Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Oralni seks takoj po penetraciji… DA ali NE?

Oralni seks takoj po penetraciji… DA ali NE?

Vprašanje bolj kot ne naslavljam na nežnejši spol, torej ženske v najboljsih madih in srednjih letih..

Zanima me ali oralno zadovoljujete svojega moškega, po tem ko je že penetriral v vas? Torej na kratko, ali mu ga pofafate, ko ga je že predhodno imel v vaši muci? Tukaj ni mišljeno da vam je končal v muco, temveč, da je njegov penis prepojen z vašimi sokovi.

Sprašujem oziroma sprašujeva oba (fant in punca), saj se moji boljši polovici to ne zdi OK, oziroma se temu izogiba v širokem krogu, ker naj bi bilo to ogabno …

Kaj ma veze, če je drugim to okej ali ne? Če tvoji ni všeč, jo nehaj silit, pa je to to.

meni osebno se ne zdi ogabno, mi gre pa na kozlanje ko vidim vampe, eni jih pa celo prostovoljno jejo. Tko da 100 ljudi 100 čudi.

To je good in tudi pri analcu to funkcionira.

ČEm povedat, da če je njej ogabno, je njej ogabno in tu se zadeva konča. Meni so vampi ogabni, pa mi bodo še naprej ogabni, pa če se 99 ljudi okoli mene z njimi baše, mi čist dol visi.

Ti ne veš, kaj je dobro in zaradi takšnih ojcev danes ne znajo več vampov dobro pripraviti.

Ce taista mlada dama sicer dopusca oz. celo uziva, da/ko ji polizes muco, potem… “Run Forest! Run for your life!!!”

Daj povej, kaj ti bo pomagalo, če boš vedel da to počne od oka petdeset ali več posto folka…če tvoji ni, ji ni. Ne se nekaj silit in počet, zato ker drugi tut. Sex in vse kar spada zraven, naj bi bilo v veselje in zadovoljstvo obeh. če pa na vsak način to hočeš, rajši menjaj, kot da boš v nekaj silil ali pa boš večno nezadovoljen, če ti to tolko pomeni. Moje mnenje.

On mi seveda nudi oralni seks, v katerem uživam. Jaz ga nudim njemu in on uživa.
Mu ga pa ne nudim po penetraciji in tudi on mi ga ne nudi po penetraciji in njegovi ejakulaciji vame.

Avtor povej, ji jo ti z veseljem poližeš po tistem, ko ejakuliraš vanjo?

Tudi moji ni pa je ne silim. Pol ima stalno slabo vest jaz pa moram skos govorit da ni potrebe če ji ni. Ah babe komplikatorske.

Ti pa malo bolje beri kaj je avtor napisal. Ni govoril o nobeni ejakulaciji. Govori pa o tem, da ga ona noče dat v usta, ker ima njegov penis potem okus po njeni vagini.

Avtor, mislim da imata kar problem. Prisilit je ne boš mogel, smiselnost izgovora gor ali dol, če je zadrta bo taka pač ostala. Poišči si drugo, to je dolgotrajnega pomena škodljivo za odnos, če se ne ujameš v seksu.

Ampak resno; moškemu je seveda fino, če ženska pogoltne njegovo spermo. Ok. Vi pa ližete njeno muco.
Če ona ne želi lizat svojih izločkov, je pa zadrta? Me zanima koliko vas moških, bi žrlo lastno spermo?

očitno ji je ogabna lastna vagina…
smola, ne…
s takimi v seksu kaj preveč eksperimentirat ne bo šlo

pač, eni so zategnjeni… pa ne vejo, kaj zamujajo.

Ti pa malo bolje beri kaj je avtor napisal. Ni govoril o nobeni ejakulaciji. Govori pa o tem, da ga ona noče dat v usta, ker ima njegov penis potem okus po njeni vagini.

Avtor, mislim da imata kar problem. Prisilit je ne boš mogel, smiselnost izgovora gor ali dol, če je zadrta bo taka pač ostala. Poišči si drugo, to je dolgotrajnega pomena škodljivo za odnos, če se ne ujameš v seksu.[/quote]

Imaš težave z razumevanjem? Njej očitno ne paše okus lastnih sokov. Me zanima, če njemu paše okus njegovih lastnih sokov (v tem primeru sperme).
Je čisto primerljivo, veš. Ona je zadrta, če ne mara lizati lastnih sokov? Predvidevam, da tega ne bi trdil zanj, če ne želi lizat lastne sperme?[/quote]

ja, je zadrta
ker ne eno, ne drugo ni kaj ogabnega.

Ti ližeš svojo spermo?

