Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Žensko drkanje….

Žensko drkanje….

Ali so še kje moški, ki bi znali žensko totalno znoret, s čustvi, da jim ne bi bil dovolj samo en seks….vem, da jih ni, zato sem se danes že zdrkala, saj mi druga ne preostane, sama sem….in potrebna kot vedno….

Počasi se bom spet… komot se počasi spet vzburim…. že po kratkem času od prejšnjega orgazma sem spet zrajcana……

Počasi drsim s prstki proti mojemu ščegiju, nežno se ga dotaknem z desno roko… mmmmm

Izvajam krožne gibe… pa spet malo naprej in nazaj… primem ga s palcem in kazalcem ter si ga malo pomečkam med prsti…moji gibi so nežni, počasni od začetka…nežno in počasi si pritiskam ob vzburjenega ščegija

Točno vem kaj me vzburja. Znam. Poznam svoje telo…. palec si pritiskam ob nabreklega ščegija….

Spet nežno masiram…..mmmmmmmmmmm kak paše

Z levo roko se božam po joški, velike bradavičke imam, igram se z njimi, vroče mi je, pomagam si z kocko ledu… led se mi topi na joški….

Primem se za obe joški in si ju dvignem k obrazu. Z nagajivim jezičkom si preližem mokre bradavičke, da so še bolj napete….in trde …….

Razdraženega ščegija imam… do skrajnosti… še malo pa bom eksplodirala po celem telesu… moji gibi postajajo hitrejši in močnejši……….. Malo še….

Zraven močno stiskam stegna, mišice v pički in mojo čvrsto rit…. Dražim si predel tik nad sramnimi ustnicami, ščegija… glasno stokam.. prepustim se, saj sem sama, nihče me ne sliši….

Spreletavati me začnejo krči, noro ga dražim, dokler ne doživim vrhunca…. aaaaaaaaaaaa

Dolgo ostanem na vrhu. Obvladam. Dobro tehniko imam.

mmmmmmmmmmmmm, FAK!!!!, kak noro paše to

Prst zopet premaknem proti ščegiju ….in navzdol…. krožim tam na rahlo in se umirjam, zopet se prestavim višje in ponovim… tokrat se bom malo drugače….

PACKA :)))))))))))))))

Evo, še ena izmišljena zgodba, pod katero se bo vsul plaz fukfehtarskih ponudb, prošenj in kontaktov.

nova
Uredništvo priporoča

Že po vsebini se vidi, da je avtor teme moški.

Zakaj bi bila to izmišljena zgodba. Ženske to pač počnemo:)

Ali misliš, da to počnete samo vi moški?

Nisem moški:)

Ampak kljub temu to počnem skoraj vsakodnevno.

Če bi želela kontakte, bi se verjetno prijavila. Kaj misliš?

A ti res misliš, da ženske tega ne počnemo? Da si to izmišljujemo? Ja, kje pa živiš!

Ja, itak da ženske to delamo, samo nekatere malo bolj grobo drajsajo ščegetavček, nekatere bolj nežno. Meni tole grobo ne paše, preveč je občutljiv, tudi tip mi ne sme kar neki mrcvarit ampak z občutkom.. vedno z občutkom mmm.. pa imam močne in verižne orgazme..

Odlična izbira avtorskega imena – Pohotnica 40+ . Veliko boljše kot pa “sori” in nekaj lepega na prejsnih temah. Čeprav “nekaj lepega” ni slabo avtorsko ime za taksne teme. Zelo lepo.
Po dolgem casu si se ponovno vrnila na ta forum in objavila – odprla zelo zanimivo temo.
Super.

Zakaj bi bila packa? Ona je BOGINJA ne pa packa.


Hahaha.. ne znaš me prebrat. Nisem pohotnica 40+, sem pa kar jaz … takšna kot le sem, ;))).

Avtorica, sori, ker te je zamešal z menoj.. pa uživaj naprej ;)).


Hahaha.. ne znaš me prebrat. Nisem pohotnica 40+, sem pa kar jaz … takšna kot le sem, ;))).

Avtorica, sori, ker te je zamešal z menoj.. pa uživaj naprej ;)).[/quote]

Kakorkoli že upam da avtorica napiše še kakšno zanimivo zgodbo iz tega podrocja.


Hahaha.. ne znaš me prebrat. Nisem pohotnica 40+, sem pa kar jaz … takšna kot le sem, ;))).

Avtorica, sori, ker te je zamešal z menoj.. pa uživaj naprej ;)).[/quote]

Kakorkoli že upam da avtorica napiše še kakšno zanimivo zgodbo iz tega podrocja.[/quote]

Opravičilo sprejeto:) Se zgodi … tudi najboljšim:)

Kakorkoli že upam da avtorica napiše še kakšno zanimivo zgodbo iz tega podrocja.[/quote]

Opravičilo sprejeto:) Se zgodi … tudi najboljšim:)[/quote]Napisi se kaj vec samozadovoljevanju in tvojih spolnih fantazijah. Za te stvari si ti zelo talentirana oseba. V teh stvareh ti nimas nobene konkurence oziroma si brez konkurence. Upam da si tudi na drugih podrocjih tako talentirana oseba in da tudi na ostalih podrocjih nimas nobene konkurence / si brez konkurence. Najboljsa od vseh.

