kdor je zamudil Vaš link, hardcore reportaža v rubriki Erotika

Vaš link

Jas sem zelo pameten… Ce bi bil.. Bi naposal JAZ NE PA JAS…

New Report

Close