Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Svinger kubi, ženska, obiskanost – nasveti

Svinger kubi, ženska, obiskanost – nasveti

Pozdravljeni.

Iščem informacije predvsem od tistih, ki svingerske klube bolj ali manj dobro poznate.

Sem v konkretnih tridesetih, dobro zgledam, trenutno brez resnega partnerja, zato premišljujem o tem, da bi se za popestritev sama ali s kakšnim znancem udeležila kluba, kjer najdem istomisleče in sproščene ljudi. Vem le, da je pri nas odprt SunGarden in pa na Forbbiden Fruit sem zapazila, da so sem in tja kakšni dogodki v bližnjih tujih državah.

Lahko grem sicer tudi sama v SunGaren, ampak me konkretno zanima kakšna je obiskanost v teh klubih? Ni mi namreč do tega, da pridem tja, pa je tam 5 ali 10 ljudi, od tega atov in mam. Kdaj se splača iti in ali se mi sploh splača it tja?

Rada bi se pomešala med večje število neznancev, samskih in/ali vezanih, kjer bi lahko sprostila kakšno svojo fantazijo. Ženske me ne zanimajo.

Želim si bolj “kemija” kontakta z enim ali morda dvema moškima, zato mora biti na razpolago vsaj nekaj izbire, saj mi žal vsaki drugi ata brez dvoma ne bo privlačen. Rekla bi, da me zanimajo vsaj približno fit in moški med cca 35 in 45 let.

Vesela bom konkretnih nasvetov tistih, ki to prakso poznate. Čeprav je to slišati neobičajno, sem slišala, da posamezniki (moški ali ženske) niso tako zelo zaželeni. Se motim?

Hvala za napotke 🙂

Jaz sem bil v Sungardnu samo enkrat in še to sam in še v četrtek tako da je blo bolj bogo vse skupaj. Me pa vedno firbec matra kako je tam v sobotah ko se nagnetejo samo pari. Dekleta so pa itak vedno bolj zaželjena kot fantje tako da, če si fajn dečva ti ne bo težko najti družbe za tovrstne vragolije. Star sem 30 in nisem ravno fit kar ti iščeš, me pa zanimajo takšne stvari.

Kaj to pomeni, da je bilo bolj bogo? Malo ljudi?

Ja bilo je bolj prazno, res da sem bil bolj pozen, bil je en starejši par, nekaj 3-4 mladih moških pa še ena ženska ki je kmalu šla po mojem prihodu. Malo sem se pridružil paru to je blo pa vse. Ni bilo nevemkolk akcij. Če si za klepet mi piši na [email protected] pa si tam zaupava svoje želje in poglede ;).

Saj sem že tukaj zaupala svoje želje in poglede 🙂

Uff, to je pa malo ljudi. Premalo za moj okus.


Imaš rada več moških hkrati, ali ti ugaja tudi če je vmes kakšno dekle? Kaj imaš rajši?

Saj sem vse napisala v prvem postu 🙂 Torej kaj mi je všeč, kdo me mika in kakšne informacije iščem.
Kaj si ti edini tukaj, ki bi obiskal SunGarden? To kar težko verjamem.

Klub me mika zato, ker mi ni všeč se meniti z ljudmi na dolgo in široko in se potem srečevati pa spoznavati. Časovno potratno in preveč dela z iskanjem ustreznih kandidatov. Jaz bi šla tja in se prepustila “kar bo pa bo” večeru, kadar me to zamika. Imam raje spontanost, kot pa te dogovore in spoznavanja v naprej.

Ja potem pa ti ne ostane drugega kot, da greš v sungarden in sprobaš. Mogoče se pa kdaj srečava tam ;).

In tako je klub dobil novega rednega obiskovalca 😉

To bi pa bila vrhunska traparija, ja 🙂

Sem pa razočarana, priznam. Sem upala na kakšne bolj konkretne informacije.
Poti do tja je nekaj, vstopnine tudi … brez dvoma ne bom kar na blef hodila.

Pozdravljena,

sem dom, 34, fit, trenutno brez partnerke. Kaj več o tem kaj me zanima pa lahko preko maila, če si zainteresirana.

LP

Another one bites the dust.

Ok.. Če se boste tako kaj bolj razgovorili, sem pa dosegljiva na
sweetsub.private at gmail.com

Živjo,

midva sva bila v klubu ob Vrbskem jezeru. Na večeru za pare, verjetno pa vzamejo takrat tudi posamezne punce. Bilo je kakih 30 ali več parov raznoraznih starosti, verjetno največ okrog 40-50 let.
1001nacht – poglej si stran kluba
Nihče ni bil vsiljiv, prej nasprotno, lahkotni pogovori in pravi pogledi pa so pripeljali tudi do…

Hvala vsem za odgovore 🙂

jaz obiskujem swinger clube pa se mi lah javiš ,če še nisi našla pravega. sicer je pa v swinger clubih skoz kaj zanimivega in se nonstop kaj dogaja,seveda če zahajš v res pravie swinger clube katerih je bore malo. jaz grem danes pa če se mi kakšna želi pridružit se nebom branil družbe [email protected]

Poskusam ti odgovoriti pa mail ni vec aktiven

[email protected]

Vem, da je že par let od tega bloga… Sam tudi iščem žensko, ki je odprta do spolnosti in išče tovrstno popestritev. Sem v zgodnjih 30-ih, atraktiven, svoje stanovanje. Če katero zanima, mi lahko piše na [email protected]
Čau

ojla,lp iz dolenjske

New Report

Close