Ponovno potrebna, noro pohotna… nežno se božam, najprej po mojem izklesanem trebuščku… narahlo ….potem po notranji strani stegen….uf, paše

Grem s prsti navzgor proti popku, obliznem si prst in ga vtaknem v luknjico….mmmmm, seksi popek imam…. prst počasi in nežno porinem v popek… noter in ven, krožim z njim …..rajca me to….postajam mokra….

Pohotni prstki mi počasi zdrsnejo med noge …..uživam……mmmmmmm. … počasi pridem na center…božam se nežno….vse glasneje diham…..

Želim si, želim, da mi spet noro pride… ko te zgrabi ta pohota, ne moreš nehat…..

Narahlo zdrsnem z levo roko navzdol, prst si potisnem v pičko, čutim krčenje mišič na prstu….močno jih stiskam, z desno roko si nežno obdelujem ščegija….gor in dol….sem in tja….

Noro uživam, gledam, kaj počnem…občutim….

Fak, sem potrebna …. božam se še bolj intenzivno, že se noro drkam… paše in potrebna sem, FUL!!!

Želim si sprostitve… čimprej

Prihaja mi… noro… aaaaaaaaaaaa, odnese me nekam… moje tele se napenja, ko mi pride

Končno sprostitev….božansko… res občutek za bogove…….

Naval krčev popušča… počasi prihajam nazaj…. zmučena sem….čutim, kako mi ščegi noro utripa….

Če so tvoje zgodbe popolnoma resnicne potem zelo lepo. Upam da teh zgodb ne pises samo za to ker sem ti jaz rekel da jih napisi ampak upam da je tudi kaj resnice v teh tvojih zgodbah.
Ce so tvoje zgodbe popolnoma resnicne potem si resnicno prvoklasna……. zenska. Ni kaj.

[/quote]Če so tvoje zgodbe popolnoma resnicne potem zelo lepo. Upam da teh zgodb ne pises samo za to ker sem ti jaz rekel da jih napisi ampak upam da je tudi kaj resnice v teh tvojih zgodbah.
Ce so tvoje zgodbe popolnoma resnicne potem si resnicno prvoklasna……. zenska. Ni kaj.[/quote]

Resnične? Ja. Prvoklasna? Ma ne. Preprosto, samo potrebna čudovitih orgazmov …. mmmmmmmm

Bi ti pasalo me gledat…. privezan na stol in z zadaj zavezanimi rokami?

Madona, spet en obrnjen na ritno odprtino piše svoje blodnje, se že na na kilometer vidi, kaka vrla “ženska” je z izrazi, da si drka, prst v luknjico itn.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Pohotnica 40+ …..
da bo le vrv dost močna in privezana :-)))

[Janinavihan]Pohotnica 40+ …..
da bo le vrv dost močna in privezana :-)))[

Ja, vredu bi ga zvezala, z dost močno vrvjo…..

potem bi se zdrkala pred njim, ga noro obnorela….

mogoče udarla še en divji seks z moškim pred njim ali še bolje, se noro obdelala z drugo žensko…… mmmmmmm…

ja malo bi ga mučla, ampak spet ne preveč:)

Jaz te ne bi samo gledal ampak bi pocel s teboj tudi kaj drugega še bolj zanimivega. Se pravi odgovor je SEVEDA. Zelo bi mi pasalo gledati tebe v akciji.

Bolje bi bilo ce bi udarila kaksnen divji seks z menoj. Bolje bi bilo ce bi se obdelala z menoj in ne kaksno drugo zensko.
Povej mi kako bi me mucila? Kar povej mi kako bi ti mene obnorela. Me zelo zanima kako bi ti to dosegla. Naj ti povem da se sploh ne bi branil tvojega mucenja mene in pa tega da me zvezes na stol. Lahko me zvezes tudi kje drugje na primer na/v postelji.

Se sploh ne bi branil tega. Ne bi se branil da me zvezela – privezala na stol. Lahko bi me privezala tudi na posteljo. Bi veliko bolja pasala privezava na posteljo kot pa na stol. Upam da me cimprej zveze na stol ali pa na posteljo.

Se sploh ne bi branil tega. Ne bi se branil da me zvezela – privezala na stol. Lahko bi me privezala tudi na posteljo. Bi veliko bolja pasala privezava na posteljo kot pa na stol. Upam da me cimprej zveze na stol ali pa na posteljo.[/quote]

A to potem zamenjata kdaj vlogi in boš ti igral žensko, kar on 40+ zdaj počne ali skoz ostane enako?….je portal ratal kot virtualni homoseksualni kupleraj…:-)))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

New Report

Close