Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu milfe

milfe

Meni so najbolj všeč milfe.Res dobesedno sem nor ma njih.Od veliko avantur z ženskami,se je edino milfa dala dol tako kot bog zapoveduje.

Verjamem, ker nisi dec, kot se spodobi. Rabiš spodbudo trde roke.
https://www.youtube.com/watch?v=o8DfwqAQuLs

Po letih sodeč sem milf, nimam otrok, tako da je telo tako, ali boljše, kot pri marsikateri. Vam povem, da izkušenost je kul, ampak ko dobim med noge to mladostno zagnanost – to je pa za znoret.
In večina mladcev rabi kašno tako kt sem jaz, normalno. Te smrklje se ne znajo niti obrniti v postelji kaj šele kaj drugega. Za užitek gre, to je vse!

nova
Uredništvo priporoča


Brez otrok si samo cougar:-))) Verjamem da ti gre za užitek. Mulci pa itak preveč filmov gledajo.

Meni je z kakšno mladičko prekratko.Rabim milfo,da se oreng poseksam tam od ene ure pa malo več.To milfe premorejo,ker enako rabijo tudi same.

Ti, ki nimaš otrok ne moreš biti milfa in nikoli ne boš. Kratica milf veš kaj pomeni? Mother i lake fuck.

Res brez otrok ne moreš bit milfa ampak to še ne pomeni da nisi celo boljša od kakšne milfe.Jaz dam milfo za primer ,gre se predvsem za zrelost.lahko bi bila ljubica tudi brez .

Joj, kako ste vsi skočili povedat, kaj MILF pomeni..vem, zato sem rekla, da nimam otrok, ampak po letih sodeč pa pašem v kategorijo 🙂
Bistvo je to, da večina punc ne ve, kaj bi s trdim qurcem, me pa vemo, in obožujemo to.
Še enkrat: za užitek gre, nič drugega nočemo…

Od 18 do 60:-))))


Točno to.Vi veste kam z njim in quc rabi polno obremenitev,ne pa nekaj tja v tri dni.

Kaj pa tisit, ki so vam bile recimo pri 20ih všeč milfe, kako gledate nanje 20 let pozneje, ko so že penzionistke. Je še šansa, da vas takšna ženska tudi 20 let pozneje rajca, ali sedaj spet bolj pogledujete po mamicah, ki so bolj vaše vrstnice? 🙂

Pol se mi pa javi obuzujem milfe


Pol se mi pa javi z veseljem bi te spoznal

Lake je jezero. Like in i ki v anglescini pomeni jaz se pise z veliko.
Mother I like to f.u.c.k bi bilo potem takem prav

Lake je jezero. Like in i ki v anglescini pomeni jaz se pise z veliko.
Mother I like to f.u.c.k bi bilo potem takem prav
[/quote]

Res je, una je skočila nekaj popravljat, pa še angleško ne zna.

Čiiiiisto pravilen izraz pa je. Moms I’d Like to F***

MILF nima veze s starostjo, ker je fora v M-ju 🙂

Res je, una je skočila nekaj popravljat, pa še angleško ne zna.

Čiiiiisto pravilen izraz pa je. Moms I’d Like to F***
[/quote]
po balkansko: jeb.o bih ti mate.r ☺
običajno debata med srednješolci ☺

Res, da je stara tema, sam je pa hecn, kako se hit ena pohval v smislu ‘jaz sem pa milfa, samo brez otrok’. Zakaj bi katera hotla sama sebe označit za milfo? Vase zagledane koke..

Res je, una je skočila nekaj popravljat, pa še angleško ne zna.

Čiiiiisto pravilen izraz pa je. Moms I’d Like to F***
[/quote]

Hvala za podatek. Jaz sem pac povedala tako kot sem mislila da je prav.
Nimam izkusenj s to besedo ali s takimi zenskami.
Imam 2 dojencka ampak sem stara 25 in verjetno nisem srednjih let. Ne se.

Naj se javi kaka milfa jo sprejmem ne bo ji zal

New Report

Close