Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Vprašanje za moške (stokanje)

Vprašanje za moške (stokanje)

Zgodilo se mi je, da je bil moški z mano ob vstopu v ” nebesa ” precej sproščen in glasen. Moško stokanje je nekako spregledano. Štela sem si resnično za kompliment, nekaj lepega, da se je tako lepo sprostil in odprl ob meni. Kako pa vi dragi moški reagirate, da ne rečem, se izrazite ob tem? Si lahko štejem za poklon?

Stokanje, tako pri ženski kot pri moškemu med sexom je znak užitka, to je to, kaj čes s tistimi, ki ne dajo glasa od sebe. Ponavadi so to neki modeli, ki imajo zavore iz otroštva v sebi in ne veš kaj se jim dogaja v glavi.

Hehe… jaz nimam kakih zavor in težav iz otroštva ali kakih drugih problemov pa kljub temu ne čutim neke potrebe po stokanju in višji glasnosti med sexom…
Mene bi recimo motilo, da bi se ženska med seksom drla na ves glas.

Life is tough, but is tougher if you're stupid.
nova
Uredništvo priporoča

zato pa si ločen, premalo si stokal.

Pomoje je stokanje znak odprtosti, in nekaj pozitivnega. 🙂 Čestitam.

Mogoče si pozabila slečt hlačke ?
🙂

Glasno orgazmiranje, stokanje pred in med tem, je evolucijsko gledano dokaj riskantna poteza. Izpostavljati se v okolju, kjer nate preži polno zveri in sovražnikov.
Homo sapiens in vsi njegovi predniki ter vzporedniki, se namreč niso rodili s posteljo in spuščenimi ruletami. Na voljo je bila le narava.
Zato znanost, od kar je osvobojena verskih dogem (renesansa, francoska revolucija – sekularizacija države), zelo zanimala, čemu služi pravzaprav to “stokanje”?

Provokativno teorijo postavita avtorja knjige Sex ob zori, psiholog Christopher Ryan in psihiatrinja Cacilda Jethá, da je bilo stokanje namenjeno vabljenju preostalih predstavnikov homo sapiensa, da se pridružijo.. saj glede na vojno, ki poteka na našem planetu med nespolno in spolnim razmnoževanjem, samice, ki imajo otroke z različnimi partnerji, svojim potomcem avtomatično omogočijo večjo možnost preživetja (kombinacija več različnih imunskih sistemov ima več možnosti, kot le permutacija dveh v boju z mikrobi in viirusi).
Dodatno je tudi moški spolni ud oblikovan tako, da lahko tekmuje s konkurenco – oblika glavica omogoča “pumpanje” že izlite sperme iz vagine itd.

Stokanje, po omenjeni knjigi tako pomeni, povabilo vsem sosedom, da se vama pridružijo. Sodobni človek temu pravi “perverzno” swinganje, stari – originalni človek, svoboden vseh kasnejših popolnoma izmišljenih verskih dogem, družbenih norm.. je temu rekel: normalen dan.

Slovencu pa stokanje pomeni, nekaj tečnega.. nekaj kar mora potem ustvariti temo na Monu, češ kako se neznana dva hotnika, nažigata cele dneve v naselju in motita mir vseh spodobnih in ubogljivih (beri: ne-fukajočih) slovenčkov.

Čisto konkretno, pa bo stokanje pomenilo vsakemu moškemu nekaj drugega. Hlačke seveda ne motijo (oni stari balkanski: rđavom kuurcu i dlaka smeta).. kakšnemu športnemu navdušencu zna biti to samo jamranje, ker je pomembno tekmo zamudil.
Tistim bolj prisotnim, pa je seveda stokanje oblika izražanja užitka, veselja in radoživosti.. tako kot podobno počnemo ob kvalitetni hrani, pijači in druženju s prijatelji. Ne rečejo zamanj: Trije Slovenci oktet.
Zdaj, če bi to veljalo še na seksualnem področju, potem bi bi bili fukaška velesila.. radožive, seksa željne ženske bi drle v našo lepo deželico in tovrstni forumi bi bili prazni, ker bi imeli vsi polne roke (in še kaj) dela.
Stokanje bi bila nacionalna himna. Slovenščina “lingue franca” za področje fuka.. onegaviti, nažigati, pohoblati, (po)jahati, dol se dajat (devat), porivati, napičiti, nasaditi, ljubiti se, občevati, mečkati, karati, nategniti, kavsati, obdlati, goniti se..itd vsem na svetu znana glasba za ušesa.. 🙂

De omnibus disputandum..

@Stepni volk

Res, da si dolg, ko ponedeljek ampak jebi ga, je treba priznat, da imaš odličen vpogled v ženko/moško kombinacijo.

Kaj ma moški za stokat,ha,ha,ha…
Narobe svet !
Kaj, ko gre srat ima overture ?

Natalli, vsaka čast – očitno si fenomenalna ljubimka in ga popelješ v njegova orgazmična nebesa. Le tako naprej.
Ko meni zares nebeško pride, si kar dam duška. Takrat je moji jasno, da mi je reeeees lepo.
Srečno in veliko blaženega stokanja.

New Report

Close