Ti ližeš svojo spermo?[/quote]
jaz sem ženska. moja vagina se mi ne gabi.
ravno tako se mi ne gabi sperma mojega partnerja.


Domnevam, da punca uživa, ko jo fant oralno zadovoljuje, hkrati pa se ji zdi ogabno okusiti lastne sokove – hmmm… a on pa mora to “ogabo” lizat?
To kaže na nesprejemanje lastnega telesa. Zgleda, da ji je lastna muca fuj.


Domnevam, da punca uživa, ko jo fant oralno zadovoljuje, hkrati pa se ji zdi ogabno okusiti lastne sokove – hmmm… a on pa mora to “ogabo” lizat?
To kaže na nesprejemanje lastnega telesa. Zgleda, da ji je lastna muca fuj.[/quote]

Od svoje partnerke pričakuješ, da liže in pogoltne tvoj izliv. Ti ližeš svoj izliv?


Domnevam, da punca uživa, ko jo fant oralno zadovoljuje, hkrati pa se ji zdi ogabno okusiti lastne sokove – hmmm… a on pa mora to “ogabo” lizat?
To kaže na nesprejemanje lastnega telesa. Zgleda, da ji je lastna muca fuj.[/quote]

Od svoje partnerke pričakuješ, da liže in pogoltne tvoj izliv. Ti ližeš svoj izliv?[/quote]

očitno imaš tudi ti sama hude probleme z videnjem lastnega telesa in se ne moreš sprijaznit s tem, da eni takih problemov nimamo, glede na to, da vsakega, ki poda odgovor, sprašuješ o lizanju lastnih stvari…

Žalostno, da se punca sama sebi gnusi. Kako se ji potem šele gnusi izločki njenega fanta. To res ni sexy. V sexu ni prosotra za finočo, sicer je vse skupaj sterilno. V sexu je treba bit 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} sproščen, da lahko resnično uživaš in se sprostiš. Če ima vnetje češplje in je vonj, pa naj ukrepa čimprej.

Od svoje partnerke pričakuješ, da liže in pogoltne tvoj izliv. Ti ližeš svoj izliv?[/quote]

očitno imaš tudi ti sama hude probleme z videnjem lastnega telesa in se ne moreš sprijaznit s tem, da eni takih problemov nimamo, glede na to, da vsakega, ki poda odgovor, sprašuješ o lizanju lastnih stvari…[/quote]

Ne vem s kom se pogovarjaš, ampak z mano ne:)) O svojih perferencah ne pišem, mi je bilo pa zanimivo postavljeno kontra-vprašanje in zanima tudi mene, zato sem ga še sama ponovila. Se moram zato posipat s pepelom?
Še bolj zanimivo mi je, da vas tule kup piše o tem, kako je ona zavrta, kako ne zna uživat, kako je to čudno…. nihče pa še ni odgovoril va zgoraj postavljeno vprašanje:))))

My point exactly. Bezi proc od zenske, ki se ne sprejema, ker bo njen zivljenjski cilj spremeniti tebe (pri ceme pa je zelo verjetno, da te spremembe – cetudi se uresnicijo – nikoli ne bodo zadostile pricakovanjem).

Ja, jaz ga. Ampak tebi to žal nič ne pomaga. Ne sili je v to, če se ji gabi. A oralec pred penetracijo pa ne pride v poštev? Ali pa penetracija s kondomom, pa potem oralec? Lahko se pa mogoče zmenita, da se greš vmes umit? Vem, da bo malo pokvarilo vzdušje, ampak nek kompromis je pač treba najti.


Domnevam, da punca uživa, ko jo fant oralno zadovoljuje, hkrati pa se ji zdi ogabno okusiti lastne sokove – hmmm… a on pa mora to “ogabo” lizat?
To kaže na nesprejemanje lastnega telesa. Zgleda, da ji je lastna muca fuj.[/quote]

Od svoje partnerke pričakuješ, da liže in pogoltne tvoj izliv. Ti ližeš svoj izliv?[/quote]
Sem ženska.

Kadar moj partner konča v moja usta, me poljubi. Zmeraj. In pri tem zmeraj okusi svoje izločke.
Zmeraj kadar on mene oralno zadovoljuje, ga poljubim in okusim sebe. Tudi oralni seks po penetraciji je običajen.

Kaj je avtorju problem, če mu ga NAJPREJ poliže, potem pa naj penetrira vanjo. Problem rešen, pa še higiena je na višjem nivoju.

Ljudje nismo fiksna seksualna bitja, če pogledam sebe, vidim, da se je moj spolni okus od začetkov moje spolnosti do danes močno razširil. Torej ni nobenega razloga, da bi človek kar metal puško v koruzo, saj se dama lahko že čez dva meseca diametralno premisli.

New Report

Close